Обява

Свий
Няма добавени обяви.

V кръг "MX АТВ" Троян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: V кръг "MX АТВ" Троян

    Наистина много интересно и различно състезание като за МХ. През съботния ден поне до 1-ви манш времето и пистата бяха хубави, без прах и леко рохкава. В последствие стана много кал и доста пообърка плановете на някои включително и на мен.

    Маргарит възтановен и на линия:



    Николен:



    А Васко обясняваше как ще скочи двойката преди финала:



    Мариян нямаше проблема като Васко защото тои си я скачаше всеки път до 1-ви манш. Отново тои скачаше най-много:



    Моят бокс!



    Калоян беше в настроение както винаги:



    Кушев старши:



    И щаба на ОДЕСОС-а:



    Гого Гочев



    Вече сме в зоната за изчакване преди 1-ва тренировка:



    Доста народ станахме в последно време:



    Моите снимки не са добри, все пак са снимани със сапунерка:











    Тук има някаква интрига!



    Николен във специфичната си стоика:









    И после на мивка:



    класиране от 1-ва тренировка:



    На всички моторите ни глъхнеха и неможеха да върват и се започна едно ръчкане...





    И тук Кавазакито за пореден път "умря" а Тюркеджиев старши прави странни физиономии:



    И ни доиде делегация от Комисия АТВ...



    Вече 2-ра тренировка, а пистата все още беше перфектна:







    Двойката която само Мариян я скачаше без да се замисли, в последствие и Николен я метна:



    Мария в скок на двойката, красиво:



    А другите така:









    Кушев следи Николен как кара и проверява резултатите на монитора!



    Васко:





    ...

    Коментар


    • #32
      До: V кръг "MX АТВ" Троян

      ...

      Класиране от втора тренировка:



      Тук вече съживеното Кавазаки на Тюркеджиев благодарение на Марин!



      При едно такова приземяване изкривих леко задна ос:



      И се започна една кал, ама кал. Все едно ендуро или Чаландж къп, ама май беше по яка!









      Васко се е навел за да свали съпротивлението:



      Беше голяма мъка за каране, особено за тези без гуми:






      ...

      Коментар


      • #33
        До: V кръг "MX АТВ" Троян

        ...



        Тук така и неразбрах какво се опитват да направят:



        А калта ставаше все по тежка:



        Имах чуството че имахме над 30кг. по нас и АТВ-тата кал!





        А Вера доиде на проверка и инспектира веднага шатрата дали отговаря на някакви изисквания :



        Резултати от квалификацията:



        И резултати от 1-ви манш:



        2-ри ден. Всички започнахме да се приготвяме от сутринта. Сложихме мрежа която да спре калта да се набива по радиаторите. Някои отидоха и си купиха без да кажат на всички и си мислеха че са единствени но топлата вода не е измислена от тях. Да живее fire play-а...







        За този ден сложих холешот на ITP 9'' които ми изиграха лоша шега. Едната се отлепи от джантата още на първия завои и това ме извади от битката:



        Снимките ми бяха до тук защото ми падна батерията. А и Христов е публикувал перфектни снимки от карането.

        Коментар


        • #34
          До: V кръг "MX АТВ" Троян

          Десо, благодаря за готиния преразказ с картинки, който си сглобил. Очаквам продължението, а също така да дадеш повече инфо за изкривената ос, за това как се представя твоята машина и т. н. т.

          Поздрави за Ричи, че въпреки техническите проблеми се качи на подиума!

          Интересно ми е също DS-ката на Can-Am как се представя, сравнена с традиционно добрите Yamaha.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            До: V кръг "MX АТВ" Троян

            Незнам как изкривих оста, сещам се за едно презимяване малко на криво и падане на една гума в посоката на изкривенат част. Според мен не е чак толкоз здрава тази ос, и се налага неината смяна. При КТМ не съм чул някои да е изкривил ос, даже маи незнам дали и профи пилотите им се налага да ги сменят.
            Иначе YFZ -09 много ми допадна и се чуствам доста комфортно на нея в МХ и затворени трасета. Доста по добре от колкото на КТМ-а ми които по принцип не беше и за МХ а за GNCC. Стандартната амортизация е доста добра и според мен работи много по добре от KTM XC. Визирам комфорта и настройките. Мисля обаче че няма да се чуствам толкоз добре в деерето на Дълбок дол или на някакво ендуро.

            Ричи даде много и направи правилния избор на гуми (поне ги имаше).

            DS-ката е много добра, но мисля че Антон не и е направил добри настройки на окачването и затова мисля че му е малко дискомфортно, но това си е негово решение пък и не е от малките хора маи е 95+кг.

            Няма какво повече да публикувам или разказвам, нека и другите се включат със снимки и коментари!

            Коментар


            • #36
              До: V кръг "MX АТВ" Троян

              снимките са супер ...

              Коментар


              • #37
                До: V кръг "MX АТВ" Троян

























                1-ви манш












                2-ри манш




















                Последно редактирано от Desislav Cekov; 05-10-09, 17:37.

                Коментар


                • #38
                  До: V кръг "MX АТВ" Троян

                  Снимки и от мен.
                  Прикачени файлове

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X