Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЪСТЕЗАНИЕ за Голямата награда на Кастанес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СЪСТЕЗАНИЕ за Голямата награда на Кастанес

    Голям национален мотосабор в Кастанес, започна от вчера и завършва в неделя,като в събота и неделя завършва със състезание по мотокрос.
    Записване за състезанието става на место до събота, за да се запишете трябва да притежавате лиценз за състезател.
    За повече информация питайте ме

  • #2
    До: СЪСТЕЗАНИЕ заГолямата награда на Кастанес

    И каква е голямата награда,това Кастанец е в Гърция нали.Малък клас ще има ли и ако отидем вечерта в събота ще може ли да се запишем.Дай на лични един телефон да те питам как бяха онези хапчета за кръста,които ни даде в севлиево преди.
    Последно редактирано от nameika; 20-05-10, 10:17.
    [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
    [/URL]

    Коментар


    • #3
      До: СЪСТЕЗАНИЕ заГолямата награда на Кастанес

      Кастанес е село в Гърция, намиращо се близо до мястото където р.Арда се влива в р.Марица и е на няколко километра от Одрин.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #4
        До: СЪСТЕЗАНИЕ заГолямата награда на Кастанес

        А през Турция ли се минава,че нямам паспорт или има кпп директно за Гърция.ходила съм в онази околност преди повече от 8г но през Гърция и не съм запозната
        Последно редактирано от nameika; 20-05-10, 10:17.
        [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
        [/URL]

        Коментар


        • #5
          До: СЪСТЕЗАНИЕ заГолямата награда на Кастанес

          Първоначално публикуван от nameika Преглед на мнение
          а през турция ли се минава,че нямам паспорт или има кпп директно за гърция.ходила съм в онази околност преди повече от 8г но през гърция и не съм запозната
          Минава се през Гърция разбира се. Просто географски е близо до Одрин
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #6
            До: СЪСТЕЗАНИЕ заГолямата награда на Кастанес

            Айде бе бат Жив кажи нещо повече,че ме заинтригува.тъкмо да си направим една разхотка и до Ористеада.
            [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
            [/URL]

            Коментар


            • #7
              До: СЪСТЕЗАНИЕ заГолямата награда на Кастанес

              Значи става страотно състезание кара се като суперкрос на пресявки по 14 мотора и за финален старт карат 15 състезателя коитито са стигнали до финал,фсеки кара кой квото има без атв разбира се.
              На фсички финалисти раздават медали а лани 1ва награда беше 2000евро. за тази година не знам чакам повече информация и до довечера ще я споделя

              пп.МИТКОВ да не си трае ами да пусне снимки на трасето,но мисля че и по форума ги има някаде
              НА 35км. е от кпп. Капитан Петко войвода

              Коментар


              • #8
                До: СЪСТЕЗАНИЕ за Голямата награда на Кастанес

                Чукаш на търсачката Кастанес и там ще излезе една тема Разходка до Гърция за 6 часа. от бат Жоро Хаджиев разгледайте я и ще ви стане ясно за какво става вапрос

                Коментар


                • #9
                  До: СЪСТЕЗАНИЕ за Голямата награда на Кастанес

                  снощи скокнах до там че ми е близо
                  ..голяма лудница хиляди мотори..питах организаторите ..те са същите и като на ендуро шампионата им-амотое
                  състезанието ще е много интересно..по двойки щяло да е като италианско преследване май с пресявки..или поне така ми казаха снощи
                  ..единия тръгва от старта другия от средата и така карат няколко обиколки после другите като новата дисциплина спринт ендуро нещо подобно но..довечера ако ида ще ви кажа повече

                  иначе мотокроса за който казва бат живо се провежда лятото в рамките на фестивала ардас лайв а сега това е в рамките на общонационален техен рокерски събор

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X