Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

    На 06.06.2010год в с.Самуилово, обл.Сливен от 10.00ч.ще се проведе традиционно състезание по мотокрос на новопостроената мото писта в с.Самуилово. Главен организатор и домакин на състезанието е фирма "MotoExtreme" ООД. Награден фонд и томбола за зрителите. Очакват се състезатели от цяла България. За записвания в състезанието се обърнете на 0897946776 или пишете на motoextreme_sl@abv.bg
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 05-05-10, 13:37.

  • #2
    До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

    Здравейте приятели.Миналата година тук се проведе едно доста добро сьстезание,организацията беше на ниво,сьстезателите и публиката останаха много доволни.Раздадоха се много материални и парични награди.Тази година се надяваме да е по-добре.Трасето е на ниво.Скоро очаквайте снимки.Моля заповядайте.

    Коментар


    • #3
      До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

      Първоначално публикуван от krasio_lud1
      Миналата година стана едно добро състезание.Организацията беше на ниво.Състезателите и публиката останаха много доволни.Раздадоха се много парични награди.Повярвайте ми тази година ще стане много по добре.Трасето е на ниво.Скоро очаквайте снимки.
      ОК Краси само внимавай и не бързай да пишеш по два пъти едно и също,при публикуването ти изписва,че публикацията ти ще бъде проверена и публикувана от някой от модераторите на раздела понеже си младши участник и това ти е първа публикация,а няма да е зле и да напишеш от къде си в профила си,няма смисъл да се крием-малко по малко се опознаваме всички в тоя форум,все пак ни свързва едно и също нещо-бензин в кръвта.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • #4
        До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

        да благодаря ти.Аз съм от с.Самуилово община Сливен и съм един от организаторите на състезанието.Скоро ще ви качим снимки от миналогодишното състезание.Момчета надявам се с много от вас да се запознаем тук

        Коментар


        • #5
          До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

          Ето и малко снимки. Успях да се справя с качването
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

            я кажете ако дойда ден- два преди състезанието ще мога ли да карам на трасето или ще е затворено; събота и неделя ходите ли да карате там, аз щото селото ми е в гр. Елена и сте ми на едни 60-70км тъй че мога да дойда някоя събота, неделя
            [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

            Коментар


            • #7
              До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

              Батка ще покараш ли там предполагам не е проблем.На организаторите успех в тия гладни години е адски трудно да организираш състезание по мотокрос.
              И една забележка към организаторите на снимките се виждат че по трапците има гуми махнете ги от там не им е мястото там с цел безопасност. Просто съвет.

              Коментар


              • #8
                До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

                Няма проблеми относно карането. Когато имаш възможност заповядай

                Коментар


                • #9
                  До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

                  Как затворено бе пич ... това е традиционно състезание ,следователно традиционна и свободна писта ако ме разбираш или с една дума пали си моторетката и отивай направо да участваш,да добиеш опит и да се нахъсаш за другото състезание догодина , в което ще си много по добър ,стига да тренираш

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

                    Приятели в момента трасето е в ремонт веднага щом свършим ще го обевя и да си покараме а на 05.06.2010г.почти целия ден ще се тренира отбелязано е в www.moto-extreme-bg.com
                    Последно редактирано от krasio_lud1; 23-04-10, 20:01.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от yamaha_69 Преглед на мнение
                      Батка ще покараш ли там предполагам не е проблем.На организаторите успех в тия гладни години е адски трудно да организираш състезание по мотокрос.
                      И една забележка към организаторите на снимките се виждат че по трапците има гуми махнете ги от там не им е мястото там с цел безопасност. Просто съвет.
                      ООооо Батка страшно състезание направихте в мездрея тая година да знаеш! Ами ще покарам то като съм си на елена ми е на едни 50-60 км това трасето казвай на Емо и да се съберем и там варненската група

                      Първоначално публикуван от motoextreme_sl Преглед на мнение
                      Няма проблеми относно карането. Когато имаш възможност заповядай
                      Ами супер някоя събота и неделя през май сигурно ще дойда, там карате ли в неделя да правим коший някой път
                      Последно редактирано от Жоро Донечки; 23-04-10, 21:29.
                      [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

                        ок тук се сабираме всяка събота и неделя и сме винаги по 10-15 човека така че ще имаме за да си спретнем една кушийка

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

                          По листовките които се раздаваха на ендуро шампионата разбрахме,че ще има и томбола за публиката-скутер Априлия Леонардо срещу входен билет от 2 лева.
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

                            Да така е.Тази награда по принцип е за публиката но ако искат и състезателите могат да участват.Хубавото е че можеш да си закупиш колкото билети искаш за томболата.Ето и малко информация за скутера http://www.moto-extreme-bg.com/aprilia_leonardo_150.htm

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мотокрос Самуилово, обл.Сливен 06.06.2010

                              аз да питам,ток и вода има ли
                              [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
                              [/URL]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X