Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

    Йонко, аз като новоизгрял организатор да те попитам, знаеш ли какво ще им се случи на организаторите, ако недай Боже се случи нещо лошо с участник? А ако участника е непълнолетен? А ако той от преголям мерак е подписал вместо родителите си? (Аз на тези години можех да подписвам и двамата си родители) А ако родителите заслепени от мъка отрекат, че са подписвали такова нещо?..
    И още милион и един варианти.

    Стана малко спам, ща ма извинявате.
    Относно мераклиите млади офроудъри-дал Бог. Колко ще се развият-пак в Неговите ръце.

    Пожелавам ви да стане добро състезание, тази година аз ще пропусна. Освен, ако не стане чудо.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Йонко, аз като новоизгрял организатор да те попитам, знаеш ли какво ще им се случи на организаторите, ако недай Боже се случи нещо лошо с участник? А ако участника е непълнолетен? А ако той от преголям мерак е подписал вместо родителите си? (Аз на тези години можех да подписвам и двамата си родители) А ако родителите заслепени от мъка отрекат, че са подписвали такова нещо?..
      И още милион и един варианти.

      Стана малко спам, ща ма извинявате.
      Относно мераклиите млади офроудъри-дал Бог. Колко ще се развият-пак в Неговите ръце.

      Пожелавам ви да стане добро състезание, тази година аз ще пропусна. Освен, ако не стане чудо.
      Коле, благодаря ти, че по такъв образен начин си описал мотивите, които карат организаторите да поставят това задължително изискване към малолетните участници!
      Честно казано не мислех, че въобще ще се постави на обсъждане или някой ще има по-различно мнение по въпроса, като винаги е било така(поне при нас).
      Младите офроудъри са свестни момчета и в процеса на израстване(и покрай нас)лека -полека се научават да поемат отговорности за себе си. До навършване на пълнолетие обаче, отговорност за живота и здравето им носят родителите и организаторите на състезанията, в които участват.
      Компромис няма да се прави - изискваме от непълнолетните участници Декларация от родителите-нотариално заверена. Процедурата при нотариуса не отнема повече от 2-3 минути време и няма да има недоразумения или шикалкавене.

      Коле, поздравления за страхотното състезание, което спретнахте и много съжалявам, че не можах да дойда.
      Яд ме е, че ще пропуснеш нашето състезание, ама дано пък стане чудо!!!
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • #18
        От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

        Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
        ама дано пък стане чудо!!!
        А дано, ама...

        Като прочетох горният си пост ми прозвуча леко като заяждане с Йонко. Държа да подчертая, че няма такова нещо. Просто обясних моята гледна точка.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

          Кольо на пьлно е прав говоря лично за себеси исках от организаторите в Н Пазар да карам без каска че потова време на сезона жегите ме мьчат много през двата сьстезателни дни главата ми на няколко пьти се ударри по стькла трьби и дьрвета



          м

          Коментар


          • #20
            От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

            Кольо,аз съм съгласен с вас, че законно е така но се радвам, че досега не беше толкова строг правилника. В противен случай Гошко нямаше да има възможност да участва до сега в състезанията благодарение на майка си.

            Коментар


            • #21
              От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

              Първоначално публикуван от ionko68 Преглед на мнение
              Кольо,аз съм съгласен с вас, че законно е така но се радвам, че досега не беше толкова строг правилника. В противен случай Гошко нямаше да има възможност да участва до сега в състезанията благодарение на майка си.
              А , стига бе ! Илонка не изглежда да е толко лоша . П.С. През осемдесетте години на миналия век и аз се разминах с детската си мечта да стана състезател по мото крос. Тогава се изискваше от клуба такава д-я в по разширен вид от двамата родители с нотариална заверка. Спомням си , че им викаха " смъртни " декларации. Успех с подготовката.
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • #22
                От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

                Къде около Тетевен се намира трасето ? Аз ще мина през селата, които са между Троян и Тетевен, защото пътят е само около 30 километра.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #23
                  От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

                  Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                  Къде около Тетевен се намира трасето ? Аз ще мина през селата, които са между Троян и Тетевен, защото пътят е само около 30 километра.
                  Радо, ти ела до Тетевен, пък ще решиш на кое трасе от двата класа ще идеш да снимаш...! Ще има организирано посещение с водач на определени от организаторите точки за гледане!
                  Предполагам ще има и обявени координати на точки за зрители... в навечерието на състезанието
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

                    Надявам се, че следите темата с инфо от организаторите...
                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=169358
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Тетевен 4х4 2013 Трофи и Крос Кънтри 23-25 Август

                      ...А в темата с коментари има доста полезни подсказки...!
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=168101
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X