Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

    ами говорим за реката която прекоси първо Зарко и после май си бил ти не знам

    ако като модератор разполагаш с повече място ще ти ги пратя да ги качиш
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Софианитка; 02-05-07, 15:43.

    Коментар


    • #77
      Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

      Я бързо качвай клипчетата Аз имам само няколко снимки на Зарко, Пламен каза, че няма да минава и аз си тръгнах - будала Е колко е голямо, че не ще да се качи Тук съм виждал по близо 1Gb Като прикачен фаил няма да стане, но може да го качиш на фтп-то
      Аз също като теб гледах неделя и понеделник (и реших, че повече няма смисал да се разкарвам) Точките написани в програмата (по точно тези които посетих) бяха напълно безинтересни. Не съм гледал единствено финала на 29 и поделението на 30. Тук прочетох, че имало някакви големи ектреми в понеделник, но къде - йок

      В петък съм решил да ходя в гр. Бяна и питам: Там реката ще се преминава ли или по моста
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #78
        Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

        То и аз мисля да ходя в петък но не знам дали ще останат здрави джипки до тогава както е тръгнало

        Коментар


        • #79
          Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

          ПРЕСБЮЛЕТИН №4

          Красимир Илиев – Долфи отново поведе след трети етап

          Изключително оспорвано се развива надпреварата на провеждащото се в гр. Пловдив едноседмично състезание BalkanOffroadRallye. Временните лидери се променят всеки ден, но след днешния трети етап миналогодишният победител в “Балкан Трофи” и шампион на страната по оф-роуд Красимир Илиев с навигатор Иван Маринов (MercedesG) отново успя да поведе в класирането. След него във временното класиране се нареди екипажът Десислав Славчев – Маргарита Стайнова, който днес завърши четвърти, но вчера грабна победата в най-дългия етап от състезанието, което му донесе утроени точки. Финиширалият втори днес Мирослав Николов се утвърди като трети в общата подредба. Водачите до тази сутрин Андон Миланов – Николай Маринов счупиха кормилна щанга и времето, което загубиха за ремонта й, ги отпрати на пета позиция.
          Цели девет екипажа не стартираха в този етап, сред които и рали-легендите Владо Илиев – Румен Манолов, които днес ремонтират своето MitsubishiPajero, но утре ги очакваме отново на старта. Трасето ще бъде бързо и технично, което дава голямо предимство на опитни пилоти като тях.
          Днес състезателите караха по-лек и бърз маршрут с обща дължина 131 км в Родопите. Поради падналия сутринта дъжд, движението по затревените части на трасето беше доста затруднено, а и някои екипажи не бяха направили най-сполучливия избор на гуми, което доведе дори до употребата на лебедки – нещо иначе обичайно за оф-роуда, но нехарактерно за тазгодишния формат на състезанието, който не е “Трофи”, а “Оф-роуд рали”.
          Утре ги очаква вторият маратонски етап от състезанието - 265 км, който ще премине в района на Старосел, Стрелча и Клисура.

          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #80
            Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

            Видеото на Софианитка от моста на р.Чая.

            Кaishin - 68M
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...i/S8001034.AVI


            kinex - 19M
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...i/S8001035.AVI
            Последно редактирано от kinex; 02-05-07, 19:35.

            Коментар


            • #81
              Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

              Някой от вас двамата спами темата ама да видим...
              Говорим за състезанието.Вие къде отидохте???

              Коментар


              • #82
                Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                Някой от вас двамата спами темата ама да видим...
                Говорим за състезанието.Вие къде отидохте???
                Съжалявам.
                Бях забравил че състезанието е за състезателите и публиката няма нищо общо.

                Коментар


                • #83
                  Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                  Аз не съжалявам тази разходка е свързана със състезанието, но единственото на посоченото място беше едно мостче със завойче. Мисля, че и за състезателите след това ще бъде интересно да видят, че са вдъхновили за прахоляк и река колегите си

                  Коментар


                  • #84
                    Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Съжалявам.
                    Бях забравил че състезанието е за състезателите и публиката няма нищо общо.
                    Прав си, какво общо има публиката тук? Защо трябваше да ти теглим 100мб-овите клипове за да те гледаме как си къпеш паркетника... Спама си е спам, било то от потребители или от модератори, или за някой е позволено..? Моля някой да премести тия клипове и простотии в други теми за да не се набутват и останалите. Добре че не съм от хората с ограничен трафик, доста щеше да те сърби дупето.. !

                    Коментар


                    • #85
                      Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                      айде да видим какво ще стане с моето дупе аз съм подстрекател - и пак ще кажа това си струваше само в този ден

                      който има нещо решил да снима на моста да го качи - аз съм виждала такива завой като дете по селските пътища с волги

                      Коментар


                      • #86
                        Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                        Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
                        айде да видим кащкво ще стане с моето дупе аз съм подстрекател - и пак ще кажа това си струваше само в този ден
                        Добре де, това че не е имало начин да наблюдавате нещо по интересно от състезанието, не значи че организаторите са ви виновни или, че е нямало нещо интересно за гледане. Да си бяхте наели хеликоптер.. А и незнам някой да ви е вързал на този мост .. крака нямате ли?!

                        Коментар


                        • #87
                          Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                          Виновни е силна дума - отговорни за това обявено като зрелищно място да - резултат почти обиден за пътуввалите километри с интерес да видят нещо не всички можем да караме така все пак нали

                          и да чакаме още снимки - няма лошо всичко да е в една тема с неща около състезанието

                          Коментар


                          • #88
                            Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                            Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
                            Виновни е силна дума - отговорни за това обявено като зрелищно място да - резултат почти обиден за пътуввалите километри с интерес да видят нещо не всички можем да караме така все пак нали

                            и да чакаме още снимки - няма лошо всичко да е в една тема с неща около състезанието
                            Аз споменах и по-рано моето мнение относно "обявените зрелищни места". Те са за безопастност. Никой не е спрял някого да гледа другаде, но ако нещо му се случи - "Ние не отговаряме, казали сме къде да бъдат зрителите".

                            Айде стига сме пълнили темата с простотии, някой ако има снимки да ги сподели.

                            Коментар


                            • #89
                              Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Съжалявам.
                              Бях забравил че състезанието е за състезателите и публиката няма нищо общо.
                              Ти май се натовари?
                              И аз съм още от зяпачите,въпреки че имам лиценз за състезател

                              Коментар


                              • #90
                                Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                                Даже и ние се прецакахме да отидем. Бяхме в понеделник и ... видяхме цял един завой с контрола. Даже попитахме и едни "вежлив" господин с зелено елече, сподели че това бил екстрем . След като се насладихме на "страхотното шоу" предложено ни от организаторите, се набухахме в най-близкото блато и много интересно - публиката гледаше нас, а не прелитащите състезали . За тази наша изява получихме доста "мили" думи, от същия "вежлив" господин. След като направо си ни напсува, се обарна и се изнесе като "истински мъж".
                                Може нашите състезания да са много итересни за състезателите, но за публиката, никой организатор не си мърда малкия пръст. Аз си мисля, че който е ходил до момента на това състезание, повече на състезание по "Офф-Роуд" няма да иде. Да не говорим, че имаше не малко хора, които са били над 100км, за да видят летящи джипове, по трасе, което се минава спокойно с кола. От видяното от нас, за нашите състезания, излиза че най-добрия джип е Subaru WRC. Естествено, може и да бъркам, но това е извода, след предложеното на публиката гледане.
                                Според мен, ако не се помисли, за това какво може да види публиката ( а тя иска шоу), професионалния Офф-Роуд у нас, няма цветущи перспективи. Защото дори и футбола, ако се играе на затворени врати и не се излъчва по телевизията е обречен на провал. Никой не дава пари за реклама, след като никой няма да я види.
                                RB Patrol Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X