Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Традиционен мотокрос с.Слатина, общ.Карлово на 8.04.2012 година

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Традиционен мотокрос с.Слатина община Карлово на 8.04.2012 година

    Chinela възхищавам се на твоите снимачни способности, даже бих казал че за мен си един от най - добрите в твоите снимки има истина, показват какво е било,а не просто как е било. За съжаление много исках да отида и да участвам в състезанието, но поради финансов проблем не можах! Би ли споделил още снимки?!
    Извинявам се за спама.

    Коментар


    • #32
      От: Традиционен мотокрос с.Слатина община Карлово на 8.04.2012 година

      Това Димитър, Митко и ..щом е от Хасково или Харманли за мен думата им е закон.




















































      Останаха още много, но ще натоваря страницата и няма да се зарежда ..... по-нататък ще пусна и другите.

      Коментар


      • #33
        От: Традиционен мотокрос с.Слатина община Карлово на 8.04.2012 година

        Иване, добре че си ти, за да видим качествени снимки от българския мотокрос!

        Коментар


        • #34
          От: Традиционен мотокрос с.Слатина община Карлово на 8.04.2012 година

          Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
          Иване, добре че си ти, за да видим качествени снимки от българския мотокрос!
          Вярно си е така.

          Очакваме следващата порция.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            От: Традиционен мотокрос с.Слатина, общ.Карлово на 8.04.2012 година

            извинявай колега имаш ли снимки от клас атв ?? много ще съм ти благодарен ако ми ги изпратиш всичките на емайл martooo9@abv.bg
            благодаря ти много !!!!

            Коментар


            • #36
              От: Традиционен мотокрос с.Слатина, общ.Карлово на 8.04.2012 година

              Първоначално публикуван от amicable Преглед на мнение
              извинявай колега имаш ли снимки от клас атв ?? много ще съм ти благодарен ако ми ги изпратиш всичките на емайл martooo9@abv.bg
              благодаря ти много !!!!
              Извинен си колега, но АТВ-та не снимам, много са големи и не ги лови обектива ми.























































              => Следва!!!

              Коментар


              • #37
                От: Традиционен мотокрос с.Слатина, общ.Карлово на 8.04.2012 година

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Извинен си колега, но АТВ-та не снимам, много са големи и не ги лови обектива ми.

                ...
                Даа, и много лента се хаби... Набутвация си е.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #38
                  От: Традиционен мотокрос с.Слатина, общ.Карлово на 8.04.2012 година

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Даа, и много лента се хаби... Набутвация си е.
                  Генчев, нищо лично, дори съм горд, че познавам Трипера и Ванката, те са на път на обърнат представите ми за АТВ-тата.
                  НО при положение, че има измислен мотор на две гуми за гората, аз да се кача зорлем пак на 4...тц, не е за мен тая работа.
                  Даже много се зарадвах когато купи мотора на сина ти, дано влезе в правата вяра.

























                  Малко ЕНДУРО за цвят.





































                  Коментар


                  • #39
                    От: Традиционен мотокрос с.Слатина, общ.Карлово на 8.04.2012 година

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Генчев, нищо лично, дори съм горд, че познавам Трипера и Ванката, те са на път на обърнат представите ми за АТВ-тата.
                    НО при положение, че има измислен мотор на две гуми за гората, аз да се кача зорлем пак на 4...тц, не е за мен тая работа.
                    Даже много се зарадвах когато купи мотора на сина ти, дано влезе в правата вяра.
                    ...
                    Малко ЕНДУРО за цвят.
                    ...
                    Още не сме задобрели на Хондата, Ванката ходи да кара с хлапетата /по - големи са от него/ друсни полянка.

                    Снимките на фона на зеленина и цъфнали дръвчета създават супер настроение.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #40
                      От: Традиционен мотокрос с.Слатина, общ.Карлово на 8.04.2012 година

                      Здравейте искам да попитам някой знае ли кога ще е тази година мотокроса ?
                      [I]KAWASAKI KX250F[/I]

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X