Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Традиционен с.Житница

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Традиционен с.Житница

    На 06.06.2010 ще се проведе традиционен мотокрос в с.Житница по случай празника на селото . На 15 км от гр.Хисар ,Състезанието се провежда благодарение на скромната сума реализирана от местния "клуб" Житари .За по - подробрен план ще очакваме ,след като наближи датата на състезанието ... Всеки ,който има въпрос и желание да участва нека пише в темата !

  • #2
    До: Традиционен с.Житница

    Ами,нормалните въпроси-място на трасето,снимки по възможност.
    Благодаря.
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • #3
      До: Традиционен с.Житница

      Всеки който ,желае може да огледа темата която е тук мотоклуб житари ... коклкото точно до специализирани снимки на трасето не разполагам с такива , но мисля че тези който са в другата тема за мото Житница ще свършат работа

      Коментар


      • #4
        До: Традиционен с.Житница

        Погледнах и видях-като за първи път добре,но за тая година трябва повече да се постараете,ако искате да стане традиционо състезание,а не разходка по поляната.Без да се обиждате разбира се,елате на другите традициони на Иганово,Слатина и В.Левски за да добиете представа за организацията и пистите.На пръв поглед-липса на стартова бариера,маркировка по трасето имаше на някои места само.Другото и не маловажно е да има стартови и добри награди за победителите,че на тая криза са от голямо значение.А няма да е лошо и да се разберете с колегите от Самуилово,които също са обявили състезание при тях на 06.06.справки тук:
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=92338

        Поздрави.
        Последно редактирано от Валентин Исаев; 21-04-10, 01:16.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • #5
          До: Традиционен с.Житница

          Да колега добре съм запознат с нещата като цяло и си прав .. но колкото направим толкова и колкото може толкова .... все пак зависи от много фактори и с един човек нищо не става ... Пистата се надявам да се оправи като цяло и да я разширим , има и проект по нея който е на много символична сума ,а въпроса за Самуиолово няма какво да обсъждаме.. тъй като ния отсъпваме на тяхната ораганизация и "мераклийска гилдия" ако може така да кажем , просто който е в по близ окръг и желае да си направи една хубава тренировка да заповяда ... колкото до наградния фонд = той се решава в последствие ,ще има още инфо по темата така ,че не бързайте със идеите ...

          Коментар


          • #6
            До: Традиционен с.Житница

            напълно си прав приятелю важното е да си направим една добра тренировка

            Коментар


            • #7
              До: Традиционен с.Житница

              Не е въпроса да седим и да се оправдаваме ,че мама меси а тати не носи .... В България нещата с нашия спорт не седят както в повечето страни ,което известно на всички.Затова трябва да се цени малкото , да се направи с мерак и желание ,макар и да няма подкрепа ,,, ако може малко да е но да го има ... защото от малкото иде и многото .
              Колкото до самото състезание има проект ,който лично аз съм създал с много желание ,тъй като това е пистата на която тренирам и придобих добър опит като цяло ,който проект засега няма да постна ,тъй като така е по правилно ,Проекта включва това което се желае , награди , оформяне на трасето ,страртова линия и т.н ,Така че ще се държим в течение и както потвърди колегата ,ако няма високо ниво състезание ,то поне ще има високо ниво тренировка и размяна на опит ,,, , но пак казвам да нека да не подценяваме пистата и всичко останало .. говоря малко снизходително към нея ,тъй като мисленно я срявнявам с левски ,иганово ,сопот и т.н Пистата си е добра заслужава си ....
              Поздрави и пак ще има какво да известим и договорим

              Коментар


              • #8
                До: Традиционен с.Житница

                Колеги нека не убиваме етусеазма на хората аз лично преди седмица го изпитах какво е да направиш състезание в тая криза и да подържаш очакванията на тези което присъстват като състезатели публика и т.н.Естествено че имах и поткрепата и на хората които 15г.го правят така че една птичка пролет не прави.
                С едно съм съгласен че за да се направи и утвърди едно състезание като традиционно с ИМЕ трябва да се подходи по професионално на първо място трасето по нищо не трябва да се различава от истинските: Второ организацията на самото състезание също трябва да е на ниво.Поне според мен ако не сте готови със всичко това пропуснете една година ако трябва и като го натъкмите тогава бъдете сигорни че ще се получи.Не приниззявайте нещата така че да бъде запомнено като КУШИЯ и догодина много хора да
                кажат а тая година ще го пропусна не ми хареса предния път.Поне на нас ни костваше около 5-6 години да се получи това което е сега и сега вече е по лесно поне от страна на състезатели и публика.Просто стане ли началото на сезона сами почват да ни търсят и да питат на коя дата е състезанието в МЕЗДРЕЯ.
                Успех ви желая и ако трябва помощ за нещо насреща съм.

                Коментар


                • #9
                  До: Традиционен с.Житница

                  Да колега напълно си прав и засега нещата остават така ,че да не се лъжем че ще е това което приблизително трябва да бъде , а както казахме състезание ще има но то ще по скоро за тези които искат да побръмчат ... да не очкаваме големи прогнози и да не се изхърляме точно това обеснявам ... тъй като никой от никаде не ти дава криле за да направиш нещо това , като се има напревдив че местните пичове в нашия окръг са балканджий и ендуристи , с една дума не става нищо така , и ще си остана само с мерака да има организация и писта както трябва .... освен ако община Калояново не отпусне някаква си там символична сума ,което е малко вероятно и ме обезкуръжава още повече

                  Коментар


                  • #10
                    До: Традиционен с.Житница

                    аз съм там ,за другите не знам
                    . дано да доидат много мераклй

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X