Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SM ATV ВАРНА 2009

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: SM ATV ВАРНА 2009

    Еди Моторс нещо изобщо не се чуват, дали ще карат ?
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-02-09, 06:13.

    Коментар


    • #62
      До: SM ATV ВАРНА 2009

      Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
      А публиката ако дойде по-къно ще има ли проблем
      Публиката е голям човек, може сама да си прецени. Плюс т'ва тя технически преглед няма да минава... надявам се...
      К. Кулев

      Коментар


      • #63
        До: SM ATV ВАРНА 2009

        Мисля да дойда да карам, само ме интерисува какво решихте за антифриза, защото сам налял такъв които завира на 130 градуса, а няма откаде да взема добавки ! Само с вода ще има проблеми не искам да го чупя зор, който е запознат моля да ми отговори, за да знам какво да правя ?
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-02-09, 06:06.

        Коментар


        • #64
          До: SM ATV ВАРНА 2009

          Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
          Май от натоварената програма няма да остане време за моторите.

          П.П.Тодоре като се видим да ми осребриш 3000лв за екип и джанти.
          Специално ще направиш кръгче за публиката, а аз ще те снимам за телевизията

          Първоначално публикуван от ivkoni.motors Преглед на мнение
          Мисля да дойда да карам, само ме интерисува какво решихте за антифриза, защото сам налял такъв които завира на 130 градуса, а няма откаде да взема добавки ! Само с вода ще има проблеми не искам да го чупя зор, който е запознат моля да ми отговори, за да знам какво да правя ?
          Въпроса вече е разискван и през тази година всеки ще си кара с каквото има или може, за догодина ще се консултираме и ще решим !
          От задължителното оборудване на този етап ще бъдем стриктни единствено към ПРЕДПАЗНИТЕ СРЕДСТВА и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕРФБАР

          Всички желаещи да участват трябва да бъдат в 9.00 ч. на пистата за записване и поставяне на транспондери

          Коментар


          • #65
            До: SM ATV ВАРНА 2009

            Подадените редовни заявки до този момент са следните

            1. Мариян Терзийски "Hristova Racing Team"
            2. Цанко Лудия "Crazy Fox"
            3. Никола Русев "Crazy Fox"
            4. Николай Гочев "Crazy Fox"
            5. Александър Петков "A 1 Trade"
            6. Иван Иванов "Polaris Racing Team"
            7. Емил Комаровски "Polaris Racing Team"
            8. Максим Михайлов "Vromos.Com"
            9. Искрен Маринов "Crazy Fox"
            10. Калин Кулев "МСК Шумен"
            11. Емил Йорданов "Crazy Fox"
            12. Васил Томов "Crazy Fox"
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-02-09, 09:21.

            Коментар


            • #66
              До: SM ATV ВАРНА 2009

              Успешно завърши експерименталния кръг за SM ATV във Варна
              Изключително оспорвана борба между Цанко Лудия и Николен Кушев и Мариян Терзийски с Ники Гочев
              В крайна сметка призовата тройка бе Николен Кушев, следван от Цанко Цанков и Мариян Терзийски



              Коментари, видео и снимки по-късно вечерта, а сега ще пусна времената за двата манша








              Времена по обиколки първи манш !



              Времена по обиколки за втори манш !



              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-02-09, 13:43.

              Коментар


              • #67
                До: SM ATV ВАРНА 2009

                Браво на Николен.

                Коментар


                • #68
                  До: SM ATV ВАРНА 2009

                  Ето и снимките от мен...http://www.snimka.bg/album.php?album_id=339293 минахме набързо да видим...Състезанието беше много добро ...

                  Коментар


                  • #69
                    До: SM ATV ВАРНА 2009

                    Утре нещо ще има ли?
                    [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                    Коментар


                    • #70
                      До: SM ATV ВАРНА 2009

                      Не само днес беше!


                      Ето и някои от снимките които направих през деня:

                      Николен с новото атв:




                      Подготвяне на техниката:






                      Започват и опознавателни обиколки и обиколки за време:




                      Спиране за първият завой след правата, който се очертаваше доста интересна отсечка от пистата :




                      Сашо misti :


















































































                      Нареждане на старта първо за квалификация, след това първи и втори манш:




                      Цанко:












                      За първи манш:






                      Старт! Цанко и Николен са на челни позиции:




                      Имаше инцидент точно на първият завой, но случват се и такива неща. 3 АТВ-та се удариха, всички бяха добре:






                      Цанко навлиза в правата:





                      Николен щурмува завоите на пистата:




                      Финален флаг за Цанко Лудия 1ви манш:






                      Между двата манха пуснаха и мотори за шоуто:














                      Започва нареждането за 2ри манш :














                      Старт! Николен повежда! Ямахата е страшно бърза по правите отсечки, а и не само:






                      Цанко Лудия и Николен навлизат в правата на пистата в оспорвана борба за 1во място:







































                      И след финала, участниците правят демонстрации:






                      Ами това са някои от снимките които направих днес. Състезанието беше страхотно! Имаше какво да се види!

                      Коментар


                      • #71
                        До: SM ATV ВАРНА 2009

                        Браво браво Николене Да ти е честита победата И още много ти пожелавам Браво и на организатори и на останаличе участници... Хареса ми на снимки, би трябвало на живо да е било много по-добре Продължавайте в същият дух

                        Коментар


                        • #72
                          До: SM ATV ВАРНА 2009

                          Ето и линк към два клипа които направих на стартирания:

                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/n...9/MVI_0714.avi

                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/n...9/MVI_0701.avi

                          Свалят се с десен бутон върху линка и "save target as".

                          Коментар


                          • #73
                            До: SM ATV ВАРНА 2009

                            Шоуто беше супер евала на Цанко първото място беше негово много газ даваше и по добре контролираше АТВто,Николен спечели на бафта но това си е мое мнение не искам да обидя никого.
                            [B][I][U]Ако някои се опита да те засенчи остави го да слънчаса[/U][/I][/B]

                            Коментар


                            • #74
                              До: SM ATV ВАРНА 2009

                              Като за първо състезание от този тип, нещата се развиха доста успешно и безаварийно
                              Малките неуредици в началото бяха бързо преодоляни и състезанието си тръгна като по вода...
                              Благодаря за съдействието на Теодора Велева, Мариела Христова, Калин Кулев и момчетата от "Оффроуд Клуб Черно Море" и "Крейзи Фокс", които помогнаха в организацията
                              Искам да благодаря и за серизното отношение на състезателите, които стриктно изпълняваха програмата и помагаха на Организаторите !
                              За мен най-важни бяха мерките за безопасност и сигурност на състезателите и компромиса, който направихме за 2 АТВ-та без нерфбар, за пореден път доказа, че не трябва да се подценяват тези неща
                              За щастие, случката завърши само с натъртване, но за в бъдеще АТВ-та неотговарящи на техническите изисквания няма да се допускат...
                              Ето така се случва, когато гумите влизат между АТВ-то...кълбо и през таван...









                              В следващите две ситуации ще видите, че при стълкновение на две АТВ-та с нерфбар, те само се завъртат и няма кълбета и тавани...





                              Но, важното е, че всичко мина добре, вече и ние като Организатори и състезателите усетиха тръпката, начина на каране и подготовка и ще се стараят повече за официалния Шампионат
                              Имам много интересни снимки от Мариела Христова и Яшката в средата на трасето и ще ги пусна по-късно
                              Видео-репортаж ще пусна утре вечер, като обработя кадрите...уникална атмосфера
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-02-09, 20:38.

                              Коментар


                              • #75
                                До: SM ATV ВАРНА 2009

                                Искам да отдам заслуженото внимание и уважение и на мотористите, които се пуснаха и направиха шоу на публиката
                                А някои от тях бяха даже и с екипировка за 3 000 лева
                                Поздравления за смелоста и на мотористите със "стругове", жалко, че ги нямам на снимки...







                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X