Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

    Вчера в централата на БФАС бе свикана среща във връзка с календара на Националния Шампионат по Оффроуд!

    Присъстваха членове на Управителния съвет на БФАС начело с председателя Георги Янакиев и представители на клубовете 4х4 София,"4Х4 Адвенчър Троян "Риск Клуб Габрово" "Си енд Сис Рейсинг" "Оффроуд Клуб Черно Море" Варна както и сегашният състав на Комисия Оффроуд-Александър Ковачев,Янчо Терзиев,Десислав Славчев,Светослав Дойчинов и Пламен Тенев.
    Предложението на Комисията бе да отпаднат от календара на БФАС състезанията "Троян Трофи","Варна Трофи" "Адвенчър България" и "Булмикс Оффроуд София".След като изслуша двете страни,Управителния съвет се спря на решението да останат осемте състезания в календара на БФАС,като за крайния резултат ще се броят пет най -добри резултата,т.е.всеки ще може да си избира на кое състезание да ходи или да участва на всичките,но да му се зачитат само петте резултата.
    По едно време страстите се нажежиха и дори имаше предложение от комисията да се оттеглят техните състезания на което г-н Янакиев отговори, че това е несериозно!
    Пламен Тенев предложи да направи и той състезание във Варна и г-н Янакиев се съгласи,както и всеки,който пожелае може да прави състезания!
    Реши се на всяко състезание да присъства наблюдател на БФАС и той да напише доклад за това как е проведено.За следващата година ще останат състезанията,който имат високи оценки от БФАС.Реши се до 10 февруари да се представи одобрен и краен правилник за провеждането на Шампионата.

    По късно дебатите се пренесоха в кафето на улица Орфеи 17 вече без представителите на БФАС.Като нови интересни предложения има идея да се насочат различните състезания към Трофи и Рали-рейд.Като по този начин всеки ще знае как да си подготви машината и в коя категория да кара.

  • #2
    До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

    Без заяждане ,

    Супер,
    Всичко е в ръцете на масоните,
    Няма традиции,
    Дай Боже ,
    отвън да дойде Царя да се оправим,
    -имаме опит от времето на НДСВ,

    Не забравяйте,
    Ние сме на Балканите
    -всеки който е минал от тук е оставял семето си.
    затова има толкова различни
    ИЗДЪНКИ.
    по ЗДРАВИ
    Кирил Панайотов
    siko

    Коментар


    • #3
      До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

      Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
      Без заяждане ,

      Супер,
      Всичко е в ръцете на масоните,
      Няма традиции,
      Дай Боже ,
      отвън да дойде Царя да се оправим,
      -имаме опит от времето на НДСВ,

      Не забравяйте,
      Ние сме на Балканите
      -всеки който е минал от тук е оставял семето си.
      затова има толкова различни
      ИЗДЪНКИ.
      по ЗДРАВИ
      Кирил Панайотов
      Аз нищо не разбрах от поста... Дай на български и по-простичко...

      Коментар


      • #4
        До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

        "4х4 Шумен 2008"
        - не е кръг от републиканския шампионат
        - и скоро май няма да бъде

        "4х4 Шумен 2008"
        - кръг от "Балканската купа"
        __________________
        siko

        Коментар


        • #5
          До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

          Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
          "4х4 Шумен 2008"
          - не е кръг от републиканския шампионат
          - и скоро май няма да бъде

          "4х4 Шумен 2008"
          - кръг от "Балканската купа"
          __________________
          Това го знаем или ти рекламираш твоето състезание.
          Всеки организатор го прави и гледа да е в някой шампионат за да дойдат повече състезатели и по качествени, защото спонсорите все още не осигуряват цялостното провеждане на състезанието.

          Коментар


          • #6
            До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

            На 06.02.2008 група в състав Вера Лагадова, Ивайло Върбанов, Янчо Терзиев, Жоро Хаджиев, Сашо Ковачев, Десислав Славчев, Красимир Илиев и Аз се събрахме с три основни задачи:
            1. Да редуцираме календара за шампионата и да го направим реален за каране.
            2. Да обсъдим предложенията за промяна в регламента на състезанията.
            3. Да се насрочи среща за събиране на всички състезатели и избиране на комисия, която да бъде предложена на БФАС.

            По първа точка успяхме да стигнем до вариант с 5 състезания от които само едно седемдневно, като се взима резултата от всичките, но накрая при обсъждането на датите, не можахме да стигнем до консенсус. Постъпи предложение от Янчо Терзиев да отеглят техните четири състезания от шампионата, като евентуално може да направят едно или две отворени извън шампионата. Предложението беше прието и така останаха само четирите състезания предложени от 4х4 Адвенчър - Троян : Троян трофи, Варна трофи (черно море трофи, че Пламен си иска името), Адвенчър трофи и Булмикс трофи. Датите на тези състезания си остават същите.

            По точка втора бяха направени принципни договорки по правилника и аз ще го публикувам в другата тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...102#post316102

            По точка трета се договорихме, че ако е възможно по време на дамското състезание в Троян на 8март ще направим въпросната среща ако Тодор Христов е съгласен да го организира.

            Коментар


            • #7
              До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

              Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
              ...По точка трета се договорихме, че ако е възможно по време на дамското състезание в Троян на 8март ще направим въпросната среща ако Тодор Христов е съгласен да го организира.
              Аз не съм много съгласен за 8 март ! Ще си имам доста приятни други ангажименти

              Коментар


              • #8
                До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

                Ванка ,ти да не се изживяваш като народен трибун , че казваш кой какво ще прави.Ако имам да съобщя нещо на колегите имам им телефоните а и мога да пиша .Така ,че какво ще правя и какво няма да правя ,нека си го кажа аз.

                Коментар


                • #9
                  До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

                  Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                  Ванка ,ти да не се изживяваш като народен трибун , че казваш кой какво ще прави.Ако имам да съобщя нещо на колегите имам им телефоните а и мога да пиша .Така ,че какво ще правя и какво няма да правя ,нека си го кажа аз.
                  Сори Терзиев, ама ако не съм разбрал правилно може да ти предложа да организираме нещо по различно. Стига да имаш желание.

                  Коментар


                  • #10
                    До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

                    Пак го подкарахте на караница.Абе хора какво толкова делите,парите ли са ви малко ,какво ли.Що не вземете да оставите една година без състезания за да се укротят страстите.Ако ще се карате ,то поне да има кръв и сополи.
                    Последно редактирано от banjo; 12-02-08, 00:59.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #11
                      До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

                      просто една част от хората искат да има сътезания, а другата рекламно пропагандни и ПР-мероприятия с цел отчитане на дейност по рекламни кампании за нечии фирми.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #12
                        До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

                        Само несе разбра защо набутахте састезанията при БФАС ? Сега ще трябват лицензирани садий и време измервачи ( за който ще се плаща) лицензи за който савсем скоро зада ги получиш , че трябва да ходим до Сф зада се изкарват ! И най-вероятно савсем скоро БФАС ще поиска хомологирани седалки,колани и т.н.
                        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                        Коментар


                        • #13
                          До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

                          Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                          Само несе разбра защо набутахте састезанията при БФАС ? Сега ще трябват лицензирани садий и време измервачи ( за който ще се плаща) лицензи за който савсем скоро зада ги получиш , че трябва да ходим до Сф зада се изкарват ! И най-вероятно савсем скоро БФАС ще поиска хомологирани седалки,колани и т.н.
                          Ми то колега състезанията винаги са били в календара на БФАС. И до сега се е плащало на съдии и времеизмерване (Минковия екип), така че нищо ново под слънцето.
                          И до сега карахме с лицензи които се вадят от София, ама БФАС вече задължи и навигаторите да са с лицензи.
                          Те и сега повечето хора са с хомологирани колани и седалки, все пак става дума за нашата сигурност моята и твоята.
                          И т.н.
                          Последно редактирано от VE LA; 05-03-08, 17:02.

                          Коментар


                          • #14
                            До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

                            Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                            просто една част от хората искат да има сътезания, а другата рекламно пропагандни и ПР-мероприятия с цел отчитане на дейност по рекламни кампании за нечии фирми.
                            Пламене може би визираш тебе си, защото в Троян си стана добро състезание и без да се рекламират точно определени фирми. Уж мина за 5 мин., а видя ли други реклами освен на състезанието и БФАС, защото аз ги лепих на нашата кола, а не съм запомнил други.

                            Коментар


                            • #15
                              До: РЕШЕНИЯ ЗА ШАМПИОНАТ-2008

                              Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                              Пламене може би визираш тебе си, защото в Троян си стана добро състезание и без да се рекламират точно определени фирми. Уж мина за 5 мин., а видя ли други реклами освен на състезанието и БФАС, защото аз ги лепих на нашата кола, а не съм запомнил други.
                              да Иване, минах да ви видя попътно от софия за варна. не съм ти броял лепенките по колата. даже не съм я и видял. вместо да се заяждаш с мен за това което съм написал на благой, просто обърни внимание че не пиша нищо за мероприятието на христов.

                              просто ще ти напомня че списъка с неизпълнените обещания расте. но ти си знаеш.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X