Обява

Свий
Няма добавени обяви.

20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

    Мисля че,е време да започнем с календара за 2014г. Макар,че с промените от БФМ ми звучи много странно как ще ограничат състезателите да участват в тези състезания. Първо федерацията не се ангажира нито с организация,нито с финансиране,нито с награден фонд,нито с каквото и да било,че да се опитва да спъва учасниците от участие.Напротив подобни състезания подържат формата на състезателите и имиджа на този спорт и смятам,че организаторите на тези състезания заслужават уважение..
    Ето и първата дата.
    19-20.04.2014г.-20-Традиционо Състезание Мездрея-2014г.

  • #2
    От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

    Първоначално публикуван от yamaha_69 Преглед на мнение
    Макар,че с промените от БФМ ми звучи много странно как ще ограничат състезателите да участват в тези състезания.
    Аз четох правилника на федерацията с всички промени за 2014 и не успях да намеря такова ограничение. Би ли споделил от къде ти е инфото?
    Може би и аз да не съм гледал на точното място.

    Коментар


    • #3
      От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

      Първо ЗАДЪЛЖИТЕЛНО участие в състезания НЯМА, всеки лицензиран български състезател може да участва на шампионата може и да не участва.
      Отделен е въпроса че на традиционните състезанията е много слаба организацията , и затова инцидентите са по-чести. А повечето от силните състезатели ги избягват поради големия риск от контузии на тях.

      Коментар


      • #4
        От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

        НОВА 4.6 „БФМ не издава разрешителни за стартиране на състезатели за състезания които не са включени в календара на националната федерация на чиято територия се провежда дадено състезание или не са оторизирани от съответната национална федерация.“

        Коментар


        • #5
          От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

          Жоро много пресилино се изказа за традиционите, че е слаба организацията.. Мисля,че има доста състезания с много добра подготовка и сътезателите се чустват много конфортно на тях.Така че,мисля да не се слагат всички под един знаменатал а напротив да се уважава труда на тия хора..С много пари всеки може да направи състезание.

          Коментар


          • #6
            От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

            Първоначално публикуван от yamaha_69 Преглед на мнение
            Жоро много пресилино се изказа за традиционите, че е слаба организацията.. Мисля,че има доста състезания с много добра подготовка и сътезателите се чустват много конфортно на тях.Така че,мисля да не се слагат всички под един знаменатал а напротив да се уважава труда на тия хора..С много пари всеки може да направи състезание.
            Евала, някой традиционни състезания са организирани по-добре от някои републикански. Мездрея има голям престиж в организацията. Инцидентите по традиционните не са от организацията нито от пистата нито от времето. Който иска кара, на който не му стиска гледа.

            Коментар


            • #7
              От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

              Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
              Аз четох правилника на федерацията с всички промени за 2014 и не успях да намеря такова ограничение. Би ли споделил от къде ти е инфото?
              Може би и аз да не съм гледал на точното място.
              http://moto-zone.bg/news/69-motospor...-za-sezon-2014
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #8
                От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                Това ли се има предвид? Защото, ако е това не съм сигурен, че този текст ограничава състезателите да участват в традиционни състез.
                НОВА*4.6 „БФМ не издава разрешителни за стартиране на състезатели за състезания които не са включени в календара на националната федерация на чиято територия се провежда дадено състезание или не са оторизирани от съответната национална федерация.“

                Коментар


                • #9
                  От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

                  Не издава разрешителни - не разрешава , това което не е разрешено , си е забранено. По заобиколен начин забранява на лицензираните състезатели. Караш там за където ти издадат разрешително. Но най-добре ще се разбере като започне сезона.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #10
                    От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

                    Да точно това имах предвид..

                    Коментар


                    • #11
                      От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

                      Всеки състезател си знае най-добре защото си носи риска.Но повечето лицензирани имат и спонсори , които могат да ги ограничат заради излишния риск така , че всеки си решава въпроса не е толкова в организацията може би .Една контузия на нелицензирана писта може да е проблем.Ако искате регистрира се асоциация на яматьорите и нещата ще са си наред .Профитата ще карат при аматьорите ,но изван класирането .И така за един тренировка на 100%, а на други възможност за стълбичка.Да живее мотокроса и мотоспорта.

                      Коментар


                      • #12
                        От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

                        ВАЖНО!!!!!! Искам да съобщя,че датата за състезанието се прореня и ще се проведе на 12-13.04.2014г.Причината е съвпада с датата на световния кръг в Севлиево. Моля модераторите да направат промените в заглавието и в темата за Календар-2014г.

                        Коментар


                        • #13
                          От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

                          Традиционен мотокрос с. Мездрея -2014г.
                          12.04.2014г. и 13.04.2014г.


                          ПРОГРАМА

                          СЪБОТА – 12.04.2014г.- 1- свободна.

                          10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                          10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                          11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                          11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450


                          СЪБОТА – 12.04.2014г.- 2- свободна.

                          13.00 ч. – 13.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                          13.35 ч. – 14.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                          14.10 ч. 14.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
                          14.45 ч. – 15.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.



                          СЪБОТА – 12.04.2014г.- Квалификация.

                          15.30 ч. – Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
                          16.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                          - клас МХ-2 /MX-1
                          16.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                          - клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
                          17.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
                          - клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


                          Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата.

                          Коментар


                          • #14
                            От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

                            Искам да съоща,че пистата разполага с хотелска база и е на разположение за състезанието и преди него.
                            За инфо: 0898/545521

                            Коментар


                            • #15
                              От: 20-ти Традиционен Мотокрос Мездрея - 20.04.2014

                              На 20 ли остава?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X