Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BULGARIA TROPHY 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BULGARIA TROPHY 2014

    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
    Момци, аз съм силно притеснен за вашето здраве!
    Като ви гледам ентусиазма - още повече се притеснявам!

    Белов ли каза "Ладога"?
    Това ми напомня да подчертая: Отказваме се от всякакъв ангажимент да ви вадим колите от гората! Правете си сметката! Сега голям го вадете, ама да не стане - кАжи к'во станА.

    Белов, кажи за кремкарамела де
    Аз съм готов за предизвикателството,срам не срам с втора степен изгаряне съм на ръката от "Крем Карамела" обинтован,боли и не мога да си ползвам два от пръстите,ама както съм казал-"Обичам да съм като на Война",па макар и само 3 дена ,дано само да устиска джипката .Господ да ни е на помощ,и да няма дрегери,за да можем да се преборим с болката.
    Последно редактирано от belata; 31-05-14, 16:57.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • От: BULGARIA TROPHY 2014

      Още малко снимки от трасетата на Трофито предвидени за Събота. На тясното място трябва да се внимава, а за излизането от дерето ви трябва здрава лебедка и пъргав навигатор
      Прикачени файлове
      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

      Коментар


      • От: BULGARIA TROPHY 2014

        На наща джипка сме и монтирали криле,другите да му мислят!
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • От: BULGARIA TROPHY 2014

          За крилете ще ти трябва и едно такова:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:big turbo.jpg
Прегледи:1
Размер:27.1 КБ
ID:5591248
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • От: BULGARIA TROPHY 2014

            Ето и предложения за навигатори.Агент за контакти: Бай Матьо,тел 113
            http://www.rallye-magazin.de/videos/...ley/index.html

            Второто клипче след това е за офериране.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: BULGARIA TROPHY 2014

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Ето и предложения за навигатори.Агент за контакти: Бай Матьо,тел 113
              http://www.rallye-magazin.de/videos/...ley/index.html

              Второто клипче след това е за офериране.
              Ако някой се запише с Бентли в трофито аз ще му навигирам безплатно, само заради сеира.
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • От: BULGARIA TROPHY 2014

                Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                Ако някой се запише с Бентли в трофито аз ще му навигирам безплатно, само заради сеира.
                Сеирджия. Хората в рали се пуснали обаче нашия в трофи иска да го набута .
                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                0896 846 246

                Коментар


                • От: BULGARIA TROPHY 2014

                  Искам да напомня, че утре изтича крайният срок за ниските такси
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • От: BULGARIA TROPHY 2014

                    Наско, дай малко информация и за зрителите.

                    Коментар


                    • От: BULGARIA TROPHY 2014

                      Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
                      Наско, дай малко информация и за зрителите.
                      Най вероятно утре или в Сряда ще има подробна информация за зрители. За Съботния ден ще има 2 официални места за гледане в трасето на най "семкаджийските" места с подготвени GPS координати и трак. Ще се направят такива и за другите дни. Ще направим и брифинг за зрителите в бивака.
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • От: BULGARIA TROPHY 2014

                        Вторник 3.06.2014 19ч. Централ парк Младежки хълм, желаещите да помагат за http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=176519 да заповядат за разпределение на задачите.
                        Ще се разпределят съдии, контроли, времеизмерване, и др. Всеки добре дошъл.
                        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                        TOYOTA BJ40 3.5D
                        Венци 0887551059

                        Коментар


                        • От: BULGARIA TROPHY 2014

                          Насе,запиши и два екипажа от Самоков.Иван и Васил Калпачки Сузуки Джимни Говедарци и Ангел Попов Джип Чероки Самоков.

                          Коментар


                          • От: BULGARIA TROPHY 2014

                            Първоначално публикуван от samokovgeo Преглед на мнение
                            Насе,запиши и два екипажа от Самоков.Иван и Васил Калпачки Сузуки Джимни Говедарци и Ангел Попов Джип Чероки Самоков.
                            Чичо, Оги, мани тоя Черок, ела с Газката, да не съм сам.
                            Поздрави, ще се видим в четвъртък вечер.

                            Коментар


                            • От: BULGARIA TROPHY 2014

                              Имам лаишки въпрос къде ще се проведе състезанието?

                              Коментар


                              • От: BULGARIA TROPHY 2014

                                Първоначално публикуван от bobsen Преглед на мнение
                                Имам лаишки въпрос къде ще се проведе състезанието?
                                По принцип в България,а дефакто :
                                Първоначално публикуван от rocky
                                Важна информация:

                                1. Краен срок за подаване на заявки: 04.06.2014 г.

                                2. Стартова такса.
                                Промоционална такса за участие до 02.06.2014 г. (включително), след подадена заявка:
                                Клас Трофи - 120 лева
                                Клас Адвенчър - 60 лева
                                Такси за участие след 25.06.2013, (след подадена заявка):
                                Клас Трофи - 160 лева
                                Клас Адвенчър - 80 лева

                                3. Бивак: Хотел "Копривки", район Здравец, община Куклен, на около 20км. южно от град Пловдив в полите на Родопите.
                                Координати: N41 59.609 E24 43.377
                                Хотелът се ползва и миналата година, бивша почивна станция, не е супер луксозен. Уговорено е стаите да се освобождават на 30.06.2013 до 16,00 часа.
                                Цена на нощувка за 1 човек: 25 лева (с включена закуска)

                                4. По луксозен хотел: Еко Хотел Здравец
                                http://www.hotelzdravetz.com/index.p...id=1&prm=hotel
                                Хотелът е на около 3-4 км. от бивака. Цена на двойна стая: 74 лева.
                                Уговаряме освобождаване до 15,00 часа.

                                5. Най близки са бензиностанциите на околовръстно шосе на Пловдив.

                                6. Резервации и настаняване.
                                - Резервациите за бивака се правят в заявката за участие. Там има поле с което се заявява настаняване за екипажа. Резервацията за асистенция и придружители се прави в полето "Допълнителна информация" там опишете колко души и какви стаи желаете. В това поле опишете и размерите за тениски за екипажа
                                Бивака разполага с 15 двойни, 8 двойни със спални, 3 тройни, 2 четворни, 2 апартамента за 5 души, един за 7 души, един със спалня и диван
                                Има една стая със 6 легла: Там цената за нощувка е 16 лева на човек (със закуска). Ако се намерят 6 души по непретенциозни, пишете че искате нея.

                                - За Еко Хотел Здравец резервации се правят свободно от Вас. Телефони има на сайта в линка по горе. Казвайте че сте за офроуд състезанието. Телефон: 0886 995959

                                7. Както миналата година е определено място за палатков лагер, така че любителите за къмпинга могат да се възползват.

                                8. Заплащане. Напомням, промоционалните такси за участие в състезанието са 120 лева до 02.06.2012 (включително).
                                До тази дата трябва да заплатите и хотела (Бивака)! След тази дата направените, но неплатени резервации отпадат и ви настаняваме като пристигнете където са останали места.

                                9. Как да платите:
                                - По банков път по сметка на "СПОРТЕН КЛУБ ОФРОУДЪР". Първа инвестиционна банка, BIC FINVBGSF, IBAN BG35FINV91501215448296
                                - По куриер "Еконт", град Пловдив, офис Кукленско шосе до поискване в полза на Атанас Делев Делев
                                - Лично на Атанас Делев (при което ще получите надлежен документ за платена такса)
                                На 05.06.2014г., в административния офис (в бивака) на BULGARIA TROPHY 2014. (в този случай губите промоционалните цени)

                                * В основанието за плащане Задължително се вписва името на пилота и клуба/града който представлява!

                                10. За информация: Атанас Делев - 0898 488775
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X