Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

    Клас АТВ-ще карат по трак, за състезателите които ще бъдат и на откриването в Петък пред Парк Мол да ми предадат лично GPS-сите за да им се качат траковете!

    Състезателите които ще дойдат в събота, ако имат възможност да ми пратят GPS-сите по еконт до четвъртък: офис мототехника на Еконт за Марин Стоянов тел.0899854187 за сметка на получателя, или да ги предадът в събота при записването за качване на траковете!

    GPS-сите, да бъдат изправни и със заредени батерии (маркирани с лепенка на която да е написано името на състезателя)!

    GPS-сите ще се получават на старта!
    Последно редактирано от Marin Stoyanov; 29-09-15, 14:10.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      Награда от мен, към когото организаторите решат !

      [ATTACH=CONFIG]828899[/ATTACH]

      Два койлоувъра - 10" ход. Вече са опаковани, утре пътуват към Ст. Загора.
      Както вече разбрахте най-доброто окачване в БГ ще е отново сред наградите на "Загора Трофи 2015" благодарение на неговия създател а именно Евгени Филчев който подкрепя нашето състезание за пореден път

      В този ред на мисли продължавам както обещах със спонсорите които щедро продължават да подкрепят "Загора Трофи"!!

      Следващия в списъка са наши приятели от Офроуд клуб Хасково.Те подаряват на участниците в клас АTV две чисто нови задни гуми:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150929_161801.jpg
Прегледи:2
Размер:105.8 КБ
ID:5683759Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150929_161815.jpg
Прегледи:1
Размер:88.2 КБ
ID:5683760Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150929_161822.jpg
Прегледи:1
Размер:108.5 КБ
ID:5683761

      Нашите приятели от Съюза на Българските Автомобилисти СБА Стара Загора осигурява награда Авто Видео Регистратор:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150925_190020.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5683763Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150925_190112.jpg
Прегледи:1
Размер:113.6 КБ
ID:5683764

      Авто морга за всички видове джипове М&M Стара Загора ще раздаде ваучери за -20% Отстъпка на всеки един участник в състезанието!
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150924_135003.jpg
Прегледи:1
Размер:133.3 КБ
ID:5683765Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150924_134952.jpg
Прегледи:1
Размер:161.9 КБ
ID:5683766

      Авто комплекс Меркурий е магазин за авточасти за всички видове руски автомобили и джипове в град Стара Загора и подарява разнообразни награди като една от добавките която ще получите е за 1 тон гориво!Слага се по 1мл.на литър бензин/дизел и почиства дюзите като премахва сярата и водата в горивата!
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150924_134210.jpg
Прегледи:1
Размер:103.5 КБ
ID:5683767

      Вносител на офроуд оборудване от Англия в гр.Стара Загора подарява чисто нов оригинален шнорхел за "х"модел джип(ще бъде обявен по късно) и три ваучера 60лв/40лв./30лв. при пазаруване от сайта: http://www.offroadtuning.com/
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150925_160415.jpg
Прегледи:1
Размер:130.2 КБ
ID:5683768Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150925_160421.jpg
Прегледи:1
Размер:85.5 КБ
ID:5683769

      Още една газова уредба от LPG Tech Стара Загора.
      http://www.auto-gas-bg.com/bg_BG/ind...ducti/razdel/9
      Уредбата е висок клас газов инжекцион като комплекта включва компютър,рейка с дюзи,изпарител,ключ(автоматичен),инсталация и всичко необходимо!
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150929_171032.jpg
Прегледи:1
Размер:138.5 КБ
ID:5683772Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150929_171039.jpg
Прегледи:1
Размер:153.3 КБ
ID:5683773

      Толкова за днес!
      Може и да се повтарям,но това не е всичко и утре продължавам със спонсорите и наградите

      Както се казва по филмите.....to be continued
      Последно редактирано от Milen Dechev; 29-09-15, 22:36.
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

        А бе като гледам близкото минало друго offroad спортно мероприятие с толкова награди май не е имало браво на орга тима явно доста сте се постарали
        ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
        0879 86 85 87
        ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

        Коментар


        • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

          Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
          А бе като гледам близкото минало друго offroad спортно мероприятие с толкова награди май не е имало браво на орга тима явно доста сте се постарали
          Правим го за вас състезателите от сърце!Радваме се че сте го оценили
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

            Тъй кат гледам няма да мога да смогна със джипа...Мамка му тия от лазерното рязане ме фърлиха за вторник.Ще съм там като зрител и разбирач семкаджия.Ще доведа и пилота ми да види как карат хората....
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

              Лека промяна при нас. Бях запазил 2 стаи. Едната няма да ни трябва и я освободих. Който има нужда да се обади и да я запази.

              Коментар


              • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

                Запишете и нас пилот Румен Иванчов Андреев и навигатор Явор Цветанов Борисов Нисан Патрол -гара Елин Пелин
                Последно редактирано от Marin Stoyanov; 01-10-15, 05:53. Причина: Нисан Патрол -гара Елин Пелин

                Коментар


                • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

                  Още един учасник в клас АТВ
                  Веси Комаровска Ямаха Раптор 700 757
                  ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Тъй кат гледам няма да мога да смогна със джипа...Мамка му тия от лазерното рязане ме фърлиха за вторник.Ще съм там като зрител и разбирач семкаджия.Ще доведа и пилота ми да види как карат хората....
                    Меха, организирай Мерито за контрола при АТВ-тата. Нйе нали сме от съседни села, да минем по-тънко с рушвета .
                    Пък и да не се ядосва милата, с каква лекота можеше за пореден път да отнесе наградите.
                    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

                      Колеги организатори, да ви помоля да дадете интересни координати за снимане. Ако смятате, че не е удачно да се дават заради навигацията ми пратете на лично съобщение. Гарантирам конфиденцилност! Предварително ви благодаря!
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

                        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                        Лека промяна при нас. Бях запазил 2 стаи. Едната няма да ни трябва и я освободих. Който има нужда да се обади и да я запази.
                        Със сигурност ще влезе в употреба че много желаещи
                        "АСК ЗАГОРА 4х4"
                        0897937797....по всяко време!

                        Коментар


                        • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

                          Първоначално публикуван от Явор Б Преглед на мнение
                          Запишете и нас пилот Румен Иванчов Андреев и навигатор Явор Цветанов Борисов.
                          Записваме ви.....ако нямате стая ми звъннете!
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

                            Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                            Още един учасник в клас АТВ
                            Веси Комаровска Ямаха Раптор 700 757
                            Евала на семейство Комаровски,които ще уважат мероприятието заедно!
                            Записваме я Емо
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

                              Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                              Колеги организатори, да ви помоля да дадете интересни координати за снимане. Ако смятате, че не е удачно да се дават заради навигацията ми пратете на лично съобщение. Гарантирам конфиденцилност! Предварително ви благодаря!
                              Утре вечер ще публикувам точки за зрителя!Заповядайте на официалното откриване пред Парк Мол Ст.Загора от 17:30ч.
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • От: Загора Трофи 2015 Feel the Experience.

                                Радвам се за това,че имате такъв масов интерес към офроуд-мероприятието,което организирате.
                                Имам голямото желание да участвам във вашето състезание,но само седмица след като приключите ще се състои и нашето,Разград4х4Екстрийм.
                                Това с организацията на мащабно офроуд-състезание,е сериозна работа и Вие го знаете много добре !
                                Мога да Ви пожелая.
                                Успешен старт и приятно изживяване на уйкенда който се очертава да е хубав.Също така успешен и безавариен финал на всички участници.
                                Очакваме Ви,живи и здрави в Разград на 10/11.10.2015 да закрием подобаващо Траялният шампионат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X