Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1 май 2006г-Мотосъбор в с.Ябланица ( Западна Стара планина)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 1 май 2006г-Мотосъбор в с.Ябланица ( Западна Стара планина)

    Колеги,понеже датата наближава,реших да пусна тази тема и да разбера колко хора от форума знаят за този събор и ще присъстват на него?
    За тези,които не са ходили,ще кажа,че този събор се провежда ежегодно в село Ябланица(Свогенска област) винаги на датата 1 май.
    Събират се около 200-300(може и повече)мотора,като преобладават ендурата/естествено има и други,но са по-малочислени/.
    Мястото на сбора се разполага на зелена поляна,край едно поточе.Програмата включва,музика,бира-скара и много,много емоции и адреналин!
    В близост до това място са разположени множество сериозни баири за по-опитните ендураджии!!!

    Тази година 1 май се пада в понеделник,но нали е празник и се надявам повечето хора да са почивка и да присъстват на това събитие!
    Винаги с нашата група организираме едно малко преходче/преди или след датата/.И по традиция и тази година ще има подобно,но още не сме уточнили къде точно ще се състои!

    Та ако има желаещи и интересуващи се-тук или на Л.С.!!!
    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
    А+
    LZ1DRZ

  • #2
    Май пропускаш и кютека като задължителна част от програмата

    Коментар


    • #3
      Значи няма да се мести на 30(неделя) а ще си остане в понеделник?
      Ми там сме как иначе, простотията е голяма особенно докато се стигне до с.Ябланица но ние пък сме калени. Дано се видим там.

      Коментар


      • #4
        Пропускате , че се тръгва от Кремиковския манастир, след освещаване на мотори и моторджии,след което се тръгва по черено та до с.Ябланица около 30км. А , забравих, има едно минаване на река Елешница, където е доста весело

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Tuflek
          Май пропускаш и кютека като задължителна част от програмата
          Е,аз поне не отивам заради тази работа,ами заради всичко свързано само и единствено с ендурото!!!
          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
          А+
          LZ1DRZ

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Gichev
            Значи няма да се мести на 30(неделя) а ще си остане в понеделник?.
            Ами не съм сигурен че ще е в понеделник! Ама миналата година се падна на връх Велик ден и не го смениха/беше неделя де/!!!
            Може и да си прав,може и да е в неделя-незнам точно!!!
            "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
            А+
            LZ1DRZ

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Evgeni Enduro
              Първоначално публикуван от Gichev
              Значи няма да се мести на 30(неделя) а ще си остане в понеделник?.
              Ами не съм сигурен че ще е в понеделник! Ама миналата година се падна на връх Велик ден и не го смениха/беше неделя де/!!!
              Може и да си прав,може и да е в неделя-незнам точно!!!
              Да сте чули нещо ново? Знае ли се окончателно кога ще се проведе това мероприятие?
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от zloster
                Пропускате , че се тръгва от Кремиковския манастир, след освещаване на мотори и моторджии,след което се тръгва по черено та до с.Ябланица около 30км.
                Към колко часа горе-долу ще е събирането в манастира?
                "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                А+
                LZ1DRZ

                Коментар


                • #9
                  По последна и не потвърдена информация на 1-ви май 10 часа пред манастира в Кремиковци,тогава ще бъде освещаването,а иначе събирането почва от по рано.

                  Коментар


                  • #10
                    Благодаря! Ако няма промени ще се видим там.
                    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                    А+
                    LZ1DRZ

                    Коментар


                    • #11
                      А сега кажете в колко да сме на Кремиковци за да тръгнеме заедно и на коя дата последно.Ако може да има информация по-рано че ще идваме на ход от Самоков.

                      Коментар


                      • #12
                        Ot Sofia sashto!

                        Първоначално публикуван от markan
                        А сега кажете в колко да сме на Кремиковци за да тръгнеме заедно и на коя дата последно.Ако може да има информация по-рано че ще идваме на ход от Самоков.

                        Коментар


                        • #13
                          Какво става,ще ходи ли някой утре?Нали не сте се отказали заради времето.

                          Коментар


                          • #14
                            Тръгваме от Самоков рано и дано на Лозен се срещнеме с другите.Сигурно към 10.00ч. ще сме на кремиковци.
                            АЛОООО Васко Йончев ще ни чакаш ли на Лозен.

                            Коментар


                            • #15
                              здравейте!

                              и аз бях там, и аз карах, и аз снимах

                              съвсем кратка извадка от общо 400 снимки, които направих

                              първо, да предупредя: този път пускам снимки, чрез които исках да разкажа от една страна за нашето пътуване, а от друга страна да покажа как хора, въоръжили се почти единствено само с ентусиазъм се включиха в подобно мероприятие и дадоха всичко от себе си


                              това е групичката мотори, които все още не знае какво юркане ги чака:



                              след пристигането на сборния пункт видяхме хаоса от мотори. някои хвърчаха като свободни електрони. а озвучаването беше като след орязани ниски и средни честоти:



                              някои се опитаха да вкарат и ред в хаоса:



                              не всички мотори бяха по-млади от мотористите:



                              а това е Волга. добре, че ми казаха:



                              Имаше и осветяване. Както виждате, светият човек е доволен от предсотящето мероприятие. и това е единствената причина за усмивката му. не се заблуждавайте!



                              всички изгасиха моторите си и настъпи дългоочакваният водосвет:




                              след това, волумето на мах и един по-един най-нетърпеливите мотористи ...




                              и атв-исти ...




                              и старата гвардия:







                              ето го и червеният звяр ...





                              първата спирка беше на една полянка с рекичка. моторите и джипките нямаха проблем с преминаването ...



                              но всеки друг автомобил след преминаването спираше за ... абе всеки си знае за какво



                              а самото преминаване за автомобилите (без изключение май) ставаше с помоща на спасител:



                              а така се щурмува рекичката. и не се заблуждавайте, напредъкът е точно до ... тук:



                              някои решиха, че трябва да пристигнат първи и давай газ до ламарините ... , но ... както е казал народът ... който много бърза - последен пристига:



                              крайна дестинация. тук всеки ентусиаст имаше възможността да демонстрира по уникален начин, че баирът го не плаши.



                              ей това е и самото баирче. на снимките, както обикновено, не се вижда наклона:



                              аз пия само кремиковска натурална вода и не пробвах местното производство, но останах с впечатление, че местната бира не е хубава. или поне не е добре изстудена



                              връщахме се през газопровода и мургаш. няколко бързи снимки:









                              мероприятието беше много забавно. не съм чул да има пострадали. линейки нямаше, но имаше полиция.

                              който има повечко време - да разкаже.
                              от мен - това.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X