Обява

Свий
Няма добавени обяви.

V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.10.2010 Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

    Тренировки



    Квалификация



    1-ви манш



    2-ри манш



    overall

    Коментар


    • #17
      От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

      Забелязвам, че Ричи плътно следва Десо, особено във втория манш. След неубедителното представяне на пистата в с. Порой явно е влезнал във форма и Десо трябва за другия сезон здраво да поработи за да не загуби утвърденото за този сезон второ място след Николен, който категорично всеки път доказва, че е недостижим.
      Какво се е случило с Мартин Аламуров на първия, и защо не е стартирал втория манш?
      На кръга от РШЕ в Търговище се появи и Венци Колев, направи тренировка, но не пожела да стартира, като ми каза, че който иска да го види как кара-да дойде да му се любува на МХ-а. Като гледам резултатите му от този кръг не виждам напредък в неговото развитие. Къде е проблема- във водача или в Полариса?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #18
        От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

        Ето един клип от състезанието

        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-10-10, 17:21.

        Коментар


        • #19
          От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

          Без да искам докато сменям въздушния филтър за манша съм забравил в бързината да извадя чорапа на филтъра/слагам го вътре да не го загубя/ и докато го тества на тест трака мотора умря,засмуква чорапа през дросела и блокира клапаните .
          Искам да изкажа голямата си БЛАГОДАРНОСТ на Краси Цанев който с един поглед разбра за какво става дума и ми даде наставления как да действам .свалихме главата,разкичихмия и той почисти клапаните,след това зацепи двигателя /всичко се случва по тъмно на подвижна лампа/и към 22.30 мотора беше затворен остана ми да го донаредя ,сутринта в 9,45 мотора вече бръмчеше.
          Втория манш Марти тръгна много добре,но спука задна лява гума и кара така 3-4 обиколки до финала-четвърти.
          Дано на Троян каръка да не ни следва и да завършим подобаващо сезона!
          Последно редактирано от TROMBA; 04-10-10, 17:24.

          Коментар


          • #20
            От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Забелязвам, че Ричи плътно следва Десо, особено във втория манш. След неубедителното представяне на пистата в с. Порой явно е влезнал във форма и Десо трябва за другия сезон здраво да поработи за да не загуби утвърденото за този сезон второ място след Николен, който категорично всеки път доказва, че е недостижим.
            Какво се е случило с Мартин Аламуров на първия, и защо не е стартирал втория манш?
            На кръга от РШЕ в Търговище се появи и Венци Колев, направи тренировка, но не пожела да стартира, като ми каза, че който иска да го види как кара-да дойде да му се любува на МХ-а. Като гледам резултатите му от този кръг не виждам напредък в неговото развитие. Къде е проблема- във водача или в Полариса?
            Генчев мисля ,че не си ти човека,който може да дава оценки за развитието на даден състезател/в случая Венци Колев,чийто поларис го предаде на два пъти/.
            Първо погледни в собствената си нива -малкия Генчев кара от три-четири години и още не знае ,че когато го затварят с обиколка е длъжен да не възпрепятства изпреварването ,да осигури път и да не се налага да го пазят /имам предвид Порой/.
            Нямам нищо против теб, но понякога писанията ти ми идват в повече!!

            P.S.Десо търсеше заигравката -с Николен не стана,но изчака Ричи да си поиграе,Марти финишира на 13сек след Ричи /три обиколки със спукана гума/,така ,че нещата не са така както изглеждат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Последно редактирано от TROMBA; 04-10-10, 18:09.

            Коментар


            • #21
              От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              БЛАГОДАРЯ за разказа в картинки. А някой ще пусне ли класиране и времена по обиколки?
              На ендурото класиране и времена ги пускат още преди старта,или две седмици след финала!!!!!!!!!!!!!!!!!МАЙТАП БЕ!!!!!!!!
              Последно редактирано от TROMBA; 04-10-10, 18:10.

              Коментар


              • #22
                От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

                Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                P.S.Десо търсеше заигравката -с Николен не стана,но изчака Ричи да си поиграе,Марти финишира на 13сек след Ричи /три обиколки със спукана гума/,така ,че нещата не са така както изглеждат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                След като Ричи кара 5 обиколки с двигател с изпуснал сегмент и с останалите 800мл масло..
                sigpic

                Коментар


                • #23
                  От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

                  Генчев що не вземете да доидете да покарате малко, че досега само сте се разхождали. Тогава ще видиш какво е да си на състезание. Пък и кетъринга е винаги на ниво каквито са и състезанията.

                  Коментар


                  • #24
                    От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

                    Генчев,не знам как може да коментираш събития на които не си присъствал.Не мисля да се обяснявам,единствено ще те помоля да не обсъждаш изявите на сина ми.
                    Първо каране на тази писта,технически проблеми,но той е едва на 13 години и кара за първа година.
                    Kawasaki KX250F

                    Коментар


                    • #25
                      От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

                      Колев не се стягай от Генчев, добър човек е!
                      Малкия кара наистина добре за възраста си, има още много да учи но както се вижда има и хъс и желание!
                      Ричи, оправи си АТВ-то и да направим "реванш" на Троян. Ще се радвам да покараме "заедно"!

                      Коментар


                      • #26
                        От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        Колев не се стягай от Генчев, добър човек е!
                        Малкия кара наистина добре за възраста си, има още много да учи но както се вижда има и хъс и желание!
                        Ричи, оправи си АТВ-то и да направим "реванш" на Троян. Ще се радвам да покараме "заедно"!
                        Няма ли да караш с Николен "заедно",остави Ричи да карат "заедно" с малката Тромба,не забравяйте за скритите лимонки Томов и Лесидренски.Предполагам и румънеца /Разван Иринеску/ ще внесе разбъркване в сметките!Тази вечер ще се чуем с Елико Охана,който е в Гърция дали няма да дойде с гърците?

                        Коментар


                        • #27
                          От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

                          Атв-то вече е оправено ! Стига сме карали "заедно" във форума...това са пълни глупости..Ще се радвам да се съберем всички през този уикенд и да закрием шампионата подобаващо ! (:
                          sigpic

                          Коментар


                          • #28
                            От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево



                            пп. Какво се оказа?

                            Коментар


                            • #29
                              От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

                              Двата сегмента са превъртели и единия клапан е затегнал.
                              sigpic

                              Коментар


                              • #30
                                От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

                                Леле, леле те тука е станало интересно лапетата карат а бащите се подпичкосват. Предлагам: Догодина Бащите да доизносят сегашните машини на децата(но преди това да им земат нови) и да си спретнем едно неофициално класиране за сезона примерно от 35-40+ години нагоре оти има и млади татковци, а и задължително да си стартираме от втора редица да не пречиме на дечурлигата.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X