Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

    Нащраках набързо няколко кадъра в неделя от първите маншове.
    Вторите ги пропуснах по обясними за присъстващите там причини - мъгла от прах... при наличие на оросителна система; но това е друга тема

    Ето и снимките, не са кой знае какво качество, но при липсата на Чинела, фотографът на българското ендуро и мотокрос, ще трябва да се задоволите и с по-лош матрЯл

    най-малкия бегач с 65сс


    85сс
    Майкъл


















    реплика Майк Алеси в лицето на Г.Георгиев; той е и основен конкурент на Майкъл, ако може така да се изразя
















    вижда се добре от къде е отворил газта












    МХ2
    Г.Гочев
















    И шампиона; основен претендент за титлата и през тази година в МХ2 Янко Ташев - Самоков












    Ташев затваря с обиколка на голямата двойка на качването; тук съм от другата страна на трасето, при боксовете, снимката е на пълен зум












    основната конкуренция на Янко, Гочев...



















  • #2
    От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков

    МХ1



    Само Коко скачаше вътре в завоя; в тази част на трасето беше видимо най-бърз


    От тук насетне прахоляка придоби познатата ни от преди години агрегатна форма, а пожарникарските маркучи, които са почти на всеки завой, си стояха старателно сгънати




    Коко изпреварва румънеца в борба за второто място


    Дени Добрев - Дупница; много добро представяне на момчето








    грък с Хускварна




















    Дени в битка с румънеца за третото място


    и тук го изпревари от външната страна






    реплика Кайроли












    Коментар


    • #3
      От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков

      Да покажа нещо и от четириколките

      Николен на голямата двойка














































      Това беше от мен...

      Коментар


      • #4
        От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков

        Браво Жорка, хванал си уникални моменти и снимките са станали много добри.
        Мани го ти Чинела, той сега не може да се нарадва на новата моторетка и затова не снима,
        пък и да беше снимал, нищо по-добро от това нямаше да направи, вервай ми.

        Коментар


        • #5
          От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков

          Въобще не ми беше до снимане, но като знам, че няма кой да пусне една снимка на този красив спорт ми е мъка и извадих сапунерката.
          Апарата може по-добре, но аз нямам тренинг за такъв тип снимане; ще трябва да тренирам повече...
          Яд ме е, че не снимах "сикс дейса"! Уникален КТМ си си купил! Пожелавам ти още веднъж адски много да те радва!

          Коментар


          • #6
            От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

            Че са много малко,тези дето отразяват този спорт спор няма,но да знаеш със сигурност че сме много тия дето го четем.Като видях невероятните снимки,бях сигурен че си ги правил с апарата с голямата "тръба"отпред,то се оказа че имаш хубава сапунерка.Тъкмо търсех някъкво видео от състезанието,за да видя това момче от Дупница което на фристайла в София ме изкефи.Благодаря за материала и не само за този.

            п.п. Малко нескромно от моя страна,но може би първата снимка на сикс дейса на Ванката го направих с моята сапунерка,докато беше още в гаража.Всичко запазих за себе си,естествено.
            Последно редактирано от izoidesi; 14-09-11, 14:52. Причина: допълване
            Beta 450 RR-Factory
            0039 3206052599

            Коментар


            • #7
              От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

              Благодаря за снимките!

              А как се развиха нещата при 4-колесните, класиране?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

                За съжаление момчетата с АТВ не ги познавам.
                Мога да кажа единствено, че Николен спечели доста убедително втория манш в неделя; в събота, І манш не съм го гледал.
                За 2ро и 3то място имаше лека заигравка по едно време, но имена не знам.

                Коментар


                • #9
                  От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

                  2-Калин Лесидренски
                  3-Маргарит Маргаритов-Ричи

                  това за четириколките
                  [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
                  [/URL]

                  Коментар


                  • #10
                    От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

                    Страхотни снимки. За съжаление няма как да се полива между маншовете по простата причина че четириколките избутват хубавия слой най от горе.Сутринта на warm up-a беше полято до кал.Като минаха ATV-та след това стана страхотна пързалка.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

                      Няма ли някой снимки от клас MX3 на някой от маншовете ?

                      Коментар


                      • #12
                        От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

                        АТВтата "разказват играта" на трасето, това коментирахме докато гледахме с приятели. Коренно различни машини с различно поведение.
                        Широки гуми, пързалят на завойте, изхвърлят хубавия слой, зариват виражите и коловозите и след това с моторите трябва на ново да са градят коловози и линии, ама лошото е, че не всеки може да гради лини върху заринатите буци кал, трябва да си добър бегач та да го можеш това.
                        В началото бяха накиснали, влезнаха АТВтата, разриха калта и до там. Обаче след това спокойно можеше да се оросява, за да не се вдига прах до небето. Между всеки манш има по 10-15мин свободни.
                        Тука обаче има един тънък момент - тоя дето полива трябва да знае какво прави, не може да дадеш маркуча на всеки един и да му кажеш мокри.
                        Има места които понясат повече вода има други, които трябва внимателно да се мокрят, да не стане пързалка и т.н

                        Който е бил там, видя колко народ имаше в началото и колко останаха за вторите маншове - трасето опустя и то за най интересните на края.
                        Не може да не се мисли за публиката, заради нея се прави всичко това. Да не говорим на изморените състезатели с какво им се пълнят дробовете за тези 35 мин зачестено дишане... И всичко това при положение, че има оросителна система, а не водоноски като едно време.

                        Може и аз да бъркам някъде в заключението ми, но мисля, че това е истината - трябва си по-отговорен подход при организирането на такива национални и балкански мероприятия.
                        Последно редактирано от Жоро Донечки; 16-09-11, 15:08.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ІІІ кръг републикански шампионат мотокрос - Ридо, Самоков - СНИМКИ

                          Гледах го прекрасно състезание просто Христос Сулиос в 65 не има даде да дишат и Майки също в 85 тези деца направо имат страшно развитие .Снимковия материал също е прекрасен.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X