Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

    Явно тоя проблем излиза навсякъде по традиционите.Не че и лошо напротив само може да ни радва че все повече учасници се запидват за участие.Подобен проблем имахме и ние и го решихме по следния начин:Разделихме непрофесионалистите в класове МХ-1/МХ2 и така разредихме учасниците на стартовата решетка.Ето позволявам си да дам това като съвет за други състезания които предстоят.
    Сега това естествено поражда друг проблем за организаторите трябва да подсигориш награди за още един клас и да предвидиш в предварителната програма място за такъв момент.Следях внимателно темата и са оказа че проблемите и недоволните са точно по тия две неща неизплатени стартови на непрофесионалистите,което е голям минус за организацията и многото учасници на стартовата решетка което най малкото е опасно за самите състезатели.

    Коментар


    • #32
      От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

      Аз лично не отивам да карам за 20-30лв. стартови...казвам аз лично...а мисля,че още 3 медала,купи или грамоти ако щеш няма да е проблем за организаторите.
      Part time racer.Full time RIDER.

      Коментар


      • #33
        От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

        По нагоре в темата yamaha e обиаснил при нас стана същото но самите организатори винаги триабва да го имат това в предвид че може да се съберат много учасници а да нямат такава рампа за това по добре още едни медали още едни купи и си ги делкат по класове и това няма да е проблем мисля че медалите не са чак толкова скъпи а за стартови лично мое мнение е че трябва да има защото все пак са се пуснали и по 10.лв да са но трябва да ги има.

        Коментар


        • #34
          От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

          Първоначално публикуван от slavi_1977 Преглед на мнение
          .... и по 10.лв да са но трябва да ги има.
          Какви 10 лв.??? То за по 5 не е имало... А и те по принцип най много по 10 дават, а на тебе малко ти се виждат
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • #35
            От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
            Какви 10 лв.??? То за по 5 не е имало... А и те по принцип най много по 10 дават, а на тебе малко ти се виждат
            Като не е имало защо останаха 900лв.

            Никой не е за 10-20лв.Но тя стана "За кучета и котки може за прасета не"
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #36
              От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              Като не е имало защо останаха 900лв.

              Никой не е за 10-20лв.Но тя стана "За кучета и котки може за прасета не"
              Ако не ти е известно аз лично се пуснах за "20-тя" лева за да си купя кебапчета после ама .... останах гладен! Добре, че имаше в къщи боб чорба!
              Относно другия ти въпрос, може да попиташ организаторите...
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • #37
                От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

                С малко закъснение, ето снимки и от мен:








































































































                останалата част: http://motorsport.bg/2011/05/21/%D0%...C%D0%BA%D0%B8/
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #38
                  От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

                  Първо съжалявам,че пиша в толкова стара тема,но като няма по-нова.
                  Искам да попитам тази година ще има ли пак състезание,знам,че е рано,но да си знам по на време.
                  Помня пистата още в самото и начало когато беше само с един скок и общо взето всички се тълпяха около него.Беше весело,вярно,че тогава бях доста малък и не можех да помогна с кой знае какво,но поне забивах колчета и разпъвах ленти.По запознатите сигурно знаят,че от другата страна на реката беше старата писта с едно доста интересно спускане и изкачване.Слизаше се почти до реката и после се изкачваше обратно на горе.Имам хубави моменти от тази и от старата писта за това ще се радва тази година отново да има състезание.
                  Успех на организатори и да ни радват още дълги години с мотокроса в с.Васил Левски (Митиризово).
                  Когато хората не могат да достигнат нивото ти,започват да те плюят!
                  GSM - 0877851214

                  Коментар


                  • #39
                    От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

                    Уникални снимки...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски - 15 май 2011 г.

                      Специално за хората , които помага и трошат нерви за да карат другите БЛАГОДАРЯ...И датата е 20.05.2012г.съвпада с Европейското по СМ.Кой, където иска . Състезанията стават все повече и за добре само да има възможност състезателите да участват във всичките или в повечето поне.Успех.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X