Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезания - кога и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Състезания - кога и къде

    Здравейте на всички и най вече митков на тебе.Митков искам да ти кажа 4е аз водих мотокроса в с.Васил левски тази неделя и видях Антон как завърши.Въпросното момче е Стефан Тончев и скри шапките на всички дори и Кадир беше тук но не се пусна.Антон завърши 8 и 9 съответно в двата манша.

    Коментар


    • #17
      До: Състезания - кога и къде

      Първоначално публикуван от Гено Сопот Преглед на мнение
      Здравейте на всички и най вече митков на тебе.Митков искам да ти кажа 4е аз водих мотокроса в с.Васил левски тази неделя и видях Антон как завърши.Въпросното момче е Стефан Тончев и скри шапките на всички дори и Кадир беше тук но не се пусна.Антон завърши 8 и 9 съответно в двата манша.
      Подкрепям със снимки в темата: Традиционен мотокрос с.Васил Левски - 16 Май 2010г. .
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • #18
        До: Състезания - кога и къде

        а бате ни живо кво направи..хмм май само дето ги похвалих
        някакви местни момчета чух че разказали играта на всички..БРАВО
        ..дочух също че ..любимите ми 2 тактови мотори са се представили отлично и 1 вия бил с такъв

        Коментар


        • #19
          До: Състезания - кога и къде

          Имам един въпрос-пожелание към организаторите в лицето на кмета на община Карлово и Г-н Кмета на село Васил Левски,като да речем най-голям радетел за този спорт на местна почва.
          Господа,не изпитвате ли някакво неудобство след състезание,когато започнете т.н."Церемония по награждаване"?!Какво точно имам впредвид:Толкова ли скъпо щеше да бъде да поръчате на местната фирма "ВЕГА-ПРИНТ"вместо глупави шапки да изготви и отпечата някакви грамоти,триъгълни или с друга форма наградни флагчета с които да отличите и овековечите,дет се казва,ако не всички,то поне най-добре представилите се участници?!Най-тъжна е картинката при най-малките.Отива детето полага усилия в лишения,постига резултати и като се върне при близки и приятели да няма с какво да покаже,къде е ходил,в какво е участвал и какво е завоювал като признание,наградите са после.На старта на децата не се ли просълзявате от това,което виждате?!Преди няколко години в клас до 65 куб.см.точно на най-големия скок Били Илиев,ако добре си спомням приземявайки събори съвсем малкия тогава Харли Горов,който полагаше нечовешки усилия да не изостава от къде-къде по-големите си съперници.Та след като поизлезна от шока мъничкия боец,го видях качен на раменете на баща си с пистолет от тези с барутна лентичка...милият едва му стигаше силата да стисне спусъка с една ръка още трепереше от уплаха и гледаше неспокойно.Тогава помежду другото бившия кмет му хрумна в движение да го награди с10лв.от джоба си за най-малък състезател-"...на пет и половина" отговори Харли.Неволно пропускаме,какво всъщност има под каските и екипировката,виждаме ги накрая,а накрая сте Вие.Вие сте избрани думите ви най да тежат,но само написаното ще остане.Да извикваш на почетната стълбичка състезател и да му подадеш единствено бял плик с "джобни"(на мен ми прилича повече на рушвет отколкото на награда) и той да го вдигне високо,когато хората го аплодират..."смях в залата".За наградата е прието да се връчи купа,медал или друг предмет,но на първо място(подчертавам:безплатно)признанието става с писмен документ- ГРАМОТА(ПОЧЕТНА ГРАМОТА).Та затова ми е думата днес ,пишете подписвайте,подпечатвайте и връчвайте красиво изписани грамоти на най-малките до 6-то място задължително.От 7-мо нататък вписвайте за участие.Останалите отличавайте както ви е по силите,но за тези,които са още в ученическа възраст грамотата е незаменима.Хем да отсрамите вас като организатори и нас като публика,дето присъстваме на награждаването,хем да остане някакъв приятен спомен у тези хора,че имало такова събитие,че те са взели участие,дали са от себе си и са постигнали успех,било то на 6,или на 56.А да завърши и да финишира след всичкия този адреналин е огромна борба и личен успех на всеки състезател.Спомнете си как победителят в даден манш,не се прибира веднага,а с отличителна лента преминава "ПОЧЕТНА ОБИКОЛКА"за да поздрави и съответно бъде поздравен и аплодиран от зрителите на пистата.И без това,почти не остават хора на вялата церемония по награждаване,дето ни поднасяте всеки път.Емоцията и шоуто преди всичко Господа.Този спорт е зрелищен,красив и атрактивен,не пестете от шоуто,то е за всички.
          Поздрави,за домакинските победи!А за Стефан две думи няма,майстора си е майстор!
          Бъдете здрави!
          В основата на всички човешки нещастия... стои невежеството.

          Коментар


          • #20
            До: Състезания - кога и къде

            присъединявам се и аз към призива на колегата ..много хубаво го е казал.. между 98 и 2004 та и аз съм участвал редовно по традиционните в този край..и наистина чат пат даваха грамоти ..но повечето пъти пликчета с "джобни" както е споменал колегата а и грамотите като ги имаше бяха с такова качество че отдавна са изчезнали някъде..върхът бе когато веднъж на иганово..не помня коя година бе някъде около 2000та май ни бяха наградили с по 5 лв ..както и да е наистина специално за децата е кофти но то и големите са си едни пораснали деца..друго което може да се помисли е разделянето най после по някакви критерии на прослувутата Б група момчето от нашия град което бе отишло ми спомена че на старта били на 2 -3 редици а и преди си се случваше редовно ..разделете ги по кубици ..по възраст ли..както решите но от това блъскане не знам какъв е смисала и само още една препоръка ще си позволя..направете си навсякъде и някакви свестни стартови решетки ..както трябва да са си ..състезанията по тоя край вече станаха достатъчно популярни..отиват хора от цяла България и често се събира публика повече от на световните в Севлиево ..тай че... и аз напълно се присъединявам към по горното мнение

            Коментар


            • #21
              До: Състезания - кога и къде

              знаете ли какво каза синът ми...тоя плик го давам на тебе,аз се надявах на купя ама на..няма децата се радват на грамоти,купи,медали не на пликове.все пак една купа е 3лв м..му.
              [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
              [/URL]

              Коментар


              • #22
                До: Състезания - кога и къде

                Нямам нищо против Братчеда,познавам това момче от миналата година от традиционото в Сопот-има развитие и потенциал в него,но за мен е грешка да се пусне в В-лиценз(клас за ветерани),да беше се пуснал в МХ1-то да гони по младите състезатели (без да се обиждат В лиценз) и да гледа и учи,щото след тая победа е нормално да вземе и да се отпусне и да си вика-добър съм щом ги бих тия.А до колкото подочух се готви да влиза в реномиран клуб по мотокрос,така че ще му трябва много труд и подготовка на Братчеда.Безаварийно и успех от мен.А по въпроса за грамотите и купите съм напълно съгласен-какъв спомен ще остане за състезателите без значение от годините,ако наградите са бели пликчета,друго си е в секцията да сложиш поредния трофей,знам го от горчив опит-личен и на сина ми.Така че организаторите на традиционото в село Слатина в лицето на Ники Сървайвъра имат задачата да отсрамят региона с купи или грамоти.Ха дано.Успех и на тях.
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар


                • #23
                  До: Състезания - кога и къде

                  Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                  Нямам нищо против Братчеда,познавам това момче от миналата година от традиционото в Сопот-има развитие и потенциал в него,но за мен е грешка да се пусне в В-лиценз(клас за ветерани),да беше се пуснал в МХ1-то да гони по младите състезатели (без да се обиждат В лиценз) и да гледа и учи,щото след тая победа е нормално да вземе и да се отпусне и да си вика-добър съм щом ги бих тия.А до колкото подочух се готви да влиза в реномиран клуб по мотокрос,така че ще му трябва много труд и подготовка на Братчеда.Безаварийно и успех от мен.А по въпроса за грамотите и купите съм напълно съгласен-какъв спомен ще остане за състезателите без значение от годините,ако наградите са бели пликчета,друго си е в секцията да сложиш поредния трофей,знам го от горчив опит-личен и на сина ми.Така че организаторите на традиционото в село Слатина в лицето на Ники Сървайвъра имат задачата да отсрамят региона с купи или грамоти.Ха дано.Успех и на тях.
                  Нали изяснихме, че "Open B"(MX3) при традиционните е "Б лиценз" и няма нищо общо с предното! Това е за всички мераклии да се пуснат на мотокроса за "кушия"!
                  А Стефан дължеше тая победа на местната публика за да стане ясно, че там е най-добрия! Сега си продължава в Републиканското, тъй като още от миналата година кара там!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X