Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

    Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
    Да ви зарадвам ще дойдат Мика Шпиндел,Марко Ягер, Игор Фабиани ,днес потвърдиха на Марти по фейсбука и го питаха какво точно ще представлява състезанието!!!!!!!!!!!
    На всички ни е трудно но напънете се малко да си направим едно красиво състезание за закриването на сезона.
    КАТО СЕ СЕТЯ КОЛКО НАРОД ИМАШЕ НА 1ви кръг 2009 и какъв купон беше само,ми се иска да го повторим на пук на кризата
    Мотора ни беше разпилян на болчета и бурмички но заради състезанието го събирам и вече е готов на 75% макар и със старото бутало.
    има още 8 дни до събитието и вярвам ,че списъка ще се напълни и старта ще е в две редици.
    До скоро на 13 10 в Троян!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Добре,,, при всяко положение сме там!!!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • #17
      От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

      Какво му е толкова кофти,че ще се кара по-вече време! Това не е кръг от Шампионат,нали сме там за шоуто,стартираш,караш,като се измориш връщаш газта да си починеш и после пак! Събота и неделя ще тренираме на трасето в с.Красен,подготвил съм го,който желае да тренира за Дълбок Дол да заповяда!
      Колегите от Разград и Търговище ще дойдат,поканил съм и Генчеви,притеснявам се само да не се изложа с Кетъринга!

      Тюркеджиев старши
      sigpic

      Коментар


      • #18
        От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

        Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
        Тошко,
        Какво става с инфото свързано със софрата !
        То и аз това питам, ама Христов е нещо разсеян.... или май се прави на такъв.

        Може да е нещо като в гората: кой каквот' си носи-ще яде, кой каквот' си води- ще е*е

        Купон да става! Там сме!

        П.П.:

        Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
        Какво му е толкова кофти,че ще се кара по-вече време! Това не е кръг от Шампионат,нали сме там за шоуто,стартираш,караш,като се измориш връщаш газта да си починеш и после пак! Събота и неделя ще тренираме на трасето в с.Красен,подготвил съм го,който желае да тренира за Дълбок Дол да заповяда!
        Колегите от Разград и Търговище ще дойдат,поканил съм и Генчеви,притеснявам се само да не се изложа с Кетъринга!

        Тюркеджиев старши
        Абе Марго, аз ще си почивам на масите на прекрасния кетъринг "Валентино" и ще се наслаждавам на карането на Секспертите. А те ще си дават зор, защото са дошли да карат, а такива като мен ще им се любуват на уменията с чаша в ръка.

        А за трасето на Красен аз защо нищо не знам? И кога си ме поканил?
        Последно редактирано от s_s1; 05-11-10, 09:27.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

          Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
          ...Какво става с инфото свързано със софрата !
          Още подготвяме с кетъринг Валентино схемата, тази вечер със сигурност ще има инфо

          Коментар


          • #20
            От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

            Цялата писта ли ще се върти, щото ако е само горе, за 1 час ще ми се завие свят.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #21
              От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

              Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
              Цялата писта ли ще се върти, щото ако е само горе, за 1 час ще ми се завие свят.
              След 30-тата минута те пускаме на обратно.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                С Цецо - ИДЕМ........... треперете !!!
                0887 246718

                Коментар


                • #23
                  От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                  Тодор пак е пускал факсове на оня горе!!!!

                  петък 12.11.2010
                  02:00 часа12°C
                  ОблачноУсеща се като: 12°CСила на вятъра: лек бриз, 2.3 м/с
                  Посока на вятъра: юг08:00 часа9°C
                  Предимно облачноУсеща се като: 8°CСила на вятъра: тих, 1.4 м/с
                  Посока на вятъра: юг14:00 часа16°C
                  Предимно облачноУсеща се като: 16°CСила на вятъра: лек бриз, 2.3 м/с
                  Посока на вятъра: югоизток20:00 часа12°C
                  ОблачноУсеща се като: 12°CСила на вятъра: лек бриз, 2.9 м/с

                  събота 13.11.2010
                  Посока на вятъра: юг02:00 часа13°C
                  ОблачноУсеща се като: 13°CСила на вятъра: лек бриз, 2.7 м/с
                  Посока на вятъра: юг08:00 часа11°C
                  Облачно със слаб дъждУсеща се като: 10°CСила на вятъра: лек бриз, 2.2 м/с
                  Посока на вятъра: юг14:00 часа17°C
                  ОблачноУсеща се като: 17°CСила на вятъра: лек бриз, 2.4 м/с
                  Посока на вятъра: юг20:00 часа12°C
                  ОблачноУсеща се като: 12°CСила на вятъра: лек бриз, 1.6 м/с

                  неделя 14.11.2010
                  Посока на вятъра: юг 02:00 часа11°C
                  Предимно ясноУсеща се като: 11°CСила на вятъра: тих, 1.1 м/с
                  Посока на вятъра: юг08:00 часа10°C
                  ОблачноУсеща се като: 10°CСила на вятъра: безветрие, 0.2 м/с
                  Посока на вятъра: юг14:00 часа18°C
                  Предимно слънчевоУсеща се като: 18°CСила на вятъра: тих, 0.9 м/с
                  Посока на вятъра: изток20:00 часа11°C
                  Променлива облачностУсеща се като: 11°CСила на вятъра: лек бриз, 1.8 м/с
                  Посока на вятъра: юг

                  Коментар


                  • #24
                    От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                    Браво . Нека да валиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии .Ако е кал щее супер

                    Коментар


                    • #25
                      От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                      Цялата писта ли ще се върти, щото ако е само горе, за 1 час ще ми се завие свят.
                      На всеки 15 мин. ще има почивка за бира
                      Ако е хубаво времето ще ги разведеш до "хард" маршрута от миналогодишния свински чалъндж
                      В недля ще бъда на трасето и ще преценя какво е състоянието на мостовете и любимото на всички дере

                      Коментар


                      • #26
                        От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                        Зарибих се да дойда да врътна няколко обиколки ей така да видя каква е тръпката
                        Гледам че е 50лв друго трябва ли ми ?
                        Отбор права и т.н. ?
                        Аз и за клас хоби не съм но ще се пробвам.

                        Коментар


                        • #27
                          От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                          Тодоре нали ще е състезание а не разходка,ако е разходка като миналата година /snow chalenge/по добре да не си губим времето .
                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          На всеки 15 мин. ще има почивка за бира
                          Ако е хубаво времето ще ги разведеш до "хард" маршрута от миналогодишния свински чалъндж
                          В недля ще бъда на трасето и ще преценя какво е състоянието на мостовете и любимото на всички дере

                          Коментар


                          • #28
                            От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                            Тодор Христов,като пусна темата ние приехме нещата на сериозно! С нагласа
                            сме за състезание.Но след последния пост на Г-н Христов и ние започнахме да
                            се чудим за какво всъщност става въпрос? В тази връзка искам и аз да попитам
                            какво ще се случва по точно на Дълбок Дол? Без значение какво е ТАМ СМЕ,но все пак да се знае!

                            Тюркеджиев старши
                            sigpic

                            Коментар


                            • #29
                              От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                              Бе квото и да е идваме

                              Коментар


                              • #30
                                От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                                От: КАЛЕНДАР "ATV Challenge Cup 2010"
                                Уважаеми колеги и приятели,
                                заради натоварения ни график за подготовка за Дакар 2011 не успяхме да организираме оставащите кръгове от "ATV Challenge Cup" !
                                За компенсация на състезатели фенове ще направим атрактивно закриване на сезона с едно яко състезание в Дълбок Дол на 13-14 ноември
                                Подготвили сме много изненади и то все приятни...скоро ще има инфо с подробности в този раздел

                                /цитирам Тодор Христов /
                                това е анонса от 26.10.2010 в който става дума за яко състезание
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=80161&page=1

                                РЕГЛАМЕНТИРАЙТЕ за последно какво ще става за да преценим дали да идваме с атеветата или с новия кат дрехи само да хапнем и сръбнем!
                                ще има ли транспондери /гаранцията колко лева/?
                                опознавателни обиколки предвиденили са,мивката ще работи ли,как
                                ще се стартира по времена ли или????????
                                Моля за отговори на поставените въпроси за което благодаря предварително!!

                                Последно редактирано от TROMBA; 06-11-10, 12:36.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X