Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На 14.10.2007 мотокрос в Троян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На 14.10.2007 мотокрос в Троян

    На 14 октомври неделя в Троян ще се проведе републикански шампионат по мотокрос.Старта ще е от 11,30 часа

  • #2
    До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

    Балкански шампионат по мотокрос. На 14.10 е празника на гр.Троян и нека всички, които имат възможност да заповядат.
    Борислав Русенов - 0889593977

    Коментар


    • #3
      До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

      Състезанието ще е доста оспорвано от 65 сс до "Б" Лиценз. Дано само времето да е хубаво.

      Поздрави,

      Стефан

      Коментар


      • #4
        До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

        Първоначално публикуван от bobotrojan Преглед на мнение
        Балкански шампионат по мотокрос. На 14.10 е празника на гр.Троян и нека всички, които имат възможност да заповядат.
        че то и на Севлиево от днес започват празниците на града та до неделя, да вземем да ги караме заедно, да му барнем едно напиване петък срещу понеделник
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

          Бяхме на състезанието за да подкрепим нашя съклубник от Crazy job в ендурото Антон Найденов (Зулума).
          Радваме се, че той се бори мъжки и запази първото си място в лиценз "Б", въпреки гадните номера, които му бяха подготвили съперници !
          Искаме да му честитим титлата за 2007 г. в този клас и да му обещаем най-хубавата кълка да е за него при клубното събиране накрая на годината.

          ЧЕСТИТО, АНТОНЕ !

          ПП. чакай да поясня, че става въпрос за агнешка кълка, защото може негови близки да четат форума !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
            Бяхме на състезанието за да подкрепим нашя съклубник от Crazy job в ендурото Антон Найденов (Зулума).
            Радваме се, че той се бори мъжки и запази първото си място в лиценз "Б", въпреки гадните номера, които му бяха подготвили съперници !
            Искаме да му честитим титлата за 2007 г. в този клас и да му обещаем най-хубавата кълка да е за него при клубното събиране накрая на годината.

            ЧЕСТИТО, АНТОНЕ !

            ПП. чакай да поясня, че става въпрос за агнешка кълка, защото може негови близки да четат форума !
            БЛАГОДАРЯ Жоре...благодаря на всички от Crazy job които бяха на абсолютно всеки завой, знаех че в всеки един момент са готови да помагат, ориентираха за обстановката зад мен,викаха за мен...Имах нужда от това защото състезанието за мен беше тежко,тъй като троянци гласяха нещата изцяло в тяхна полза,като бяха пуснали няколко учасници да играят ролята на камикадзе,но успях да се справя някак си първия манш и финиширах първи.Втория манш федерацията се намеси и всичко дойде на местото си за една приатна и справедлива надпревара.С това състезание се показа че с "мръсотия" нищо не се постига и за това с победата ми в този последен кръг успях да отнеса титлата за 2007г.
            БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!!
            Антон Найденов(зулума)
            Прикачени файлове
            ANTON-101

            Коментар


            • #7
              До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

              Искам да искажа специални благодарности на Кадир Масар-КАТКАТА...той много ми помогна..научи ме на много,и ми показа много важни неща в мотокроса..БЛАГОДАРЯ-КАТКА
              Прикачени файлове
              ANTON-101

              Коментар


              • #8
                До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

                Честито Антоне и от мен!

                Някой няма ли повечко снимки да позяпаме (и клипчета), че така и така не можах да си отида към родния ми край и да дойда да погледам на живо, поне на снимки да видя нещо
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • #9
                  До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

                  Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                  Честито Антоне и от мен!

                  Някой няма ли повечко снимки да позяпаме (и клипчета), че така и така не можах да си отида към родния ми край и да дойда да погледам на живо, поне на снимки да видя нещо
                  Честито и от мен на Антон, само така !

                  .... ами Жоро неспря да снима с апарата си ама си трае, сигурно сега преглежда компроматите Айде Жоро, излизай от апарата
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #10
                    До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

                    Честито и от мен, не те понавам но това не ми пречи да те уважавам . Дано да ни зарадваш на международно ниво. ЧЕСТИТО.

                    Коментар


                    • #11
                      До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

                      честито на Антон ..надявам се и вече всички знаят И че той е "загадъчниа"-зулума...

                      .ПП..и вече от догодина пожелавам атака и на "А" групата ..стига с тая "В"..там вече работата-ясна..
                      Последно редактирано от mitkov; 17-10-07, 12:44.

                      Коментар


                      • #12
                        До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

                        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                        честито на Антон ..надявам се и вече всички знаят И че той е "загадъчниа"-зулума...

                        .ПП..и вече от догодина пожелавам атака и на "А" групата ..стига с тая "В"..там вече работата-ясна..
                        Ако беше дошъл с нас на Троян, щеше да му честитиш лично
                        Иво Георгиев
                        Gworkshop

                        Коментар


                        • #13
                          До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

                          Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                          честито на Антон ..надявам се и вече всички знаят И че той е "загадъчниа"-зулума...

                          .ПП..и вече от догодина пожелавам атака и на "А" групата ..стига с тая "В"..там вече работата-ясна..
                          Благодаря Митков...а за догодина ще е А-лиценз но в SUPERMOTO.кво ше кажеш за тази дисциплина??..вече си тарся оборудване
                          ANTON-101

                          Коментар


                          • #14
                            До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

                            Благодаря Митков...а за догодина ще е А-лиценз но в SUPERMOTO.кво ше кажеш за тази дисциплина??..вече си тарся оборудване
                            -ще кажа че идеята е доста добра

                            ..само оборудването е малко...скъпичко : ..но пък се купува веднъж ..а и ти вече си го събрал сигурно

                            Коментар


                            • #15
                              До: На 14.10.2007 мотокрос в Троян

                              Жоро айде пусни някоя снимчиса де, че с мойта сапунерка не излиза както подобава
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X