От: SIX DAYS CRAZY JOB 2010
Към 19часа не се виждаше нищо,а сигурно е било интересно.
Към 19часа не се виждаше нищо,а сигурно е било интересно.
и нямаше как да ви държа в течение, но тази вечер ще се опитам да пусна поне снимки от първите два дни ! 

























































































































Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар