Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

    Малко е достъпната информация.
    Наско, говорете с някой, ако трябва за да се увеличат посещенията в темата. Все пак е Национален Шампионат.
    Помолете бай Тодор, има много снимки, тракове и др. Нека да има повече светлина върху мероприятието.
    Моя приятел Боевски кара и искам повече информация.
    Все пак 6000 посещения е все пак малко.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #62
      От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Малко е достъпната информация.
      Наско, говорете с някой, ако трябва за да се увеличат посещенията в темата. Все пак е Национален Шампионат.
      Помолете бай Тодор, има много снимки, тракове и др. Нека да има повече светлина върху мероприятието.
      Моя приятел Боевски кара и искам повече информация.
      Все пак 6000 посещения е все пак малко.
      Този път няма с какво да се хвали неговия отбор и затова е така. Иначе току виж ще се окаже, че не сме били там и други са спечелили.

      Коментар


      • #63
        От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

        Аз имам един въпрос защо Лидия Коцева пише в резултатите, че е дисквалифицирана.

        Коментар


        • #64
          От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

          За мен лично като навигатор на номер 12 състезанието беше доста полезно откъм опит и определено ми хареса.Трасето не беше лесно,но все пак съумяхме да запазиме машината с по внимателно каране,което пък ни качи на почетната стълбичка и в нашия клас и в оверал класирането,въпреки някои мои грешки и по ниската скорост.Поздрави на орга тима и догодина живи и здрави да се видим пак!
          Борис 0888 999 едно едно9
          PATROL Y260 RB30S

          Коментар


          • #65
            От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

            Снимките малко по късно, а клипа след малко До вчера се съвземахме.

            Лидия Коцева е дисквалифицирана, защото автомобила стартира без технически преглед и след финала не предаде GPS и карнет.
            Другите дисквалифицирани са Бойко Манчев / Николай Къшов, за неплатена стартова такса
            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

            Коментар


            • #66
              От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

              Официалния клип на организатора, в който за 31 минути са събрани всички участници и по интересни моменти от трасето. Има и доста снимки , но те по късно ...

              http://www.youtube.com/watch?v=LIEFwse5-Pg
              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

              Коментар


              • #67
                От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                ...
                Помолете бай Тодор, има много снимки, тракове и др. Нека да има повече светлина върху мероприятието.
                Моя приятел Боевски кара и искам повече информация.
                Все пак 6000 посещения е все пак малко.
                Имам утре представяне на отбора и мероприятие с Мтел и тия дни съм зает с това, от четвъртък се включвам активно с коментари, снимки и видео...обещавам

                Коментар


                • #68
                  От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                  Прикачени файлове
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • #69
                    От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                    Снимки на нашия екипаж,които публикуваме благодарение на любезното съдействие на оператора Енчо Кръстанов.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4424.jpg
Прегледи:1
Размер:184.7 КБ
ID:5517813Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4426.jpg
Прегледи:1
Размер:144.3 КБ
ID:5517814Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4427.jpg
Прегледи:1
Размер:138.1 КБ
ID:5517815Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4431.jpg
Прегледи:1
Размер:160.3 КБ
ID:5517816Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4432.jpg
Прегледи:1
Размер:145.7 КБ
ID:5517817Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4433.jpg
Прегледи:1
Размер:128.9 КБ
ID:5517818Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4434.jpg
Прегледи:1
Размер:134.9 КБ
ID:5517819Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4435.jpg
Прегледи:1
Размер:131.2 КБ
ID:5517820Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4489.jpg
Прегледи:1
Размер:142.6 КБ
ID:5517821Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4490.jpg
Прегледи:1
Размер:123.9 КБ
ID:5517822Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4519.jpg
Прегледи:1
Размер:112.4 КБ
ID:5517823Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_4520.jpg
Прегледи:1
Размер:107.2 КБ
ID:5517824
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • #70
                      От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                      Патрулеца не беше ли по-добър. Визуално е по-красив.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #71
                        От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                        Вече съм малко по-свободен и да разкажа нашите впечетления и виждания за състезанието в Пловдив.
                        Изключително съм доволен от наличието на расови автомобили и конкуренция, както и на чуждите екипажи, които уважиха състезанието и видяха какво е истински рали-рейд и добри пилоти
                        Аз лично много харесах колата на Чолаков, бяла лястовица в в нашето спортно инженерство и правилния път за този тип автомобили !
                        Съжалявам, че моя фаворит Иво Върбанов напусна рано и "успокои" Нисаните, че още ближат рани от Варна
                        Нашият отбор е изключително доволен от представянето си и резултатите ! Искахме БМВ-то да си покаже "болежките" тук, а не навън и Орлин го "напъваше" до дупка Показателни са резултатите от първия ден, а в третия ден Орлин прави най-добрите времена за първите две обиколи, а на третата, когато няма турбо и пуши като Икарус е с трето време

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Lap-By-Lap.jpg
Прегледи:1
Размер:55.9 КБ
ID:5517882
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-09-13, 11:21.

                        Коментар


                        • #72
                          От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                          И да си довърша писането...
                          Доволен съм, че новия ни екипаж Ники Петков и Мартин Йонков при първото си появяване се класирах на пето място с наказания 2 часа и 40 мин. от тяхна грешка, иначе ще се бореха за тройката
                          Доволен съм, че Зорница се справи добре, даде четвърто време в оверал през първия ден и после върна газта, че й предстоят 1800 км. в Турция на Транс Анатолия от тази събота.
                          Боевски отново не се отърва от тази оранжева прокоба и ако не се вземе поуки за Добрич, ще му ги "набием" целия клуб
                          Лидия и Енчо стартираха в последния момент, нарушиха правилата и правилно бяха "отсвирени" от състезанието, но докато караха дадоха добри резултати.
                          Цеци и Веско още търсят верния път към Нисана, но и там ги гони един кърък, че не е истина...дано за догодина успеят да се подготвят по-добре !
                          Това са изводите за нас и анализ на представянето ни, повече от доволни сме и от емоциите и преживяванията с хора, които не се бяхме виждали доста време
                          Благодаря от името на нашия клуб на Наско и компания, все по-добре се справят, остава им още малко, за да е всичко наред
                          Поздрави на всички участници и благодаря за хубавите битки от името на нашите участници !

                          П.П.

                          Чолаков, като оправите детските болести, измисли ми някаква цена за колата, много ми е на сърце

                          Коментар


                          • #73
                            От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                            Другарю Христов,много се радвам,че ви хареса новата ми кола.Добре сте направили че сте публикували времената на обиколките от 3-я ден.Обърнете внимание на времето за преминаване на последната обиколка от нашия екипаж-(35:32)!Направихме я с каране само на задно и без задна стабилизираща щанга .Останалите подробности по телефона.

                            Поздрави.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • #74
                              От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                              Пропуснах да кажа, че утре ще има репортаж по Канал 3 от 21 часа и вероятно в неделя по BTV Action на обяд.

                              Коментар


                              • #75
                                От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                                Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                                Байпаси са това - http://www.kingshocks.com/products/a...bypass-shocks/
                                Какво общо имат те с джантите ?
                                Точно на мен да разясняваш, какво е амортисьор, или пък дори с бай-пас.... , приятелю, хората в България за амортисьор смятат, онова което евентуално се монтира до пружината, с цел да не "ФЪРГА" к'ат са хакнеш в дупка!!!Никой(почти) не знае с какви настройки да си ги поръча, камо ли след това да ги настрои!? По повод твоето питане, за джантите и тяхната роля, обяснявам;
                                Няма как да монтираш читаво "байпаси" без да си с ЕТ-40 , или да режеш ШАСИТО(шасито не е рязано и джантите са си нормални) пък и тръби(байпасни) не се виждат никъде. И това, че задната му стабилизираща щанга е изглеждала мащабна, не означава, че му е вършела работа
                                (правилна) Българина не е прост, той просто се гордее с чужбинската мисъл!!!!!!!!!!
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X