Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DVD СЪС СЪСТЕЗАНИЯТА ОТ 2006г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • DVD СЪС СЪСТЕЗАНИЯТА ОТ 2006г.

    Колеги,Тодор Христов е направил DVD за трите състезания проведени досега:
    -ГРАЦИЯ И МОЩ
    -БАЛКАН ТРОФИ
    -ВАРНА ТРОФИ
    Диска съдържа всичко излъчено по BTV,Канал 1,RTV,Нова Телевизия,Европа и филмчетата от ММ.Има и специалните предавания на Крум Савов за offroad.
    Цената на диска е 40лв.,а идеята е парите да се използват за прехода Ком-Емине и по-точно за разходите по журналистите,които ще отразяват събитието.
    Можете да ми звъните на мен 0888 806 804 или да закупите диска от заведението "при Бомбата",където се събираме всяка седмица.

  • #2
    А готините филми на Киро за Балкан Трофи и Варна има ли ги вътре?
    Хубаво е това, че се търси начин да се поемат разходите на журналистите - разбрах, че ще има няколко оператори, а те трябва да спят някъде, да ядат и под. Щом организаторите нямат възможност да заделят средства от таксите или от спонсорите, добре е, че самите състезатели поемат тази инициатива.
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

    Коментар


    • #3
      А къде се намира това заведение?

      Коментар


      • #4
        Улица "Орфей"17,пресечка на "Милин камък".Дисковете са при барманката.

        Коментар


        • #5
          На този Орфей 17 няма нищо,освен една новопостроена сграда.За заведение с такова име никой не знае нищо.
          С удоволстви ще си купя диска.
          Дйте по-точна информация или ми го изпратете с куриер за моя сметка.

          Коментар


          • #6
            Може и аз да бъркам, но това заведение се казваше "Корнър", и се намира не на Орфей, а на Калиакра! Като влизаш от канала по Милин Камък, на ъгала с втората пряка (вдясно)! Където ми показва Орфей 17, там има само едни дюнери
            RB Patrol Team

            Коментар


            • #7
              Донякъде си прав.Там се събирахме преди,а новото заведение е от другата страна на училището.
              Няма надписи и реклами,а само нова бяла дограма и се влиза надолу.
              Работи само вечер след 17 часа.

              Коментар


              • #8
                Всъщност заведението е точно в новопостроената сграда. По левите стълби надолу се влиза точно там.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X