Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

    Лоша работа ... дано да се оправи
    [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

    Коментар


    • #17
      До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

      Здравейте.,... Днес бях на састезанието в С.Горски изовор...
      вав 1-вия манш Даниел които е на въчо син стана 1-ви а въчо отново падна и го дигнаха с линейката...
      [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

      Коментар


      • #18
        До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

        Даниел стана първи в лиценз Б втори беше Катката и трети Антон,който водеше но за съжеление му се спука гумата и се наложи да пропусне двамата ,в лиценз А мисля че беше Николай Колев,След това отновно Николай(не му знам фаимилията но знам ,че е от Айтос) и трети нензам...а относно Въчо не е негова вината имаше момче от харманли което падна точно пред него и той в опита си да го избегне точно преди скока натисна предната спирачка,последва преобращане но за щастие мотора не падна в/у него...Разминал се е само със счупване на ръка,отново за щастие!
        [B]Honda 450R
        Kawasaki 450R -продава се!
        Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

        Коментар


        • #19
          До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

          Първоначално публикуван от juST Преглед на мнение
          ...Разминал се е само със счупване на...
          два прешлена. Егати разминаването
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • #20
            До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

            пак ли?зашото аз до последно разбрах,че само с счупена ръка ама,при положение че не спряхме да му казваме да не кара,не се е оправил още,много лошо
            [B]Honda 450R
            Kawasaki 450R -продава се!
            Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

            Коментар


            • #21
              До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

              65сс
              1-ивелин господинов
              2-христос сулиос-мойто момче
              3-кристиян петков

              85сс

              1-любомир васев
              2-гого георгиев
              3-ивайло иванов

              125-250 ги класираха на едно което не беше честно,но както и дае

              1-николай колев-кокала
              2-мартин тодоров
              3-николай йовчев-който падна втория манш,спряло му е дишането,после каза ,че бъбреците го боляли ,забави се доста и пак стана трети,направи невероятно каране.

              б лиценз

              1-не го знам,ваше момче е
              2-антон найденов
              3-кадир масар

              добро състезание стана.догодина по-добре
              Последно редактирано от nameika; 11-10-09, 19:55.
              [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
              [/URL]

              Коментар


              • #22
                До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

                Да Найстина,стана много организирано састезание... само лошото беше че Въчо падна...Ина4е друго е добре...
                [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

                Коментар


                • #23
                  До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

                  Много добро сьстезние,браво на сьстезатели и организатори .АЗ несам кросаджия по-ма влече балкана мене та зат'ва да ва питам за регламента.Що Антон е 2-ри ???. 1-вия манш видях че финишира 3-ти заради гумата/не е ли с мусове кавата му /,ама 2-рия манш удьржа докрая 1-ви.как става класирането,ако някой е наясно да каже.А за трасето нямам думи,направо американска работа .

                  Коментар


                  • #24
                    До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

                    Първия е Даниел,сина на паднали преди това Въчо,който е с притиснати 7 и 8 прешлен и счупена ръка...яд ме е направо тъкмо се оправи и взе да върви и пак се качи на мотора..това е вече мания!Иначе и аз незнам обаче мисля че катката с тая 125-ца ктм доста добре се представи,не спря да и дава газ на прекъвсач почти по цялото трасе
                    [B]Honda 450R
                    Kawasaki 450R -продава се!
                    Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                    Коментар


                    • #25
                      До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

                      Първоначално публикуван от fanfan Преглед на мнение
                      Много добро сьстезние,браво на сьстезатели и организатори .АЗ несам кросаджия по-ма влече балкана мене та зат'ва да ва питам за регламента.Що Антон е 2-ри ???. 1-вия манш видях че финишира 3-ти заради гумата/не е ли с мусове кавата му /,ама 2-рия манш удьржа докрая 1-ви.как става класирането,ако някой е наясно да каже.А за трасето нямам думи,направо американска работа .
                      ами първия манш 3-ти после 1-ви това прави в крайното класиране 2-ри
                      [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • #26
                        До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

                        момче от харманли което падна точно пред
                        ..от Харманли нямахме представител..тука беше панаир и наблегнахме на кюфтетата

                        има едно момче от Българин което е участвало там може би за него става въпрос
                        ..много неприятно..това е второто за тази година -чупене на ребра прешлени и прочее за Въчо дано се оправя по бързо
                        ..има ли вече някакви вести за състоянието му

                        Коментар


                        • #27
                          До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

                          да..Милен от Българин падна тоЧ4но пред него,явно Въчо е иСзкал да го избегне за да не го удари
                          Последно редактирано от Жоро Донечки; 12-10-09, 19:37. Причина: шльокавица
                          [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

                          Коментар


                          • #28
                            До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

                            А Ето и няколко снимки .. от С.Горски извор
                            Прикачени файлове
                            [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

                            Коментар


                            • #29
                              До: МОТОКРОС с.Горски извор, общ.Димитровград - 11.10.2009г.

                              Здравейте.
                              Ето мало снимки и от мен от мотокроса в с.Горски извор.
                              Като цяло беше готино и добре направено, но има още много какво да се постигне. Иначе мотокроса беше готин.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X