Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

    Сутринта не "я" /Баба Яга/ видях да излиза от Люлин.. ??
    sigpic

    Коментар


    • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

      Бях на свадба с препиване ...
      А днес открих още щети ...

      Коментар


      • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

        Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
        Бях на свадба с препиване ...
        А днес открих още щети ...
        Ми то от разходка редовно има "щети", пък от състезание...

        Коментар


        • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

          Най-големия виновник за това добро състезание е ТОДОР ХРИСТОВ,който имаше куража да се ангажира като организатор.
          На всички благодаря за добрите думи!Това е най-голямата награда за целия екип.
          Лично аз имам и друга далавера-отслабнала съм с 3-4кг

          Коментар


          • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

            Абе белята този път по-сериозна Не ми пречи да се движа , но ще я оправя още днес ! Окачването / Т.Н.Т.М. с Трейл Мастер / се представи отлично ! Концепцията е правилна и работеща ! Аз доволен !

            Коментар


            • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

              Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
              Най-големия виновник за това добро състезание е ТОДОР ХРИСТОВ,който имаше куража да се ангажира като организатор.
              На всички благодаря за добрите думи!Това е най-голямата награда за целия екип.
              Лично аз имам и друга далавера-отслабнала съм с 3-4кг
              Ми вие си ЗАСЛУЖИХТЕ добрите думи с ДЕЛА!
              Пак браво и дано да задържите този Ентусиазъм по-дълго, та да ни радвате с подобни прояви още доста време, Упех!

              Коментар


              • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

                За Митко Фулдата пропуснах да кажа,че въпреки неприятностите до последно се бори за отборната победа
                За Саламандърчетата-много добри момчета,перфектно каране последния ден,заслужено 3-то място.Долфи трябва да се съобразява с тях
                За Иво-малшанс-изпусна третото място последния ден заради повреда в секторната кутия и ограничен десен завой.
                За Киро и "Сусам офроуд тийм"-големи купонджии

                Коментар


                • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

                  Ето и няколко статии в пресата, ще ви пусна и другите от "МОНИТОР" и "АВТОТРУД" след състезанието в Стара Загора
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

                    А някое филмче случайно ...?

                    Коментар


                    • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

                      Здравейте ( от СУСАМЪРИТЕ)
                      Благодарим на всички , че ни приехте като част от кервана .
                      Благодарим за съветите и уроците .Надяваме се да се видим
                      в следващата кал. Ако на някой сме попречили - да прощава.
                      Трасе и организация няма как да коментираме , щото ни е за
                      сефте , ама беше супер!
                      Само една забележка - при етап с финал на плажа и последващ
                      плажен купон , организатора рано сутрин да хвърли по две лопати
                      пясък върху недолазилите до леглата си (мамка му, зверски съм изгорял)
                      see you at the cloudbase

                      Коментар


                      • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

                        Аз мисля, че всичко се каза и то все хубаво за организацията на състезанието, но то наистина беше на едно много високо европейско ниво (а тази смяна на биваците и Берлин - Бреслау не могат да си го позволят). От името на целия отбор благодаря на всички организатори, знайни и незнайни.
                        Благодаря и на всички конкуренти в състезанието и особенно на тези с които попадахме в тежки ситуации и заедно излизахме от тях.
                        Накрая благодаря на целия отбор за добре изпълнената работа и да ги поздравя с двойната победа.

                        Коментар


                        • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

                          Тук има няколко кратки филмчета от състезанието, снимани близо до Шумен.

                          Коментар


                          • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

                            Ето още няколко статии за състезанието
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

                              А още снимки има тук - http://4x4bg.com/?prm=news&lang_id=1&news_id=12

                              Коментар


                              • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2007"

                                Уважаеми колеги, докато сте още "топли" от преживяванията в "Адвенчър България 2007" искам да Ви пусна малък бонус за следващото състезание "Пъклените" планове са начертани от Янчо Терзиев с помоща на Краси Колев и моя милост като подкрепа и папарак Предстои Ви 60 км. трасе с време за преминаване 6 часа Подгответе си по две лебедки, два колана, котви, гуми и всички възможни екстри, които можете да вземете, има каменни реки, сериозни странични наклони и свобода за изява на навигаторите
                                Както се казава... Да ви е честито !!!
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X