Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ролбари в шампионата да или не

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Ролбари в шампионата да или не

    ако сложим задължителни ролбари ще карат не повече от 5-6 коли няма нищо че 27 са гласували мисля през трасето да могат да карат всички и през екстремните участъци да има обходен маршрут по който да минат тези които нямат клетка , като да има 2 класа примерно единия да е с най-подготвените а другия да е за неподготвени джипове имам ка да стане и неподготвен джип да мине през трасето пак казвам с обходни маршрути верно е че така се правят почти 2 трасета но мисля че ще бъде най-добре всички които искат да могат да карат

    Коментар


    • #32
      До: Ролбари в шампионата да или не

      Според мен като начало ще е по-добре да има възможност за повече участници, важно е за да стартира шампионата добре. С течение на времето може да се оформят различните класове, пак повтарям по-важное началото да е успешно , дори и да има леко аматьорски нюанс.

      Коментар


      • #33
        До: Ролбари в шампионата да или не

        момчета само не ми кайзваите че ше дойда на 3000км разтояние и няма да мога да карам
        ще се откжга от офф роуда ако стане този номер...
        това е в кръга на майтапа вие си преценете кое е по добре
        но според мен нека всеки един участник сам да си прецени не да му се налага по регламент..
        поздрави

        Коментар


        • #34
          До: Ролбари в шампионата да или не

          На Шумен 2005г. Ви демонстрирах двойно "задно салто с винт" със Сузуку Самурай - КАБРИО, без ролбар. Доста се понамачка, но конструктивно си остана здрав и карах и втория ден, верно без прозорци. А и скоро пак леко "падна" този път почти без щети.
          Прикачени файлове
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #35
            До: Ролбари в шампионата да или не

            И на този нищо му няма
            ------------------------------------
            тел. O878 9ЧЧ 999

            Коментар


            • #36
              До: Ролбари в шампионата да или не

              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
              Аз лично съм за клетката , но може и да не е задължителна .Това обаче непременно трябва да се вземе под внимание при оформянето на трасетата.Виждал съм състезания ,където се движат със 4-6 км/ч и при обръщане става страшно.
              ,,.....Според мен ако се стигне до ролбар ще си сложа каска,...'
              Вярно е ,че ресурсите(финансовите) няма да достигнат на някой , но употребата на каски според мен не подлежи на коментар.Не е нужно лебедката да се пломбира (все пак е затворено трасе и всичко се вижда), а просто употребата и да носи нак. точки. Желанието ни е тези състезания да бъдат достъпни , за повече учасници , но мерките за безопасност не трябва да се забравят или свеждат под някакъв неразумен минимум.
              http://www.liveleak.com/view?i=48a_1184977747 -колко ли километра в час е вдигнал този Самурай или пък този Вранглер http://www.liveleak.com/view?i=c9d_1184975529
              Щом има толкова противоположни мнения тогава нека ролбарите небъдат задължителни в траял шампионата но който иска да си монтира за собствено удоволетворение.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #37
                До: Ролбари в шампионата да или не

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                На Шумен 2005г. Ви демонстрирах двойно "задно салто с винт" със Сузуку Самурай - КАБРИО, без ролбар. Доста се понамачка, но конструктивно си остана здрав и карах и втория ден, верно без прозорци. А и скоро пак леко "падна" този път почти без щети.
                Да де но сузукитата( Самурай и Витара ) кабрио имат метална колонка по средата на купето. А Уазките и Газките имат само предно стъкло и тънки шпригли
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #38
                  До: Ролбари в шампионата да или не

                  Аз най-вероятно ще сложа, и даже знам какъв, но още нямам идея как да си го набавя. Виждал съм го на снимка и мисля, че има и други практични приложения . Освен това при мен купето е от алуминий и се мачка по-лесно от консервена кутия, така че ще е по - добре с ролбар (някаде му казват ролкейдж).

                  Коментар


                  • #39
                    До: Ролбари в шампионата да или не

                    Викторе нищо не ти пречи да ти го направят в БГ, човек който го е правил и друг път няма да е проблем да ти го направи
                    между другото ти повече няма да слагаш задни седалки май така че спокойно можеш да режеш купето

                    Коментар


                    • #40
                      До: Ролбари в шампионата да или не

                      Като го смачкам (а не ако го смачкам), вече имам концепция как ще изглежда. За един час работа става модел "софт топ" с чергило. Само си набавям някорко необходими чарка и е готов.
                      Тук по-скоро е въпрос на сигурност за хората в джипа при евентуално обръщане. За това личния ми избор е да сложа. Нищо чудно и да го направи някой тук. Просто до сега не е стоял, като проблем.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X