Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"



    ще си го сложа за скрийн сейвър на телефона
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

      Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение

      ще си го сложа за скрийн сейвър на телефона
      Трябва да искаш разрешение от Десо, той ме "декорира" така

      Коментар


      • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

        Едно добре направено и примерено състезание за закриване на сезона. Стана добра комбинция от каране и купон. Беше добре уцелен баланса в трудноста на състезанието, защото калта допринесе доста за затрудняването на състезателите. Имаше и места за зрителите и то едни от най-интересните.
        По снимките във форума виждам, че групата на туристите се е разходила по трасето след състезателите и е оказала необходимата техническа и логистична подкрепа на закъсалите състезатели. Това може да е един добър пример и неоценима помощ за останалите организатори на бъдещите състезания.
        Благодаря на конкуренцията за оспорваното състезание и на целия ни отбор за да го спечелим. Добро закриване на сезона, дано и догодина имаме същия спортен шанс.

        Коментар


        • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

          Докато Вие в София купонясвате след хубавото състезание, тък във Варна упорито се тренира за ШУМЕН 2007. Ето Първите тренирали: Геро и Павел (CJ_). След 2 задни задни и 1 станично претъркалвания, всички са добре (с изключение на ТОЙОТАТА).
          Прикачени файлове
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

            Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
            няма ли снимки от партито
            Дънди мисля, че те не са много за показване, но който не е присъствал много е пропуснал.

            Коментар


            • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

              Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение


              ще си го сложа за скрийн сейвър на телефона

              Тодор досущ като "Александър леопарда" .
              B+

              Коментар


              • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                Дънди мисля, че те не са много за показване, но който не е присъствал много е пропуснал.
                Май си е така ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                  ... И аз бях там, и аз ядох и пих ... пардон, снимах и ето малко снимки от втория ден.
                  Беше хубаво състезание, БАЯ джипки дадоха фира по трасето и особено в калната локва, ама имаше пък веселби.


                  Пистата.










                  Най-грозния хибрид ! Летящия ковчег го кръстих .


                  Десо и Долфи след старта.


                  Десо чука Долфи.




                  Калното дере.


                  Долфи и Иван предвкусват победата в серията и Маринов малко преди финала показва среден пръст на публиката. (я вижте добре дали е среден, че съм си забравил очилата в София )


                  Румен ги е снимал в група, а аз ви ги представям тези симпатяги - зрители поотделно, пък и обещах май на таткото ли, на майката ли да ги пусна във форума.






                  Където е Тодор, там са и репортерите.
                  СНимката май я има само около 10-тина пъти, ама пък си заслужава!




                  Дончо смело върви към ... обръщането след малко.


                  Ковчега иначе бе много атрактивен !


                  Туй пък било Тойота ?!










                  Това е от мен. На тръгване чух хора от публиката да коментират разпалено и доволно. Щом реакцията е такава, значи състезанието е станало.
                  Браво на организаторите !
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                    Екстра си беше състезанието! Искам да благодаря на организаторите и участниците!
                    "Ковчега" не е ли Тойота? Гадно беше, че оня ден ми се счупи камерата, иначе бяхме на другия край на трасето - след старта. Имаше и чукане и търкаляне!
                    И една каптива се моташе насам - натам, лек офроуд предполагам.
                    Иначе Иван Маринов ни го показа тоя пръст и на финала!

                    Коментар


                    • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                      Жоро вземи си очилата ако обичаш и без интриги, не е средния пръст.
                      И двете конфигурации на пръстите означават различни неща по принцип.
                      А след развоя в началото на серията имахме повод за радост, все пак в този момент въпреки конкуренцията спечелихме и второто Софийско състезание.

                      Коментар


                      • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                        ...

                        Тука Коко наблюдава отблизо шоуто на състезанието. И чака да отпаднат двамата конкуренти.
                        Казах им да ми пазят вратичката (че и без това е дала вече фира). Ама Десо лош човек шоу щял да прави, е тя пък му наряза гумата като на Янчо миналата година.

                        Коментар


                        • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                          Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                          Тодор досущ като "Александър леопарда" .
                          Ей така се набират спонсори вече ми звънят от пет фирми за перилни препарати, то не беше "Ариел", то не беше "Персил"...
                          Ще има лев за другия Шампионат

                          Коментар


                          • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                            Поздравления за Тодор, Голди и останалите от организационния екип за прекрасното и вълнуващо съзтезание! Също така, поздравления за прекрасното отразяване тук в портала, както обикновено, стана традиция...

                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                            ... Това е от мен. На тръгване чух хора от публиката да коментират разпалено и доволно. Щом реакцията е такава, значи състезанието е станало.
                            Браво на организаторите !
                            Много колеги публикуваха много хубави снимки, но тези... някакси си личи, че са с марката Жоро Хаджиев... Браво!

                            Коментар


                            • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                              Едва сега имам силите да напиша някои друг ред ( след 14ч. сън). Това беше едно наистина уникално състезание. Имаше от всичко по много. И най-важното: както състезателите така и публиката останаха много доволни. Тодор показа за пореден път как трябва да се организира, провежда и отразява едно състезание. Много се радвам, че бях част от този невероятен екип. Честито още един път на победителите и шампионите. Купона по закриването също беше на ниво. Надявам се следващия шампионат да е още по-добър от този и да продължава да прославя този уникален спорт.

                              П.С. Тодоре, колкото и да не ти се вярваше, американския ми джип, не само ме возеше по трасето, че даже и вкъщи ме закара след това
                              RB Patrol Team

                              Коментар


                              • До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                                Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                                няма ли снимки от партито
                                Ще има от всичко, в момента подготвям и избирам "най-компроматните" снимки правени от Жоро и Ирис. Ще ги публикувам по-късно, а дотогава чакам оферти от заинтересованите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X