Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

    Мотокрос община Мизия, обл Враца 3 и 4. 08. 2012 г. на новоизграденото трасе
    По случай панаирните дни в гр. Мизия, трасето предлага поредица от елементи (трапци, двойки виражи, рулетка, скокове в нагорнище и надолнище)

    Програма:
    03,08,2012 г. (петък) - свободни тренировки в класовете "Junior" (деца), МХ2-250, МХ1-450;

    04,08,2012 г. (събота) - 10,30 ч. - официално откриване на състезанието
    - 11,00 ч. - клас "Junior" (деца) - I-ви манш
    - 11,15 ч. - клас МХ2-250 - I-ви манш
    - 11,30 ч. - клас МХ1-450 - I-ви маншНатиснете снимката за да я уголемите

Име:mz [800x600].jpg
Прегледи:1
Размер:124.8 КБ
ID:5978382

    - 12,00 ч. - клас "Junior" (деца) - II-ри манш
    - 12,15 ч. - клас МХ2-250 - II-ри манш
    - 12,30 ч. - клас МХ1-450 - II-ри манш

    - 12,45 ч. ОФИЦИАЛНО НАГРАЖДАВАНЕ

    връзка с организаторите: 0897 80 10 93, 0896 71 70 28
    КАРТА НА МИЗИЯ

  • #2
    От: Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

    Зравейте приятели и любители на моторните спортове. Преди малко се върнах от новоизграденото трасе в гр. Мизия. И тъй като бях уважен и поканен от организаторите и натоварен със задачата да бъда гл. съдия на това толкова хубаво /за нашият северозападнал край/ мероприятие, си позволявам от тяхно име да пиша и дебатирам /тъй като те рядко влизат тук във форума/.
    И така малко разяснения относно събитието:
    Благодарение на общ.Мизия и отзивчиви спонсори, ще бъдат осигурени купи и награден фонд за всички класове както са по програма/с леки изменения и допълнения може би/
    В петък 03.08, за желаещите ще има свободни тренировки от 16 до 19ч.
    В събота 04.08, преди откриването пак св. тренировки от 8 до 10ч., и след това по програмата.
    За трасето мога да кажа, че ще бъде оросявано достатъчно още от четвъртък 02.08, и по време на състезанието, до колкото е възможно в тези горещини, след неделя 29.07, ще качим и снимки.
    Нека всички приятели и любители на матокроса се чувстват поканени на това мероприятие.
    0885 777 899

    Коментар


    • #3
      От: Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

      ...Благодаря за изчерпателната информация Пачо,и за поканата,ще присъствам!!!
      Последно редактирано от profesionalista; 28-07-12, 06:58. Причина: правопис
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • #4
        От: Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

        Пачо, Толе - Къде го това трасе
        Питам, че от вас научавам за тоя мотокрос, не че знам дали ще имам възможност да отскоча да видя, ама поне да знаем къде ще е.
        Всъщност е добре да се уточни местоположението, че ако има и "другоселци" да се ориентират горе-долу къде е мероприятието.

        п.п. борбата за овенЯ там ли ще е
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • #5
          От: Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

          Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
          Пачо, Толе - Къде го това трасе
          Питам, че от вас научавам за тоя мотокрос, не че знам дали ще имам възможност да отскоча да видя, ама поне да знаем къде ще е.
          Всъщност е добре да се уточни местоположението, че ако има и "другоселци" да се ориентират горе-долу къде е мероприятието.
          Благодаря колега, че ме подсети, и така за незнаещите:
          Гр. Мизия се намира на главния път от гр. Враца за ферибот Оряхово, и това е градчето преди Оряхово.
          За пътуващите в посока от Враца за Оряхово: на влизане в Мизия има спускане и ляв завой, от дясната страна гледате за табела с гума "МОТОКРОС", която се намира малко преди бензиностанция "КОСАНЯ", и така по уличката нагоре на 250-300 м. и сте на трасето.
          За пътуващите от Оряхово: на влизане в Мизия пак имате спускене и стигате до голямо кръстовище, след което се вижда бензиностанцията "КОСАНЯ", продължавате около 50 м., и веднага първата уличка в ляво. Също така за пътуващите от Оряхово - по пътя още преди Мизия от ляво като гледате има страхотна панорамна гледка на цялото трасе.
          Поздрави на всичи и Ви очакваме.
          0885 777 899

          Коментар


          • #6
            От: Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

            Колега може ли малко снимки на трасето P

            Коментар


            • #7
              От: Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

              И с малко закъснение, обещаните снимки на трасето:
              Прикачени файлове
              0885 777 899

              Коментар


              • #8
                От: Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

                ...добреееееееееее,изглежда добре!!!Ще го посетим задължително!
                HUSGVARNA 630 SMR
                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                Коментар


                • #9
                  От: Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

                  И малко със закъснение, но вчера бях ангажиран с друго мероприятие, качвам списъка със състезателите участвали в състезанието и крайното класиране: крайно-Мизия.docсписък на участ&#1.doc
                  0885 777 899

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мотокрос гр.Мизия, обл.Враца - 3 и 4.08.2012 г.

                    Първоначално публикуван от ПАЧО ЦОНКОВ Преглед на мнение
                    И малко със закъснение, но вчера бях ангажиран с друго мероприятие, качвам списъка със състезателите участвали в състезанието и крайното класиране: [ATTACH]479379[/ATTACH][ATTACH]479380[/ATTACH]


                    Ей сложете малко снимки от съСтезанието ())

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X