Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"X-Cross Challenge Cup 2010"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

    Първоначално публикуван от sashogg Преглед на мнение
    От къде на къде някакви тромби си позволяват да коментират неща,без да са били на състезанието и нямат никаква представа за какво става дума.И вашето семейство не прави разлика-майка тромба,татко тромба и малката тромба,заедно на състезание...
    Първо искам да направя малко разяснения,на младшия участник sashogg,че първо не си ти човека който може да нарича семейството ми по този начин и дължиш извинение/очаквам го тук във форума/,второ нашето семейство прави голяма разлика с това че преди да се появи където и да е знае правилата и ги спазва,границите до които може да стигне и не ги прекрачва.трето до сега никога не е оспорвало и не си е позволявало да оспорва съдийските решения и да създава впечатления у състезателя ,че някой друг е виновен за крайното му класиране.
    Състезанието приключва след преминаването през карирания флаг.Едно състезание не е само каране то е съвкупност от -подготовка,издръжливост,спазване на правилата и най вече шанс- късмет.
    Ако си запознат със ситуацията като цяло щеше да забележиш първо че,Губерков е на 15 години а клас JUNIOR е до 14 години / РЕГЛАМЕНТ в книжката на БФМ от стр.29 до стр. 39 !/и да оцениш жеста на организатора който е направил за да даде тласък на перспективния Губерков .
    Ако не знаете да ви кажа ,че Губерков и Аламуров седят на един чин и са добри приятели и взаимно се подкрепят и обсъждат създадените ситуации и мисля че ще направите голяма услуга и на двамата като спрете да се изказвате неподготвен
    До мен достигна инфо че и на I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010" пак сте питали защо номер 494 е трети като е стоял 4ри обиколки в пит-стопа.Явно сега навлизате в материята ,а тя ви е доста далечна и по мое мнение недостижима за вашия капацитет!Аз лично поздравих Губерков за перфектното каране през втория манш. Момчето има качества и ако продължава да слуша некомпетентни съвети няма как да ги доразвие!

    Не бяхме на състезанието защото бяхме в МОЛДОВА и сме доволни от класирането.

    Поздрави и чакам дължимото извинение !!!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от TROMBA; 19-04-10, 19:42.

    Коментар


    • #92
      До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

      Специално искам да обърна внимание на Цецо Карабекиров
      Това момче заслужи още повече уважението ми с изкачването на стръмната част на дерето



      Коментар


      • #93
        До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

        Времената по обиколки.



        Прикачени файлове
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 19-04-10, 21:20.
        WWW.FBRALLYRAID.COM

        Коментар


        • #94
          До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

          Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
          Времената по обиколки.
          Данди, нищо не мога да видя дори и с увеличаване.
          Цветан Петров
          "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
          0888865583

          Коментар


          • #95
            До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

            Малко снимки от мен



            Прикачени файлове
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 19-04-10, 22:23.

            Коментар


            • #96
              До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

              Прикачени файлове

              Коментар


              • #97
                До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                "Ударната група", която буташе мотора на Денка, за да го запали.
                Браво на момичетата ! Аз гледах отстрани с възхищение !


                Това е, точно така както каза Жоро ! - Специална благодарност на Мая и Марина ("Ударната група") от мен за тяхната помощ ! Без тях навярно нямаше да стартирам.
                Поздрави на всички колеги и организатори! Състезанието много ми хареса !

                Коментар


                • #98
                  До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                  Понеже всеки човек има достойнство,а явно и двамата с г-н Аламуров сме се почувствали засегнати,аз като интелигентен и възпитан,за какъвто се смятам,искам първи да подам ръка.Извинявам се,ако той се е обидил и само за да уточня,поста ми беше предизвикан от хапливия коментар :"мама,татко...".Няма нищо по хубаво от факта ,че Кольо и Мартин са приятели в училище и живота,а на пистата-конкуренти и се занимават със мъжки спорт,нека израстнат като мъжки момчета!
                  Това е от мен,очаквам същото относно коментара какъв капацитет имам.Надявам се да се запознаем на живо,да пием по бира и смятам,че няма да останат лоши чувства помежду ни,а най-вече и заради децата.Поздравявам ви за второто място място в Молдова и успех в бъдеще.
                  Поздрави:Александър Георгиев

                  Коментар


                  • #99
                    До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                    Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                    Данди, нищо не мога да видя дори и с увеличаване.
                    Абе нещо, неможах да се оправя.Пуснал съм ги на Мариела.Тя ще ги направи като хората.
                    WWW.FBRALLYRAID.COM

                    Коментар


                    • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                      Не знам какви са ви впечатленията, но моите са много добри.
                      Бях зрител през първия ден и толкова се изкефих, че ми идваше да сваля някой от АТВ-то и да продължа аз
                      Бях метнал око на Трипера, но той пък сигурно предусети ситуацията и взе че се счупи.
                      Бях забравил какво е да се кефиш на ендуро състезание, без нерви, без проблеми и с добре подбрано трасе (не съм го карал, но по думите на всички е така ).
                      При ясни и елементарни правила при този формат изцяло се разчита на водача и машина и не чак толкова на ориентиране.
                      С Red Spot-a гледахме всички как и къде се движат, отчитане с транспондери, абе как си трябва.
                      Поздравления на най-добрия организаторски екип на подобни състезания, за пореден път според мен се справихте перфектно.
                      За мен беше удоволствие да ви съдействам с каквото можех.
                      Последно редактирано от Desislav Cekov; 20-04-10, 10:36.

                      Коментар


                      • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                        И аз да изкажа поредната БЛАГОДАРНОСТ към организатори и фенове ..., получи се едно интересно състезание - ново за нас от което имаше какво да се научи и види !!!

                        ПП С нетърпение чакам да видя снимките от старта в неделя на ATV Expert (М. Христова - снимаше с дългия и твърдия), нека всички видят как двата Renagade 800X скъсаха шортетата на всички Йоники, Тролеи, Моркови .....
                        0887 246718

                        Коментар


                        • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                          Така е Слабов, прав си.



                          Няма да прилагам други кадри малко след старта за да не разваляме имиджа на ренегадните машини !!!



                          Ники Гочев, добре известен като "Цар на тапите" и този път не измени на името си !



                          То пък после като се отпуши, не можем да го спрем ....



                          Голям купон междувременно течеше в дерето, слизайки надолу чувах звучни поздрави към машини, роднини и т.н, но пък беше много благодатно за снимки.





                          Голяма мъка им беше на участниците това изкачване ...









                          Изненада беше, че Ники Гочев всеки път го минаваше, като по учебник, но явно се срамуваше да се изложи два пъти пред един и същи обектив !





                          Коментар


                          • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                            Първоначално публикуван от sashogg Преглед на мнение
                            Понеже всеки човек има достойнство,а явно и двамата с г-н Аламуров сме се почувствали засегнати,аз като интелигентен и възпитан,за какъвто се смятам,искам първи да подам ръка.Извинявам се,ако той се е обидил и само за да уточня,поста ми беше предизвикан от хапливия коментар :"мама,татко...".Няма нищо по хубаво от факта ,че Кольо и Мартин са приятели в училище и живота,а на пистата-конкуренти и се занимават със мъжки спорт,нека израстнат като мъжки момчета!
                            Това е от мен,очаквам същото относно коментара какъв капацитет имам.Надявам се да се запознаем на живо,да пием по бира и смятам,че няма да останат лоши чувства помежду ни,а най-вече и заради децата.Поздравявам ви за второто място място в Молдова и успех в бъдеще.
                            Поздрави:Александър Георгиев
                            Приемам извиненията и скоро ще пием бира.Относно капацитета-отнася се конкретно за атеветата и състезанията не съм имал друго впредвид!!!
                            До скоро.

                            Коментар


                            • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                              Тук има видео от неделя

                              https://htftp.offroad-bulgaria.com./roumen5/X-cross.wmv
                              Живей за всеки дъх!

                              Коментар


                              • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                                Браво на Цецо и Слабов Вие сте моята гордост ... . Чакайте ме да взимам уроци в Сакар планина

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X