Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАЖНО!!! ПОДРОБНОСТИ ЗА СМОЛЯН!!! - 18-19 юни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВАЖНО!!! ПОДРОБНОСТИ ЗА СМОЛЯН!!! - 18-19 юни

    Ей,момчета ,накарахте ме да се регистрирам
    Аз съм Вера Лагадова и за да не си чешете езиците напразно ще ви дам някои последни новини.
    Първо-трасето за моторите е 63 км.Направихме го така за да не се налага междинно зареждане и за да не се разглобите съвсем.Уверявам ви ,че ми беше по трудно да направя вашето трасе, отколкото да мина 2 пъти по 140км с джипа.За вашето трасе сме ангажирали много местни хора и ще бъде маркирано с червен спрей по дърветата. Няма да се засечете с джиповете,но имате три общи контроли.
    Второ-Уважавайте нашия труд! Харесва ми когато сме заедно в състезанията и не ви прилича да мрънкате като недоволни ........ във форума.
    Трето-СПЕЦИАЛНО ЗА САБИН! Искам да попитам кога беше по безопасно:
    -когато караше с Кралев
    -когато моторите караха около нас на Ком-Емине 800км
    -когато си седиш в къщи и си търсиш повод да не участваш в състезания които не си правил ти.
    Питам те по този начин,защото добре се познаваме,имаш ми телефона и въпреки това предпочиташ да пишеш глупости.
    Четвърто-Въпреки някои призиви да ви пуснем в неделя искам да обясня, че няма как да стане.В неделя сме в Смолян на траял, всичко е уточнено с кмет,полиция,бърза помощ,пожарна и т. н.
    Пето-Много сте готини, но не изпадайте в крайности-кой прави по атрактивно състезанието-джиповете или моторите.Според мен феновете ни са едни и същи и когато сме заедно става по-яко.
    Шесто-БЛИЗНАЦИТЕ СА ПИЧОВЕ! ПОЗДРАВИ! И ОТ ДЪЩЕРЯ МИ СЪЩО!
    Направила съм ви купите( с ендуро мотор отгоре ).Елате си ги вземете.Ще се видим.Чао!
    P.S. Ето и моя телефон 0888 806 804

  • #2
    Re: ВАЖНО!!! ПОДРОБНОСТИ ЗА СМОЛЯН!!!

    Здравей Вера,

    Много съжалявам, че първата ни кореспонденция в този форум ще е с малко неприятен тон, но щом така искаш, така да е! Малко съм учуден, че повдигаш въпроси, на които би трябвало да можеш сама да си отговориш имайки предвид от колко време караш, но явно греша.

    Не мисли че не уважаваме трудът ти, всички които сме се нагърбвали с подобно нещо знаем какъв чанч е! Може би трябваше повече комуникация по въпроса и проблеми нямаше да има.

    Вера: ...накарахте ме да се регистрирам


    За което сме ти много благодарни!

    Вера: Няма да се засечете с джиповете, но имате три общи контроли.


    Обясни ми моля те технически как ще се получи това без да се засичат трасетата?


    Вера: Първо-трасето за моторите е 63 км.Направихме го така за да не се налага междинно зареждане и за да не се разглобите съвсем.

    Значи все пак сте се вслушали в написаното в форума, защо тогава ни обиждаш с „мрънкали” и т.н.т?

    Вера: Трето-СПЕЦИАЛНО ЗА САБИН! Искам да попитам кога беше по безопасно:
    -когато караше с Кралев
    -когато моторите караха около нас на Ком-Емине 800км


    Когато карах с Кралев рискувах моят живот само, а не на всички участници в шампионата. 800км Ком-Емине изминахме при положение че:
    -мотористите бяха на ПРЕХОД а НЕ на състезание.
    -мотористите стартираха СЛЕД джиповете на всеки един етап и застигаха само бавни джипове, които бяха и те на туризъм.
    -мотористите караха в колона след мен, а аз през цялото време внимавах да не се засечем със състезателите. В интерес на истината Доктора също се съгласи с мен че не е безопасно на Ком-Емине да се състезават и двата класа и затова го направихме така, нещо което ти не можеш да проумееш!


    Вера: -когато си седиш в къщи и си търсиш повод да не участваш в състезания които не си правил ти.

    Ха ха ха... (СПЕЦИАЛНО ЗА ВЕРА!) тука вече много се обърка! Мисля, че направи много голяма грешка да ме обвиняваш в неща изцяло присъщи на състезанията организирани от теб и други общи познати, които имена няма да спомена, понеже не са ме нападнали лично както ти! Аз за разлика от някои общи познати не участвам в състезания, на които знам трасето или още по зле съм го правил аз. Също така за разлика от теб не позволявам да участват хора, за които знам че знаят трасето. Искаш ли да позная кой ще стане пръв при джиповете(ако не се счупи) на това ти състезание? Да продължавам ли да изброявам??? Плюс това имах желание да участвам, независимо дали е в шампионата или не, стига Пацо да се беше навил, но ИМАХ е точната дума!

    Вера: Питам те по този начин, защото добре се познаваме, имаш ми телефона и въпреки това предпочиташ да пишеш глупости.


    Глупости ли? Ти чела ли си твоето мнение към мен??? Кое е глупост? Че се притеснявам за безопасността на шампионата, който организираме???


    Вера: Според мен феновете ни са едни и същи и когато сме заедно става по-яко.

    Тaка е, но за съжаление това е по-важно за теб от сигурността на мотористите!

    Коментар


    • #3
      така, както сте я подкарали с ендурото ще стане, като при джиповете, повече разправий отколкото състезание

      зарежете тия задочни спорове в форума, вземете идете някаде, изпийте по някоя каса с бира и се раберете, ако трябва и с бой

      мисля, че в България няма достатъчно състезатели, фенове, публика и най - вече пари, зада се делят на две, направете нужните компромиси зада сте заедно
      drive alive

      Коментар


      • #4
        Колеги, постоянно ми изтриват мненията..........................
        P.S. Тука бях попитал нещо но пак го прецакаха .

        Коментар


        • #5
          Уважаеми "Въздухара",

          За да не ви се "изпаряват" мненията те трябва да отговарят на следните задължителни условия:

          1. Да имат смислено съдържание което да интересува останалите.
          2. Да не съдържат каквито и да е директни или индиректни квалификации за други хора особено ако сте регистриран с псевдоним. Ако желаете да се обръщате към и спорите с други участници тук лично, следва или да се представите с реално име или да си извоювате някаква позиция. Дотогава "Въздухара" може да пише само по същество...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            колега имаш правописна грешка в подписа, вземи я оправи
            drive alive

            Коментар


            • #7
              Питам: Ще се возиме ли на Родопите или ще ме учите на правопис ?

              Коментар


              • #8
                ако си 4х4 темата е "смолян 4х4", ако си с мотор има две други, тука хората се карат
                drive alive

                Коментар


                • #9
                  Всъщност прав си . Но пишеше ,че е важно.

                  Коментар


                  • #10
                    Спането е в хотел "Перелик" на цена 23лв. на легло. Ако искате да си запазите стая на ваше име се обадете на Йосиф той от утре е там.(0888 708 40

                    Коментар


                    • #11
                      чудесно ! предлагам вера да организира национален шампионат по оффроад и ендуро а сабин да напише роман за това. аз ще съм на смолян за да се науча да карам без да си оставям моста на патрула в гората . успех и на двамата
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #12
                        В крайна сметка знаем, че Вера и Йоско не се интересуват толкова от мотоциклети. Кой от Ендуро-шампионата им предложи помощта си в организирането на това състезание
                        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                        Коментар


                        • #13
                          не е добре тая тема която вкарваш Съби.много е гот да си ръчкаме заедно с мотогъзарите .не цепи нещата на 4х4 и ендуро.не ,че някой ти се връзва ама аудиторията остава с лошо впечатление. поздрави

                          Коментар


                          • #14
                            Заех се лично с проблема и ето как ще го решим като се опитаме да угодим на всички.

                            1. С Вера обсъдихме проблемите които ме притесняват относно сигурността и тя обеща да ги обсъдят с Йосиф и да намерят начин да подсигурят без рисково трасе за моторите относно нежелани срещи с джипките.

                            2. Тъй като една част от състезателите искат да участват и да получат точки а друга пък твърдо не искат да участват заедно с джиповете с Жоро решихме да въведем правилото за възможно отсъствие от едно състезание. Т.е. от 7 състезания за сезона ще се засичат 6-те най добри.

                            Аз и Пацо ще сме там. Вера е положила много труд, направила ни е хубави купи обявила ни е в плакатите в шампионата, абе постарала се е... и най важното обеща да подсигури нужната безопастност за моторите.

                            Коментар


                            • #15
                              ЕЕЕЕ Аллилуя
                              Браво бе показахте на какво сте способни
                              поздравявам ви за мъдрите решения
                              и това да важат само 6 те най добри резултата е чудесно защото иначе най малкото което е организаторите на който и да е кръг бяха ощетени понеже нямаха право да участват в организирания от тях кръг а това им намаля точките
                              ето на вече нещата взеха да си идват по местата
                              поздравления

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X