Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

    Кмета на град Елена г-н Сашо Топалов заедно с БМФ организират Протестен Мотокрос на 22 май на мотополигона край града.Поради спънките на двама от собствениците на терени на които се намира пистата и повдигнатото дело срещу Община Елена,тази година няма да има кръг от РШ по Мотокрос.Поради тоя факт г-н Топалов заедно с президента на БМФ г-н Богдан Николов организират това мероприятие,ще бъде даден символичен старт от г-н Топалов,времеизмерване и награди няма да има,но кмета е обещал банкет за всички присъстващи участници.Нека подкрепим идеята за развиването на моторния спорт у нас.Всеки с мотоциклет или АТВ да се чувства поканен на събитието.Заповядайте.За часа ще напиша допълнително.
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

  • #2
    От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

    Каква е позицията на собствениците?
    LZ1AIV

    Коментар


    • #3
      От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

      Пари и само пари,искат си терените,не искат заменка в друг район около града,при условие,че земите на които се намира полигона не са обработваеми от много години,навремето на същия терен се намираше и старата мотописта.Или искат да им бъдат заплатени земите на нереални цени-десетки пъти по високи.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • #4
        От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

        За съжаление имат право. Трудно е да се оборят, че искат пари за земята си.
        LZ1AIV

        Коментар


        • #5
          От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

          Да,така е,но пистата е изградена върху земите на 15-16 собственици,никой не предявява някакви претенции освен един господин от миналата година,заради когото трасето беше преустроено само и само да не минава през терена му,а тая година се появи и една госпожа която има терен в района на първия завой след старта.
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • #6
            От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

            Дай някакъв час,ще дойдем,но се чудим в събота или в неделя да тръгваме.
            [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
            [/URL]

            Коментар


            • #7
              От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

              За часа ще напиша допълнително.
              А можете да дойдете и в събота и да си направите една тренировка на спокойствие,освен това град Елена празнува на 21 и 22 и има какво да се види.Обикновено има концерт в центъра на града на някой известен наш изпълнител,миналата година беше Ивана.
              Последно редактирано от Валентин Исаев; 13-05-11, 18:35.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • #8
                От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

                А кмета не знае ли , строй съуръжение върху чужди земи това се проверява иска се писмено разрешение и се деиства.Мисля , че протеста е един повод да се съберем и да покараме пък управниците да се Управят... Аз съм за карането, това е .

                Коментар


                • #9
                  От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

                  Успех с протеста! Лошо е това, което става особено след като има трасе от години, провеждат се състезания и полза има за целия град. Глупаво е и това, което си мислят собствениците, че голямата далвера е като имота им е на пистата и е безценен. В Разлог сме в подобно състояние.....след като не одобри първата писта Тотьо Чакъров направи проект, Богдан Николов одобри, даже и предварителна дата ни даде, остават трима собственици да се съгласят да им заменят имотите, за да можем да почнем да действаме. Дано проявят благоразумие, имотите са в едно дере, което не става за нищо друго.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

                    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                    но кмета е обещал банкет за всички присъстващи участници.
                    За това си заслужава да се включа.
                    Това в кръга на майтапа.
                    Ако нямам ангажименти съм там.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

                      Предполагам,че подобен проблем имат доста трасета в България и както е прието у нас изход почти няма.Да се направи протест също е добра идея коята подкрепям,но какъв ще бъде ефекта от него. При нас в Мездрея преди три години имахме същия правен казус ден преди състезанието когато се бяха събрали всички състезатели дойде полиция и не предоставиха жалба от собственик с което не ни се позволява да се проведе кроса.Представете си как 60-70 състезатели били път и потрошили пари да дойдат трябва да ги върнеш.Намерихме решение и състезанието се проведе.Сега нещата не са така събрахме собствениците предложихме и вариант за еднократен наем и решихме проблема.
                      Далеч съм от мисълта да давам съвети,но според мен това също е било решение на проблема за община Елена.
                      Второ:Освен че ще се направи една добра тренировка за състезателите какво се очаква друго да стане,нали смисъла на един протест е да се да получи извеснос с цел решаване на проблем.Само вижте как се отразява тоя спорт от медийте и каква популярност има една реклама на дамски превръски е по дълга от репортаж за кръг от РШ.
                      Трето:При полужение,че има такав проблем с пистата защо федерацията не потърси алтернативен вариант за да не отпада кръга и без това са достатъчно малко че да си позволяваме да се съкращават.Мисля че има доста опций по въпроса с трасетата.
                      Не искам да оставате с впечатление,че сам против това,но смятам че би било по правилно да се реагира по от рано и да се избегнат такива неуредици защото няма какво да се лъжем става ли въпрос за съдебни дела нещата отиват с години жалко само за труда и парите на тия хора защото наистина пистата в Елена е страхотна.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

                        Събота и неделя ще може ли да се кара на пистата ?
                        8) Motocross forever

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

                          Разбира се,че ще може,нали това е идеята.За съжаление,аз няма да мога да присъствам,работни ангажименти ме пратиха на 3000км от страната в Испания за известно време.За утре може да звъните на номер 0887 436 145 Трифон-заместник председателя на Еленския клуб.
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

                            Първоначално публикуван от yamaha_69 Преглед на мнение
                            Само вижте как се отразява тоя спорт от медийте и каква популярност има, една реклама на дамски превръски е по дълга от репортаж за кръг от РШ.
                            Напълно съм съгласен, да не говорим, че след цялата дъндания за този протест на пистата бяхме по-малко от 20 мотора и това заедно с АТВ-тата!!! Май Ние сами не си защитаваме интересите а относно медийното съдействие просто не ми се коментира!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мотокрос - ПРОТЕСТ 22 май 2011 град Елена

                              Протест,протест,но аз не видях никаква организация,просто много слабо,а и бабето кадето неси дава земята беше и се кефеше на моторите докато карахме
                              YAMAHA YZ450F / Mitsubishi Pajero 3000 V6 / Opel Astra/ suzuki samurai 1.3i

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X