Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БАЛКАН ТРОФИ 2006 - пълно инфо!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • БАЛКАН ТРОФИ 2006 - пълно инфо!!!

    На 28, 29, 30 април и 01 май 2006г. ще се проведе “Балкан Трофи” – Първи кръг от Националния оф-роуд шампионат. Организатор на състезанието е Спортен офроуд клуб “Гладиатор”, гр. Пловдив

    Релефът на Родопите, изпълнен с много препятствия – реки, водоеми, кал, изкачвания и спускания, гарантира истинско приключение за всеки любител на екстремни преживявания, високопроходими автомобили и красива природа.

    Състезанието ще се проведе в два класа: състезателен – за лицензирани водачи и туристически – за любители.

    Стартова такса за екипаж – 150 лв.

    С организирането на Първия кръг от Националния шампионат по офроуд, клуб Гладиатор цели привличането на колкото се може повече състезатели, съмишленици и приятели на офроуда. Това ще допринесе за атрактивност и популярност на състезанието в цяла България. Преминаването под стартовата арка, преодоляването на трасето в Родопите и достигането до финала гарантират на всеки участник забавления и незабравими моменти. А затвореният етап от състезанието ще бъде истинско зрелище дори и за хората, дошли само за развлечение през почивните дни.

    Състезанието ще бъде съпроводено от офроуд фестивал и бирфест. Откриването и закриването на мероприятието, старта и финала на състезанието, сервизната база и организираният бирфест ще се проведат на свободен терен до МЕТРО, между Технополис и Автоцентър Ковачев в Пловдив.

    Краен срок за подаване на заявки за участие - 20 април!


  • #2
    ПРОГРАМА

    Програма на мероприятието
    20 април
    18:00 ч - Краен срок за подаване на регистрационни талони
    28 април
    12:00 ч - Записване, технически преглед
    21:00 ч - Техническа конференция
    29 април – Първи състезателен ден
    10:00 ч - Официално откриване и представяне на състезателните отбори на демонстративен старт през рампа
    13:00 ч - Старт на първи специален етап в планински район, движението се извършва извън пътната мрежа, по макадамови пътища
    18:00 ч - Финал на първи специален етап и прибиране на автомобилите в сервизен парк.
    20:30 ч - Бирфест и класиране от първи състезателен ден
    30 април – Втори състезателен ден
    08:00 ч - Старт на втори специален етап в планински район, движението се извършва извън пътната мрежа, по макадамови пътища
    20:00 ч - Финал на втори специален етап и прибиране на автомобилите в сервизен парк.
    20:30 ч - Бирфест и класиране от втори състезателен ден
    1 май – Трети състезателен ден
    09:00 ч - Старт на затворен етап на терен в гр. Пловдив, предваритерно подготвен, обезопасен и съгласуван.
    14:00 ч - Финал на затворен етап
    16:00 ч - Официално награждаване на финалистите и закриване на мероприятието
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

    Коментар


    • #3
      Записването може да стане при Митко 0888524330 и 032 681758

      Коментар


      • #4
        Някой може ли да ми каже къде точно в Пловдив ще се преведе третия състезателен ден?
        Nissan Patrol Y61

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Novice
          Някой може ли да ми каже къде точно в Пловдив ще се преведе третия състезателен ден?
          И мен ме интересува третият състезателен ден къде точно ще се проведе.
          B+

          Коментар


          • #6
            То е хубаво ако някой знае и другите дни къде ще карат да сподели.Така и така ще съм по Родопите уикенда,но къде ще е състезанието-не знам.

            Коментар


            • #7
              спорд мен ще е на местото на сервизния парк или където ще е откриването и закриването, до комплекса на ковача

              Коментар


              • #8
                Re: БАЛКАН ТРОФИ 2006 - пълно инфо!!!

                Първоначално публикуван от izo4x4
                На 28, 29, 30 април и 01 май 2006г. ще се проведе “Балкан Трофи” – Първи кръг от Националния оф-роуд шампионат. Организатор на състезанието е Спортен офроуд клуб “Гладиатор”, гр. Пловдив

                Релефът на Родопите, изпълнен с много препятствия – реки, водоеми, кал, изкачвания и спускания, гарантира истинско приключение за всеки любител на екстремни преживявания, високопроходими автомобили и красива природа.

                Състезанието ще се проведе в два класа: състезателен – за лицензирани водачи и туристически – за любители.

                Стартова такса за екипаж – 150 лв.

                С организирането на Първия кръг от Националния шампионат по офроуд, клуб Гладиатор цели привличането на колкото се може повече състезатели, съмишленици и приятели на офроуда. Това ще допринесе за атрактивност и популярност на състезанието в цяла България. Преминаването под стартовата арка, преодоляването на трасето в Родопите и достигането до финала гарантират на всеки участник забавления и незабравими моменти. А затвореният етап от състезанието ще бъде истинско зрелище дори и за хората, дошли само за развлечение през почивните дни.

                Състезанието ще бъде съпроводено от офроуд фестивал и бирфест. Откриването и закриването на мероприятието, старта и финала на състезанието, сервизната база и организираният бирфест ще се проведат на свободен терен до МЕТРО, между Технополис и Автоцентър Ковачев в Пловдив.

                Краен срок за подаване на заявки за участие - 20 април!
                Тук си пише

                Коментар


                • #9
                  Да, символичният старт ще е между "Метро" и Автоцентър Ковачев, затвореният кръг на 1 май, също ще е там - направен е специален полигон с изкуствени препятствия.
                  Същинските етапи са в Родопите, като най-отдалечената точка е на около 40 км от Пловдив по асфалт.

                  Коментар


                  • #10
                    Списанието вече се пренесе в Пловдив.
                    Трасето е подготвено, има и бирфест, готин е!
                    Очакваме всички фенове на оф-роуда!!!

                    Коментар


                    • #11
                      Аз вече 15 години съм си в Пловдив, но още не съм наминал към лагера. НО всичко е поправимо утре 8.30-8.45 ще съм там Ще се радвам ако видя някой!!! Иначе единственото което знам за специалните етапи прочетох във вестника:"Стартът на първият от трите специални етапа е от 13 часа от площада на село ИЗвор(не знам каде е).През първия ден екипажите ще преминат 45км, като от село ИЗвор високопроходимите автомобили се насичват към хижа Здравец, Студенец, Добралък, хижа Чернатица, местноста Копривките и финишират пред манастира Кузмай и Дамян(да Куклен),Надпреварата през втория ден е върху трасе от 105км, като се тръгва от Куклен, минава се през Яворово, Лясково, Бяла черква, Косово, Хвойна, Орехово и се финишира надКопривките"
                      Това е цитат от вестника!!!Ако има желаещи да ме разкарват през тези точки да се обаждат
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #12
                        izo подскажи екстремно место за гледане утре

                        Коментар


                        • #13
                          При финала на хижа Здравец, при ДАП-а на с. Извор и т.н.

                          Коментар


                          • #14
                            Чакаме снимките ,щом инфото ще е пълно
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              Първият отпаднал за деня е Камен Топалов поради повреда. Все още не е ясно дали ще продължи състезанието утре.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X