Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

    От името на АСК-Черно Море-Варна искам да поканя всички ендуро маняци на ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ.
    Ендуроо!!! Много ендуро, по ГПС. За любителите на леките дву, три и четириколесни моторетки.
    За първа година ще се опитаме да угодим на цялата офроуд общност/клас рали и трофи при джиповете,клас атв и клас ендуро при моторите/
    Състезанието ще е Тридневно.Първия ден затворено трасе с определен брой обиколки с обща дължина около 80км.Втория ден навигация около 130-150км.
    Трасето ще е тип леко ендуро за подготвените и кошмар за неподготвените състезатели,като в по-голямата си част ще се преплита с трофито на джипките.
    Трасе координатор ще съм аз и добре познатия Монката от Варна.

    Настаняване-Хотел Здравец**** в к.к."Зл.Пясъци" е нашия домакин по време на Събитието.
    За грандиозната сума от 70лв за двойна стая на ден получаваме шанса да си направим чудна и нетрадиционна почивка с офроуд елементи с ОЛЛ-ИНКЛУЗИВ обслужване (алкохола безплатен, храната също).
    Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 27-04-12, 09:16.
    __KTM__

  • #2
    От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

    В коя местност ще се проведе състезанието. Питам не като участник, а като евентуален зрител. Предполагам, че ще има публика, ще е добре да кажете къде можем да гледаме надпреварата.

    Коментар


    • #3
      От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

      Областа е Варненска и Аксаковска и е в процес на стесняване до изчистване на основните тракове. За зрители ще има, както се полага.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #4
        От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

        Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
        От името на АСК-Черно Море-Варна искам да поканя всички ендуро маняци на ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ.

        Ендуроо!!! Много ендуро, по ГПС. За любителите на леките дву, три и четириколесни моторетки.
        За първа година ще се опитаме да угодим на цялата офроуд общност/клас рали и трофи при джиповете,клас атв и клас ендуро при моторите/
        Състезанието ще е двудневно.Първия ден затворено трасе с определен брой обиколки с обща дължина около 80км.Втория ден навигация около 130-150км.
        Трасето ще е тип леко ендуро за подготвените и кошмар за неподготвените състезатели,като в по-голямата си част ще се преплита с трофито на джипките.
        Трасе координатор ще съм аз и добре познатия Монката от Варна.

        Настаняване-Хотел Здравец**** в к.к."Зл.Пясъци" е нашия домакин по време на Събитието.
        За грандиозната сума от 70лв за двойна стая на ден получаваме шанса да си направим чудна и нетрадиционна почивка с офроуд елементи с ОЛЛ-ИНКЛУЗИВ обслужване (алкохола безплатен, храната също).
        Много благодаря за поканата, уверен съм, че ще се справите с нелеката задача, също и Пламен Тенев има опит в ендурото, така че се надявам да мога да присъствам и дори взема участие в ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ.

        За затворено трасе с препятствия 80 км. ми се струват твърде непосилна задача, защото на Чалъндж къп-а в Дълбок дол за 40 мин. се навъртат 20-25 км без да има изкуствени препятствия и почти всички са тотално изморени, така че поне за АТВ малко хора биха издържали, или състезанието ще се застъпи с банкета. Мотоциклет не карам никак добре и най-големия ми дневен преход е 70 км, като изобщо не бях изморен и можех да измина поне още толкова, но след изминати с АТВ 85 км горски пътища, поляни и дори асфалт миналата събота на Трявна бях тотално изморен с мускулна треска, при условие, че вече 6 години карам АТВ, а на мотоциклет не съм навъртял дори 300 км сумарно през живота си.

        За банкета: Олинклузив-а винаги е прецакване или на клиента, или на ресторантьора. Не знам каква ще е ситуацията за ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ. Надявам се, че ако Монката е доволен, всичките ми претенции ще са презадоволени.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Много благодаря за поканата, уверен съм, че ще се справите с нелеката задача, също и Пламен Тенев има опит в ендурото, така че се надявам да мога да присъствам и дори взема участие в ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ.

          ...
          За банкета: Олинклузив-а винаги е прецакване или на клиента, или на ресторантьора. Не знам каква ще е ситуацията за ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ. Надявам се, че ако Монката е доволен, всичките ми претенции ще са презадоволени.
          Здрасти,
          поинтересувай за ол инклузива миналата година и ще видиш че прецакани няма. Всичко си е ок.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #6
            От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

            Първоначално публикуван от rosen700
            И да не забравите най-важното, банкет във Варна не може без...................





            все пак гости ще посрещате
            Местните селяни и викаме трицона. И можем да минен спокойно и без нея.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Местните селяни и викаме трицона. И можем да минен спокойно и без нея.
              Аз обаче не минавам без нея, нито без рибена чорба долу по заведенията на плажа под морската градина
              А от шкембето в Гюрлата по-добро няма
              Колкото до това селяни или не аз живея на 20 км от Варна, може да се каже, че и аз съм селянин, странно защо обаче в село си имаме и пристанище и то е точно срещу терасата ми

              Коментар


              • #8
                От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                Прочети какво съм написал, по внимателно. За селяните. Аз живея на 100 метра от морето и по тия заведения не стъпвам. Там можеш да хванеш краста, трипер и бяс във всякакви комбинации или на куп. И да те отровят за по-сигурно. Виж, за Гюрлата няма спор. Време е да спрем, че ще ни бият.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                  Охооо,добра възможност да избягам от работа.Остава да навия и шефа!
                  Предполагам че ще дадете и повече информация по въпроса.Много радостна новина все пак!

                  Коментар


                  • #10
                    От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    Охооо,добра възможност да избягам от работа.Остава да навия и шефа!
                    Предполагам че ще дадете и повече информация по въпроса.Много радостна новина все пак!
                    Ежедневно ще се опитам да публикувам инфо и снимки.Трасето е във фаза довършителни работи.Не сме подготвяли затворения кръг,ама трупи,гуми и камъни ще има.
                    __KTM__

                    Коментар


                    • #11
                      От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                      Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                      Ежедневно ще се опитам да публикувам инфо и снимки.Трасето е във фаза довършителни работи.Не сме подготвяли затворения кръг,ама трупи,гуми и камъни ще има.
                      ОК,чудесно!

                      Коментар


                      • #12
                        От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                        Затворения кръг ще се изработи в навечерието на състезанието.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #13
                          От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                          Момчета не слушаите г-н. Генчев, 80км са даже малко. Не се съобразяваите със никого защото еддно нещо е факт.
                          Колкото по-трудно и колкото повече попърджаме по време на езда , толкова по-задоволени и щастливи сме на финала.
                          Успех в организацията и ще следим с голям интерес темата.
                          ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #14
                            От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                            Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                            Момчета не слушаите г-н. Генчев, 80км са даже малко. Не се съобразяваите със никого защото еддно нещо е факт.
                            Колкото по-трудно и колкото повече попърджаме по време на езда , толкова по-задоволени и щастливи сме на финала.
                            Успех в организацията и ще следим с голям интерес темата.
                            Вие се стягате направо за маратонско състезание. А ето какво мислят да направят Вашите колеги в Хисаря:

                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение

                            ...Ето и подробностите:

                            1. Състезанието ще бъде в два дни и ще се проведе по схемата "Затворено трасе" (както в Енина).
                            2. Дължина на трасето - 5 км.
                            ...

                            X-трака няма да е труден, но ще бъде интересно и за публиката и за вас, защото трасето ще бъде разнообразно ! GPS-и няма да са необходими !
                            ...
                            А какво ли ще бъде, като освен, че трасето ще е трудно с допълнително добавени изкуствени препятствия /гуми, трупи и др./ е дълго цели 80 км?

                            Емо, като си толкова добър, бърз и издържлив може и 160 км. да искаш да караш. А аз от сега предчувствам, че вечерта ще е голям купон и ще се видя с много приятели, като освен това се надявам да се запозная с още много други.
                            Затова искам да съхраня силите си за вечерта.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #15
                              От: ВАРНА 24-25май 2012 ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                              Е, нищо не пречи малко дани одуха вятъра. Трасетата няма да са къси, затова пък няма да са супер лесни.
                              Поне по това което сме коментирали с Боевски, ще е за подготвените удовлетворяващо, а за по-зелените - изпотяващо. Задължително ще има умора, иначе почивката няма да е сладка. Има опция и за интернет по стаите, така, че за по-запалените "ентусиасти" купона ще е пълен. Да не забравяме и олинклузива...
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X