Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Европейски и Световен шампионат по мотокрос - Троян 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Европейски и Световен шампионат по мотокрос - Троян 2010

    Не го обръщайте на спор, защото най-малкото е излишно.
    Ясен просто споменава факта, че Печето бега много и у нас няма кой да го бие. Факт!
    Не мисля, че някой подценява успехите и възможностите на Куманов, напротив, достоен е за уважение.
    Не мисля, че има нещо лошо и странно, че Печето е по-добър от него.
    МХ2 на световното е класа с най-много конкуренция.
    Още при факта, че Печето минава квалификациите и дава места в 25-цата, беше напълно ясно, че на национално, балканско, дори и източно европейско ниво няма кой да го бие.

    Чест прави на малкия Петров и на екипа му, че бега на световното и продължава да се бори там.
    Защото е най-лесно да се върнеш "на село" и да си пръв, но истината е да си при най-големите и да се бориш мъжки.
    Още по-хубаво е, че ние българите го оценяваме това нещо!

    Коментар


    • #17
      От: Европейски и Световен шампионат по мотокрос - Троян 2010

      Далеч съм от идеята да се заяждаме но когато се говорят измислени неща ....
      Незнам какво е казал Иво, но механика на Печето каза ,че това му е състезателния мотор с който кара в Испания и му се счупи касетата на съединителя, така че няма вариант да е 300.
      А и за момента Печето е най-добре подготвения сънародник макар и много хора да го плюят. Евала и на Куманов че с малка подготовка и на тия години показва това което виждаме.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #18
        От: Европейски и Световен шампионат по мотокрос - Троян 2010

        Хора ,прекалено много го хвалите, бъдещето ще покаже че е нямало смисъл !! не си хабете енергията , тук нещата са много по-различни отколкото си представяте...покровителстват го разни хора и затова се възлагат големи надежди...те умират последни все пак
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X