Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Загора Трофи 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Загора Трофи 2017

    И още един спонсор:
    Фирма "АвтоХит" осигурява ваучери при покупка на продукти "SHARK" в магазините от цялата страна!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Shark-stelaj.JPG
Прегледи:1
Размер:42.3 КБ
ID:5767186
    Всички призови места ще бъдат наградени както следва:
    1-во място 100лв.
    2-ро място 60лв.
    3-то място 40лв.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170919_183019.jpg
Прегледи:1
Размер:497.0 КБ
ID:5767187
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • От: Загора Трофи 2017

      Амиииии.....това е!
      Днес заваля за кратко и обра праха.Екстремите са готови.
      Очакваме ви!
      П.П. И в последния момент да обявя още един спонсор:
      "Networx" Русе и Наско Арабаджиев ще осигурят два броя ваучери за безплатно участие в последния 5-ти кръг на Националния Шампионат в гр.Русе.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170920_151605.jpg
Прегледи:1
Размер:417.8 КБ
ID:5767232
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: Загора Трофи 2017

        Миленски, аз щото не съм те виждал скоро ... и щото съм от далече... та да питам за точки за зяпачите? Дето се стига до тях с летни галошки? Или ги има обявени, а просто не съм ги видял?
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • От: Загора Трофи 2017

          И аз не видях из темата,а уж я следя.
          Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

          Коментар


          • От: Загора Трофи 2017

            Аз разбрах само че днес ще има организирано тръгване към екстремите, но координати няма. За закъснелите в момента не знам къде може да се отиде да се гледа.

            Коментар


            • От: Загора Трофи 2017

              В Стара загора съм дайте координати.
              Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

              Коментар


              • От: Загора Трофи 2017

                Дайте координати за утре за прото.
                ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                0879 86 85 87
                ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                Коментар


                • От: Загора Трофи 2017

                  Съжалявам,много съм зает.Не,че това ме извинява,но......!

                  Ето координати за утре:
                  Балканска купа около 12ч.
                  42 31'21.68 С
                  25 44'59.57 И

                  България Трофи Чалъндж
                  около 11ч.
                  42 32'15.74 С
                  25 33'55.91 И

                  около 11:30ч.
                  42 30'26.61 С
                  25 36'25.30 И
                  "АСК ЗАГОРА 4х4"
                  0897937797....по всяко време!

                  Коментар


                  • От: Загора Трофи 2017

                    Огън си бакши
                    ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                    0879 86 85 87
                    ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                    Коментар


                    • От: Загора Трофи 2017

                      Пусни направо и за неделята.
                      Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                      Коментар


                      • От: Загора Трофи 2017

                        След като темата замря в последните два дни, реших да седна и да драсна няколко реда.
                        Първо бих искал да благодаря на организаторите за труда, който сте положили от няколко месеца насам, на съдиите за отделеното време, за да го има това състезание, както и на всички участници! Браво на всички вас!
                        Но с едно изключение! Наско и Киро се бяха обърнали на една страна със Сузукито и препречиха пътя. Когато стигнахме до тях, Дени и Ники от Русе заедно с екипажа вече се мъчеха да обърнат джипа, но не успяха. Ние също слязохме и с общи усилия успяхме да го изправим на гумите. Докато се върнем по нашите машини Наско и Киро запалиха Джимнито и драснаха напред. Ужас, поне аз останах втрещен. Стори ми се, че малко след това пуснаха черока, но нас ни държаха от порядъка на пет-шест километра /може и малко повече/да дишаме прахоляка след тях, защото просто нямаше къде да ги изпреварим. Мисля, че сте достойни да вземете приз за UNFAIR PLAY, и просто ми напомнихте, че не всички са пичове на този свят! Следващият път, ако има такъв естествено, ще се замисля дали да ви помогнем, или просто да ви побутна с бронята, за да преместя вашия джип дотолкова, че да продължа напред. Честито!
                        Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                        0887 301 726

                        Коментар


                        • От: Загора Трофи 2017

                          Първоначално публикуван от IcoIliev Преглед на мнение
                          След като темата замря в последните два дни, реших да седна и да драсна няколко реда.
                          Първо бих искал да благодаря на организаторите за труда, който сте положили от няколко месеца насам, на съдиите за отделеното време, за да го има това състезание, както и на всички участници! Браво на всички вас!
                          Но с едно изключение! Наско и Киро се бяха обърнали на една страна със Сузукито и препречиха пътя. Когато стигнахме до тях, Дени и Ники от Русе заедно с екипажа вече се мъчеха да обърнат джипа, но не успяха. Ние също слязохме и с общи усилия успяхме да го изправим на гумите. Докато се върнем по нашите машини Наско и Киро запалиха Джимнито и драснаха напред. Ужас, поне аз останах втрещен. Стори ми се, че малко след това пуснаха черока, но нас ни държаха от порядъка на пет-шест километра /може и малко повече/да дишаме прахоляка след тях, защото просто нямаше къде да ги изпреварим. Мисля, че сте достойни да вземете приз за UNFAIR PLAY, и просто ми напомнихте, че не всички са пичове на този свят! Следващият път, ако има такъв естествено, ще се замисля дали да ви помогнем, или просто да ви побутна с бронята, за да преместя вашия джип дотолкова, че да продължа напред. Честито!
                          не знам защо си мислиш така ама впечатлението ти е грешно ,запалихме и "драснахме ' напред за да направим място да минете и на първото възможно място пуснахме Черока, Наско погледна назад и не ви видя даже се зачудихме какво стана с вас като свали наско записа от камерата ще ти го пратя да се увериш . Още няколко пъти поглежда назад през вратата но не ви видя . винаги сме пускали всички и сме помагали на всеки спрял с каквото можем. Ако сме ви забавили не е нарочно, останахме без огледала и без гърне и нито се виждаше нещо ,нито се чуваше. Извинявам се от името на отбора.
                          А това с блъскането е глупаво , прави си кефа живота е кратък

                          Коментар


                          • От: Загора Трофи 2017

                            Благодарим на организаторите за доброто състезание!Жалко ,че не можахме да покараме,но и това е част от играта. Ице не се коркай,мен пък ми е кеф ,че се видяхме.Айде успех на всички!

                            Коментар


                            • От: Загора Трофи 2017

                              E, все пак очакваме някакви данни за класиране, може и снимки, не всички бяхме в Ст. Загора!?

                              Коментар


                              • От: Загора Трофи 2017

                                Първоначално публикуван от skalata70 Преглед на мнение
                                не знам защо си мислиш така ама впечатлението ти е грешно ,запалихме и "драснахме ' напред за да направим място да минете и на първото възможно място пуснахме Черока, Наско погледна назад и не ви видя даже се зачудихме какво стана с вас като свали наско записа от камерата ще ти го пратя да се увериш . Още няколко пъти поглежда назад през вратата но не ви видя . винаги сме пускали всички и сме помагали на всеки спрял с каквото можем. Ако сме ви забавили не е нарочно, останахме без огледала и без гърне и нито се виждаше нещо ,нито се чуваше. Извинявам се от името на отбора.
                                А това с блъскането е глупаво , прави си кефа живота е кратък
                                https://www.facebook.com/10000157353...9371865458583/
                                Гледай и слушай Ицо Илиев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X