Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SUNNY BEACH GRAND PRIX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SUNNY BEACH GRAND PRIX

    Всички вече са морски настроени, включително и организаторите на състезания. За да видите, че и в БФМ настроенията не са по-различни, ви каня на море... не без екипировка и ATV-та.

    По случай 50-годишнината на курортен комплекс Слънчев Бряг спортен клуб "Несебър Мото" и БФМ организират Супермото Купа GRAND PRIX SUNNY BEACH.

    Състезанието ще се проведе на 27 и 28 юни 2009, като участие ще вземат следните класове: SMJ 65cc, SMJ 85cc, S1, SM OPEN и SM ATV.

    Организаторите са осигурили безплатни нощувки са състезателите, както и паричен награден фонд.

    За да се възползвате от това предложение, на което, сигурна съм, не можете да устоите, трябва да ми изпратите заявки за участие не по-късно от 21 юни на e-mail: veleva@bfm.bg

    Публикувам като приложение и регламента на състезанието, както и карта на трасето.

    Не пропускайте възможността да карате на пълна газ в центъра на Слънчев бряг. Обещавам да не ви гонят полицаи!

    Прикачени файлове

  • #2
    До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

    Там сме Но като зрители, няма смисъл да се пробвам с китаеца и само да им се пречкам Програма ще има ли скоро ??!? И някаква информация записали се до сега... Ще стане супер, най-после сте вкарали и някой по-така елемент (може би и още малко нямаше да навреди)

    Поздрави!

    Коментар


    • #3
      До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

      Ето и програмата на състезанието:

      Коментар


      • #4
        До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

        Списък на участниците до момента:

        Коментар


        • #5
          До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

          Къде ще се събираме, за кой хотел са осигирени нощувки и за кои дати.

          Коментар


          • #6
            До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

            Вижте картата на трасето. Точно до хотел "Несебър" е отбелязано мястото на закрития парк. Отидете там, след като пристигнете. По време на регистрацията и техническия преглед ще разберете в кой хотел сте настанени.

            Успех на всички.

            Коментар


            • #7
              До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

              Очакваме да видим снимки. Предварително ви благодарим.На всички участници пожелаваме хубав и успешен ден.
              sigpic

              Коментар


              • #8
                До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

                Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                Очакваме да видим снимки. Предварително ви благодарим.На всички участници пожелаваме хубав и успешен ден.
                Имам доста снимки и клипове, само че ми трябва малко време да ги оправя и подредя и ще пусна Ще кажа само че състезанието беше наистина СУПЕР и да чиститя на Николен

                Коментар


                • #9
                  До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

                  Успешно завърши Super Moto Grand Prix в Слънчев бряг. Аз бях отишъл основно заради АТВ-тата, но ми беше изключително приятно да гледам и останалите класове
                  Ще ви представя първо всичко каквото имам за АТВ-тата, а после и малко от по-интересното от моторите

                  Да започнем с участниците... в първи манш участие взеха 7 АТВ-та. Ето ги и тях:

                  Николен


                  Никола Русев


                  Моя фаворит Цанко Лудия


                  Николай Гочев и синът му Мартин Гочев. Мартин кара само 1 манш, не можах да разбера защо




                  Номер 77... Не разбрах кой беше този пич с YFZ-ката, но не се представи много добре, беше с offroad гуми което му беше в голям -


                  И най-накрая (но не по важност ), човекът чудо Наско Радев Това беше неговият дебют и смям се справи перфектно Ще го правим и него състезатем, ма да вземе друга машина

                  Коментар


                  • #10
                    До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

                    И състезателите след престоя в зоната за изчакване се отправиха към старта. И естествено като големите... с Бутане Някой бутат, други ги бутат, абе които както се уреди...





                    Ето ги и на старта, готови да направят 2 обиколки за загрявка


                    В първи манш нещата се развиха така: Старта взе Николен, който стартира от 1 позиния, после след успорвана борба, Никола Русев успя да вземе челната позиция и да я запази до края. Цанко стартира последен, но с перфектното си каране стигна до 3-та позиция. Ето и малко снимки











                    Както казах тук победата взе Никола Русев, следван от Николен Кушев и Цанко Цанков. След малко ще дам и от 2 манш материал

                    Коментар


                    • #11
                      До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

                      Много бях разочерован от това, че нямаше скок... Рампата просто не я сложиха До колкото разбрах явно нещо на предния ден е почнала да се чупи (дъските не издържали и затова). Както и да е ще я прежалим, но за догодина НЕ

                      И така втория манш сценария беше следния... Няколко обиколки след старта, Никола Русев успя отново да изпревари Николен, но веднага след това май е имало инцидент. Както виждате горе пистата е между хотелите и ако стане нещо от другия край няма как да разберем. Дочух че се е обърнал замалко, но нищо му нямаше и той продължи и финишира 3-ти. Лудия успя отново да изпревари всички и настигна Николен (стана 2-ри), но няколко обиколки преди края имаше сблъсък между двамата в първия завой (Цанко явно се упита да го изпревари, и му се качи малко отгоре на гумата, но без инциденти). Цанко се завъртя и се забави и това му коства борбата за победата. И така Николен взе първото място Ето малко снимков материал...









                      Ето къде се завъртя Цанко... Кофти, но ако се замисли човек съвсем нормално за него, все пак какъв прякор има

                      Коментар


                      • #12
                        До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

                        Ето малко и готини клипчета Обеден съм че ще Ви харесат...

                        Старта на 1-ви манш АТВ Чудите се защо го няма Цанко Лудия на старта Ами те хората го пуснаха него да стартира от Свети Власт, защото иначе нямало смисъл
                        След оф-роуд отсечката...
                        Финиш 1-ви манш!
                        Старта на 2-ри манш при АТВ-тата Малко фалстарт ама както и да е, всичко е ОК и отново Цанко Лудия по-назад
                        Ето и клипчета след края Всички живи и здрави и хайде да покажем кой какво може де
                        Шампиона За съжаление ми свърши батерията точно тогава За секунди обаче я смених и продължих с останалите
                        Ето ги и тях

                        Дано Ви е харесало представянето, ще пусна по-късно и още малко материал, но сега ми се отваря малко работа. Ако някой желае някоя снимка в цял размер или в добро качество (Имам всички снимки в RAW , но едната е по 8MB ) да свирка, няма да ви ги таксувам скъпо По едно кръгче взимам на снимка
                        Награждаване не можех да чакам, защото превоза ми заминаваше и нямаше как, но не може никой да не ги е снимал И резултатите чакаме!

                        Коментар


                        • #13
                          До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

                          Ето и малко снимки от Джуниърите Най-малките бяха толкова сладки, че човек и цял ден да ги гледа, няма да му омръзне

                          Ето ги и титулярите при малките... Победа взе едно момче от Крейзи Фокс с номер 221 (единствения който караше четиритактов мотор и беше така по-едър от останалите...). Но плътно зад него беше едно момче, което ми направи Изключително СИЛНО впечатление Имената им не ги знам на мотористите, но това момче беше с номер 45 и караше КТМ. Момчето караше невероятно и предполагам само заради мотора (по-слаб мисля) остана 2-ри. Дори на втория манш изпревари опонента си, заради трафик, но за малко Въпреки това всички много ми харесаха, особено най-малкия малчуган който кара до край! Ето снимчиците...







                          Ето го и най-малкия, най-готиния и любимеца на публиката


                          Ето малко видео от Първи манш

                          Ето и малко от Втори - Старта

                          Коментар


                          • #14
                            До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

                            Ето ги и големите... Още отекват пуканията и ръмженето от моторите в ушите ми Ето вижте за както иде реч...









                            Доста каране на задни гуми имаше и то по време на цялото състезание





                            А ето я и оф-роуд частта (малко в кавички ама нищо)




                            Ето и едно клипче от загряващите обиколки на 1-ви манш... Представете си какво е било по време на самия манш

                            Коментар


                            • #15
                              До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

                              Калоян Мартин ,благодаря ти за снимковия материал, че без теб беше пълно информационно затъмнение! Николене честито!
                              Последно редактирано от brake; 28-06-09, 21:14.
                              sigpic

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X