Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Класирането не е правилно !
    Сега ще го коригирам.....всеки може да сбърка!

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Класирането не е правилно !
    Сега добре ли е?
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-10-15, 00:30.
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

      Моля, отговорните колеги да нанесат точките от последните две състезания в таблицата в официалната тема. Несериозно е от пет модератора(няма друг подфорум с толкова много), да не се намери един по- свободен да го направи. Не за друго, ама ми се обаждат чужденците да питат къде да видят класирането, и аз нямам какво да им отговоря. Мисля, че цялата тази ситуация не е добра за никой. Модерацията не е само да се трият безмислени мнения, а да се създават и смислени такива. Та......, всички чакаме резултатите.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

        Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
        По принцип това се прави от администратора на веригата!
        И аз мислех, че администраторите ще нанасят точките, но може би и аз имам вина, че закъснях да им кажа, кои получават точки от Самоков...
        Ето екипажите, които получават точки и са минали над 2/3 от трасето :

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Final_Results-EX.jpg
Прегледи:1
Размер:49.3 КБ
ID:5685515
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Final_Results-H.jpg
Прегледи:1
Размер:43.3 КБ
ID:5685516
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-10-15, 12:24.

        Коментар


        • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

          Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
          Моля, отговорните колеги да нанесат точките от последните две състезания в таблицата в официалната тема. Несериозно е от пет модератора(няма друг подфорум с толкова много), да не се намери един по- свободен да го направи. Не за друго, ама ми се обаждат чужденците да питат къде да видят класирането, и аз нямам какво да им отговоря. Мисля, че цялата тази ситуация не е добра за никой. Модерацията не е само да се трият безмислени мнения, а да се създават и смислени такива. Та......, всички чакаме резултатите.
          Наско , класирането го направих още миналия месец , но ми трябваше потвърждение от организатора .
          Класирането е публикувано в другата тема
          Последно редактирано от Бакалов; 07-10-15, 19:27.
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

            От списъка номер 1 трябва да получи 22 точки, а номер 3 трябва да получи 20. Защото момчето което беше на второ място беше с гуми 35 и не трябва да получи точки по правилника

            Коментар


            • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              Класирането е публикувано в другата тема
              Класирането не е правилно!
              "АСК ЗАГОРА 4х4"
              0897937797....по всяко време!

              Коментар


              • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                Класирането не е правилно!
                Кое по точно ?
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                  Първоначално публикуван от krastev6699 Преглед на мнение
                  От списъка номер 1 трябва да получи 22 точки, а номер 3 трябва да получи 20. Защото момчето което беше на второ място беше с гуми 35 и не трябва да получи точки по правилника
                  Това сигурно се отнася за Хоби - там вече има шампионат, и само там вече има толкова претенции и интриги, защото там се раждат новите звезди.

                  Баси, мислех, че само аз преча на някакви самозвани шампионатни трофисти хобисти и се отказах да карам, а то се оказа, че има и други които пречат. Да знаете, само гумите ви пречат, или както Влади казва, едни два сантиметра са ви проблема. Ако ставаше дума за нещо друго, можеше и да пречи, но в оффроуда 2-та сантиментара не са предимство.
                  Скоро хоби трофи ще може да се кара и с Опел фронтера може би, а според някои видеоклипове и от Жигулка. Да е жив и здрав Бай Иван - на трофи хоби се кара само на задно и с газ, щото иначе ще дишаш прахоляка на този пред теб.
                  Вместо да се напънете да си направите джиповете или поне да си купите кални гуми, вие искате от асвалта, с гуми за мъгла, да влезете по черно (леки, гладки и равни пътчета с малко храсти за разнообразие) и да се правите на оффроодажии като си налепите лепенки.

                  Коментар


                  • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                    Тедо, тук и ти не си прав, всеки, който кара в този клас има гуми, виж снимките от Загора Трофи. А това, че твоята машина е най подготвена е факт, но ти не си за този клас. Разбирам те, не ти се кара в Експерт, но не ти се кара и в Хоби. Тази година, ще е така, и аз догодина, ще се опитам да сменя класа, но човек трябва да опита и почне от хоби. На Варна там където ти мина с два блокажа, аз счупих джипа, така, че в този клас няма един джип с блокажи, който да отговаря на твоя. Трябваше да си вземеш едни по малки гуми и да си караш на воля.С теб беше удоволствие да се кара, защото ти не си подминал никого , дори и на мен си ми помагал.Размисли и догодина да се видим на Кърджали!
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар


                    • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                      Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                      Тедо, тук и ти не си прав, всеки, който кара в този клас има гуми, виж снимките от Загора Трофи. А това, че твоята машина е най подготвена е факт, но ти не си за този клас. Разбирам те, не ти се кара в Експерт, но не ти се кара и в Хоби. Тази година, ще е така, и аз догодина, ще се опитам да сменя класа, но човек трябва да опита и почне от хоби. На Варна там където ти мина с два блокажа, аз счупих джипа, така, че в този клас няма един джип с блокажи, който да отговаря на твоя. Трябваше да си вземеш едни по малки гуми и да си караш на воля.С теб беше удоволствие да се кара, защото ти не си подминал никого , дори и на мен си ми помагал.Размисли и догодина да се видим на Кърджали!
                      Любо приемаш го твърде лично. В темата на Благой бях писал, но той го изтри, а ти явно не си го чел. Не караш само ти в Трофи Хоби, но и ти се заблуждаваш. Това е според мен.
                      Отново ще го напиша - в този формат на Трофи Хоби може да се научи единствено как се чете роудбук иначе си е Чики Мики, ала бала, късо рали и т.н.
                      Радвам се че се каниш да смениш класа, както си сменил и джипа, ако се отразява правилно по списъците.
                      Преди да се разделим на Експерти и простосмъртни, всички карахме по траяли и трофи трасета (като това в Албена на третия ден), като в трасетата имаше екстреми, които ако имаш дупе и джип ги минаваш и вземаш допълнителни точки. По такива трасета си изясняваш ти какво можеш, какво не можеш, съответно и джипа какво може и какво не може. Нямаше претенции никой, че гумите са ти 35" или че двигателя ти е с много коне. И Кольо си беше с младия Франко, аз с моя си джип почти без обурудване, както и други нахъсани като вас сега. И тогава и сега, не марката, не скъпия джип, а правилно оборудвания джип с добро задкормилно и добър навигатор печелеха. А сега какво - гумите на този или онзи пречели. Сигурен съм, че и с 35" и с 33" този дето е бил втори, пак е щял да бъде втори, а може би даже и първи, щото тези 35" са тежки и на такива гладки трасета се държи по зле от 33", но нали трябва да има интригантстване.
                      И ние гледахме, и тия преди нас са гледали, как хора от други държави с традиции в оффроуда са си направили джипките и ние се опитвахме да направим нашите, всеки според финансовите си възможности за да преодоляваме Трофи препятствия по Трофи трасета.
                      А сега какъв е смисъла да оборудваш джип, след като трасето е само за задно и само да даваш газ и нищо не научаваш. И най смешното е , че и ти ме съветваш да си купя малки гуми, вместо организаторите да задължат джипките да бъдат оборудвани с кални гуми, пък какъвто и да е размер.
                      Мен шампионат не ме интересува, но да бия километри, да плащам такси, гориво, хотели и т.н и да карам уж Трофи, дето по трасето раладжиите ще карат със 170км/час - не, благодаря.
                      Явно, както писа един колега, състезанията са много и трябва да се привличат нахъсани състезатели със стокови джипки.

                      Аз никога не мърморя против организаторите. Важното е да ги има. И аз като шопа мом две работи - мом да карам, мом и да не карам.
                      За всяко състезание си има пътници.

                      Така, че желая ти успех.

                      Коментар


                      • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                        Послепис към горния ми пост.
                        Любо интересно ще ми е как ще минеш в другия клас, който вероятно ще е Трофи Експерт, като сега се кефиш на това Трофи Хоби.
                        Ти, и не само ти, се лъжете, че карате Трофи. В последните години Трофи Хоби се опрости и улесни максимално, докато пък в Експерта се усложни максимално.
                        Как ще караш състезателно в Експерт, като не си минал в Хоби поне едно малко гадно дере за цял сезон. Добре де, опита да минеш едно и се счупи.
                        За да можеш да караш в Експерт, трябва да си тренираш и подготвяш и джипа и себе си.

                        Коментар


                        • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                          Любо има интерес към ралито. От Хоби класа едни се увлучат по екстремите и минават в Експерт, други по скоростите и минават в ралито.

                          Хубаво е да го има, но и на мен този тип трасета на ми харесват. Хубаво би било да има каране и по дерета, горски пътеки, да се търси път през гората. Сега е в пъти по-лесно от една неделна разходка и се залага на бързото каране.

                          Коментар


                          • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                            Послепис към горния ми пост.
                            Любо интересно ще ми е как ще минеш в другия клас, който вероятно ще е Трофи Експерт, като сега се кефиш на това Трофи Хоби.
                            Ти, и не само ти, се лъжете, че карате Трофи. В последните години Трофи Хоби се опрости и улесни максимално, докато пък в Експерта се усложни максимално.
                            Как ще караш състезателно в Експерт, като не си минал в Хоби поне едно малко гадно дере за цял сезон. Добре де, опита да минеш едно и се счупи.
                            За да можеш да караш в Експерт, трябва да си тренираш и подготвяш и джипа и себе си.
                            Тедо, прав си както винаги. Големия проблем е че в момента "Организаторите" се стремят да угодят и на сегашното "Хоби" и на сегашния "Експерт" като им правят отделни по лесни трасета за едните и усложнени за другите.
                            Колко пъти сме чували изразите "Като искате екстремно трасе ето ви " сякаш правят на пук на участниците за да им е гадно а не трябва да е така. Колко пъти да казвам че модела е грешен.
                            Сам знаеш колко пъти си описвал трасето Албена 2011 и какъв бе модела. Трасето за всички е едно, екстремите /трасе до 500метра/ също и всеки решава може ли да мине или не като съответно получава бонус.

                            Друго е че в момента класовете Експерт и Хоби ми звучат като клас "Голямата работа " и клас "Льольовци" . Ами да ви кажа на мен ми е под престижа да си играя в " пясъчника" с кофичка и лопатка или да се правя на голямата работа.
                            На последната разходка около Варна на която присъствах имаше повече екстреми от състезанието в Кърджали клас Хоби а автомобилите си бяха стокови а водачите им достатъчно нахъсани.
                            В проекта за правилник който съм пуснал Клас Прототип =Хоби или преведено/ Клас без ограничения / в които попадат всички автомобили със сменени агрегати рязани и обезобразени купета.
                            Последно редактирано от banjo; 08-10-15, 09:28.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                              Напълно подкрепям горенаписаното . Нека има малко по-хард зони и да се види подготовката на един екипаж не само даване на газ като преминаването може да се стимулира с бонус
                              Неможе да искаш да караш състезание ,а да не си си купил лебедка и гуми .
                              Моля да задържите коментарите защо не карам в ескперт
                              ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                              Коментар


                              • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                                За да можеш да караш в Експерт, трябва да си тренираш и подготвяш и джипа и себе си.
                                Не става ли ако си купя готов джип? Той сам ще си избира пътя и ще минава насекъде и няма да се чупи никога!
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X