Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

    Световният шампионат по мотокрос ще бъде открит на 7 април, късния следобяд, в центъра на София пред катедралата Св.Александър Невски.
    Целият световен мотокрос елит ще бъде представен на жителите на града и не само. Това събитие се излъчва по цял свят и е гледано от милиони зрители.
    Това бе официално съобщено по телевизията от председателя на Организационния комитет Гранд При Румен Петков.
    Youthstream e компанията, която държи правата на Световния шампионат по мотокрос.
    Това събитие предшества старта на самата надпревара.
    За поредна година, на 10.04.2011, в Севлиево, мотополигон Горна Росица, ще се проведе първи кръг от Световния шампионат по мотокрос.
    За пореден път това ще е едно от най-значимите световни спортни събития провеждани у нас.

  • #2
    От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

    Покрай пистата в България,много хора разбраха къде се намираме и къде ни е мястото в световният мотоциклетен спорт.С гордост отговарям на жабите,че това е най-доброто трасе в Европа и не случайно и не за първи път,точно тук се дава и първият старт.След такива мероприятия като откриването на световният шампионат в София,което съм сигурен че ще бъде сензация за всички почитатели на този спор по целият свят,се чувствам още по-горд че съм българин.Тъй като нямам българска телевизия(по технически причини),някой може ли да ми каже кои европейски канали ще предават пряко от София.
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • #3
      От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

      Последната страхотна новина е, че Теа Маркова ще представи България в клас "Жени" на Световния мотокрос шампионат в Севлиево.

      Да и пожелаем много късмет!

      Коментар


      • #4
        От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

        Да пожелаваме и много късмет и успех.

        Коментар


        • #5
          От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

          Някой има ли информация от колко часа ще започне представянето на отборите и мотоциклетистите пред "Александър Невски"?
          MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

          Коментар


          • #6
            От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

            Старт на събитието-18.00
            http://bfm.bg/new/
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • #7
              От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

              За съжаление май Теа Маркова няма да участва това е последната но не потвърдена информация.

              Коментар


              • #8
                От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

                Да така е за съжаление Теа Маркова някма да участва.

                Коментар


                • #9
                  От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

                  Здравейте, колеги не знам дали тук е правилното място, но ще пусна една две снимчици и малко лично мнение за провелото се днес откриване на World Championship Motocross

                  тааа... ето отбора на Kimi (не който и да е Kimi, а Kimi Raikkonen) ICE One Racing Motocross - Toni Eriksson в MX1 и Ludde Soderberg в MX2




                  ето го и Пепи ( стискаме палци за Неделя, да им покаже кой е шеФа )

                  извинявам се за качеството на снимките ама ги правих с телефона и от Бабите заели челни позиции с Monster energy drink в ръка -явно подмамени от патардията в центъра не можах да се доредя :X фотографи имаше бол така, че няма да качвам много

                  част от елита на Championship Motocross




                  пак Пепи и съотборника му в Team Yamaha Van Beers Racing


                  ICE One Racing team






                  и разбира се баш Шефовете


                  честно, малко съм разочарован от към страна - публика, не съм голям фен ама щом разбра си казах "Ее няма начин, там съм" елита на световния мотокрос да ми дойде на крака в Софията и да не го видя е вярно, че Четвъртък е ама....

                  (не знам дали оцелих темата, ако не съм моля Жоро Донечки да я премести)
                  Последно редактирано от MANTASS; 08-04-11, 00:15.
                  ​​MG Racing​ Yamaha YZ450F 2006

                  Коментар


                  • #10
                    От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка085.jpg
Прегледи:1
Размер:150.4 КБ
ID:5266703Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка078.jpg
Прегледи:1
Размер:168.5 КБ
ID:5266704Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка083.jpg
Прегледи:1
Размер:184.4 КБ
ID:5266705Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка089.jpg
Прегледи:1
Размер:137.6 КБ
ID:5266706Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка087.jpg
Прегледи:1
Размер:143.7 КБ
ID:5266707Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка079.jpg
Прегледи:1
Размер:151.6 КБ
ID:5266708Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка084.jpg
Прегледи:1
Размер:149.1 КБ
ID:5266709Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка081.jpg
Прегледи:1
Размер:174.3 КБ
ID:5266710

                    Ето малко снимки и от мен, утре ще кача още малко.Да, наистина като публика не уважихме състезателите както трябва,малко размито според мен се получи, от познатите единствено съзрях Чинела и копмания и до там(евала за което).Но пък все от някъде трябваше да се почне....Предолагам , че няма да е така поопразнено в Севлиево а ще бъде точно обратното.
                    А да питам, някой дали забеляза, как потомците на известни политици (които сигурно не правят разлика между Honda и Yamaha ) се разхождаха с ръце в джобовете измежду съзтезатели и машините им а до мен зад загражденията стоеше Николай Куманов...., може ли някой да ми обясни, защо.Това породи доста негативизъм у мен към някои хора.Няма ли най-после с мотоциклетизъм и представянето му да се занимават хора на които това им е работата.Спирам до тук, защото се отклоних малко от темата, пък и не искам да ви развалям настроението предсъстезателно. Успех на всички участници и безаварийно състезание.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Ясен; 08-04-11, 18:01.
                    MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Ето и малко кадри от откриването днес на Световното първенство на сред София.

                      На път към събитието - централна София






                      Все по-близо сме...
                      От ляво Българска Академия на Науките, от дясно Народно събрание, по средата храм паметник Св.Ал.Невски, под нас Жълтите павета, а пред нас част от световния мотокрос елит


                      Катедралата


                      На Печето "кемпера"


                      И жребчето


                      Не знаех, че карат с Путолайн. Много добро масло!






                      И жребците в отбора


















                      Следва...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Продължение...



                        И сега малко лица...
                        Петър Петров - Печето










                        Вече и в Хонда пият Монстър


                        Май само Оринджа залагат все още на Ред Бул






                        Кими Райконен от тази година основа отбор в Световния шампионат.
                        От ляво мениджърът, бивш ендуро състезател.


                        ТМ тийм, чехът Шмитка и Леок












                        Следва...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          И още малко лица, кои познати, кои не чак толкова, но не по-малко Хора...





                          Биг Боса, човекът с брадичката


                          Биг Боса на фотографите, човекът с очилата...












                          Колкото и да се опитвах да хвана Чинела в кадър все не успявах


                          Всички бяха тук


                          Всички се изказаха




                          Пленяваща напитка


                          Сашо (bigimot)


                          Сашо иии... Сашо(Донечки младши)


                          Гената и половинката му - една от двойките спечелила наградата от анкетата на Монстър енерджи


                          Още познати муцуни


                          Задълбочен анализ от трима заклети хондаджии


                          Еми това беше от мен. Каквото и да беше мога само да кажа, че усещането е уникално!

                          Успех на Печето през целия шампионат!

                          Поздрави,

                          Коментар


                          • #14
                            От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

                            Браво,страхотно направо ви завиждам на тия които сте били там.Притеснителното обаче е, че както всички споделиха публика липсваше и това ме кара да се замисля на какво дередже е тоя спорт у нас.Неможе каймака на световния мотокрос да ти дойде на крака в София и да не отидеш да ги видиш срамота е направо.Може би ако беше някоя проскубана силиконова чалгаджийка са сигорност щеше да е пълно часове преди събитието.Незнам също какво се изказаха господата като видяха че състезателите са били повече от зрителите,а и господина с кафявото яке калко пъти каза АЗ и поне една лента дадаха ли му да пререже.
                            Както май всичко в БГ.и тук нещата са със затихващи функций,и няма да се чудя след някоя година ей така да отпадне севлиево от календара все пак тия хора не са слепи и виждат,че тук интерес няма.А за съжаление всичко е пари в тоя свят.

                            Коментар


                            • #15
                              От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

                              Еее, супер е било!

                              Жалко за малкото публика, но това е положението в България, и едва ли причината за това е слабата реклама
                              Ц ц ц, за догодина ще трябва да поканят Пайнерките (с описание на колегата по-горе) да подгряват преди това, да видите как ще се напълни площада

                              Добре, че сте вие колеги, та да сложите някоя снимка, иначе хептен нищо нямаше да видим ...
                              Снощи по новините дадоха за съвсем малко, естествено ББ, естествено пак си бръкнал с ръка в джоба ...
                              И след това хоп, айде ще купува АТВ-та, оборудвани като медицински линейки

                              А не видях никъде Кайролитата (заводския КТМ отбор имам предвид), нямаше ли ги?

                              В София нямах възможност да дойда, но в неделя ще се видим на ливадата с най-многото публика

                              Успех на Печето през новия сезон! Моторетката изглежда много наточена, дано с нея да покаже на какво е способен.
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X