Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разяснения за състезателен сезон 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

    Пачароза го е решил за неговото състезание и за сега няма други които да са го заявили, за теб на Кърнаре ще има специален приз и клас ако желаеш да ни посетиш даже ще си платим за удоволствието да ни окажеш тази чест естествено. Даже после ще те даваме по телевизора.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

      Бахти говорилнята е тука ...Тоше, отговори им, но май няма смисъл вече!

      В качеството си на обикновен състезател те подкрепям, защото намирам действията на теб и сдружението (останалите организатори) за най-логични и градивни! Като част от това съм се стремил да помагам през 2017, продължавам и през 2018!

      "Опозицията", като не помагате поне спрете да пречите бе, хора! Състезателният лиценз ( застраховката) струва по 40 стотинки/ден - преценил съм, че мога да си го позволя! Ако не сте изгубили хъс към тези готини мероприятия, позволете си го и Вие ... и заедно да се впускаме в надпреварата и забавлението BG-Х enduro

      Тоше, обясняваш се надълго и нашироко за това, че им организираш кефа! Дърдорковци всякакви, да се опитваш да угодиш на всички е кардинална грешка!

      "Опозицията" - Пичове, какво градивно предлагате? Казвайте , първо, второ, трето , ... аргументирайте се, хванете се и помогнете нещо ако все още се чувствате част от това ендуро общество!

      Тоше, на теб ти предлагам без повече демокрация - въвеждайте ред, правила и без повече компромиси! Който иска да ги спазва - нека участва. Който не желае си е негово право и решение. На нас Българите здрава ръка ни трябва, че иначе се самопогубваме! Мое мнение. Тук вървим към същото, но със сигурност не е заради хората, които са се хванали да правят състезанията и организацията по тях!

      Коментар


      • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

        Емо,аз за разлика от теб съм участвал дейно в направата ма почти всички състезания по Ендуро в Габрово.
        Ти Емо забил ли си едно колче,или вързал ли си една лента ?
        И само да спомена така за портокола: Никога когато съм участвал във съставянето на траковете не съм карал,защото съм смятал че така е редно и не би било справедливо спрямо всички останали.
        Не съм участвал само в последното,но почти всички трасета и екстрими съм ги прогонвал лично.
        Няма нищо лошо,не се убиждам защото не е редно.А Пацо да не реве толкова защото и той се знае какъв беше лобист на АТВ-тата.
        Успех,няма проблем,няма да се обаждам повече.Дано нещата да станат по професионални,обаче няма как да излъжете себе си след като си купите някой медал или купа.

        Коментар


        • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

          Първоначално публикуван от EmoSKALATA Преглед на мнение
          Бахти говорилнята е тука ...
          Емо, не знам къде си мислиш, че пишеш, ама това тук се нарича ФОРУМ, неговото предназначение е участниците в него да ИЗРАЗЯВАТ МНЕНИЯ и да СПОДЕЛЯТ ИНФОРМАЦИЯ. По същността си е обратното на това, което ти искаш и в този ред на мисли очевидно ти си сбъркал мястото, на което очакваш да цари диктатура. Иначе отдавна разбрахме твоята позиция, имаш право на такава и никой не ти я оспорва, ако и да има несъгласни с нея. Така че бъди малко по-ориентиран и не търси на гладка сопа чеп. Ясно е, че си искаш "здравата ръка" и не одобряваш "опозицията", ама поне на този етап в обществените отношения все още не е забранено мисленето, има плурализъм и свобода на изразяване и това, че някой не споделя точно твоето мнение не е повод да го обиждаш и обявяваш за враг. Ако пък толкова държиш само ти да се изказваш, само ти да си прав и каквото кажеш - това да става, то тогава си създай някаква еднолична организация в подходяща за теб форма и там си пиши, не допускай чужди мнения и ако щеш - набивай на кол непокорните - на това някъде му викат "фашизъм", но това тук и засега е ИНТЕРНЕТ ФОРУМ.

          Десо, уважавам труда ви и не само не бойкотирам, а дори се опитвам да помагам, дори и да не го разбирате

          Коментар


          • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

            Джарта незнам за какъв лобизъм ми говориш, да харесвал съм и все още ги харесва АТВ-тата ама тоя клас отдавна се е разпаднал, спокойно имам ангажимент към две състезания тази година и повече няма ми видиш очите, приключвам, тези простотии ми идват ту мъч май френд.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

              Христос Воскресе, колеги! Бъдете здрави, много щастливи и по-добри във всички начинания!

              Мале и мен ме нападнаха в темата на бате Тошко ... сега днешната ми Буховска тренировка трябва да премине в щракане по клавишите на компа .. дано ми е в помощ за припомпването на съединителя по екстримчетата!

              Хич не ми стана ясно точно какво ми написаха Бате Петьо и Бат Митко (Змея) ??? Не съм ги споменавал никъде по-горе, но явно са се припознали като баш "опозицията" и затова така .

              Бате Петьо, колци само за домати съм забивал! А ленти за едндуро трак никога не съм връзвал, че и състезание не съм правил - обикновен 43-годишен сърцат състезател съм си от клас ПРО, без да съм много много ПРО, но си ме кефи да ми е трудно! По отношение на BG-X Enduro не съм седял и със скръстени ръце! Не ми е било цел да го казвам, но ти сега така постави нещата! Съпричастен съм към нашата ендуро общност и съм помагал за доста състезания с каквото мога, предимно дребни неща. Примерно както сега за Търново 2018, но и също и за Габрово 2017 + още доста други кръгове през миналата година съм предоставял хубаво топ-шампанско (Belaire) за награждаването. Като за обикновен редови състезател мисля, че си е пичовски жест! Когато мога участвам в НАШИТЕ състезания и се стремя да съм коректен състезател, класирането ми обикновено остава на заден план пред честната надпревара! Какво ти класиране като летните състезания винаги ги пропускам! Мисля, че с теб нямаме какво да си мерим, нито имам желание и ти предлагам да си преразгледаш подхода

              Митак, ти явно си доста запознат откъм методите на БФМ, имаш опит с тях от миналото и видимо не си им фен! Ти си знаеш, но на мен са ми през уЯ дали ще са те или други! Да това е форум и темата е пусната от Тодор Пашов, който дава разяснения за състезателен сезон 2018. Не те съдя за коментарите ти, никъде не съм те обявявал теб конкретно и за враг! Явно е, че имаш какво да споделиш, но моето мнение е, че тук по този начин не можем да постигнем нищо градивно ако се плямпат врели некипели като това, което си ми написал ... за набиването на кол, фашизма и всичките 10-тина реда, които видимо са изключително и предимно популистки в стил елате ме вижте мен няма кой да ме надприказва! Далеч съм от мисълта, че бих могъл!

              Сега като Ви прочетох постовете се обадих на Тошко, попитах го дали някой от Вас му се обадил по телефона за да го попита нещо има ли нужда или да му споделите опит за най-лошата БФМ и тн...! Тошко, които видимо се е нагърбил да ни качи едно стъпало нагоре каза, че никой от Вас не му е звънял за нищо! Защо не помагате бе хора? А тука пишете ли пишете .... и това ако не е популизъм! Ако решите можете да се спрете, но само ако решите - никой не Ви задължава нито на кол ще Ви забива ако не го сторите

              Също ако решите може да пренапишете историята на БГ-ендурото както съм Ви предложил по-горе: Пичове, какво градивно предлагате? Казвайте - първо, второ, трето , ... аргументирайте се, хванете се и помогнете нещо ако все още се чувствате част от това ендуро общество!

              Аз също като Пацо не мисля да се обяснявам на когото и да е било. Пацо, който доста повече е помагал, за да го откажем си вадете изводите как ни се случват нещата ....

              Изразих мнение и подкрепа за хората, които правят нещо. Изразих и мнението ми за хората, които не правят нищо, че и видимо пречат!


              И основното в тази тема - запознах се с разязсненията на Тошко и си гоня моя път. Нямам повече работа тук ! Успех на всички!

              Коментар


              • От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                Вальо, няма нужда от толкова задълбаване и губене на ценно време да се правят скрийншотове и т.н.
                Всички тракове вече се качват с класирането и е напълно достатъчно мястото да е отбелязано с точка. Състезателите, които се интересуват намират начин да проверят трака си и евентуално да подадат контестация. Времето за контестация след обявяването на резултатите е 1 час. След изтичане на това време контестации не се приемат.

                Аз също се извинявам на всички засегнати АТВисти. Надявам се да минимизираме грешките с всеки изминал кръг.
                Малко време е 1 час за контестация за навигация и наказание. За Х-кроса е предостатъчно.
                Пример: Завършил навигацията, предал ГПС-а на финала в Кърнаре и чакаш, чакаш, чакаш резултати. В 19 ч. ти писва и отиваш в хотела в Карлово.Докато се прибереш изкъпеш и те се обажда колега, че са излезли резултатите и си наказан. Да, ама вече единия час е минал, а още си по без гащи.

                Не ме касае, нямам намерение да подавам контестации, правя само констатация.

                Предлагам контестацията да може да се подаде онлайн, като заявката на Пантев нет, ако резултатите са публикувани също на сайта на Пантев онлайн, а таксата да се внесе при преди да започне разглеждането й.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Предлагам контестацията да може да се подаде онлайн, като заявката на Пантев нет, ако резултатите са публикувани също на сайта на Пантев онлайн, а таксата да се внесе при преди да започне разглеждането й.
                  Точно това си мислех и аз докато го пиша - мисля по идеята...
                  EnduroX Alba-Damascena 2019

                  Коментар


                  • От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Предлагам контестацията да може да се подаде онлайн,
                    Да може - има форма за контестация - при подаване от там ще имаш час на подаване.

                    On-Line контестация

                    Коментар


                    • От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                      Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                      Да може - има форма за контестация - при подаване от там ще имаш час на подаване.

                      On-Line контестация
                      Супер си!
                      Изключително бързо го направи. Докато тече мисълта на Тодор тече и още не го е измислил ти го реализира.
                      Респект!

                      Би било добре да се спомене в предложената от Вас контактна форма, че контестацията се разглежда след заплащане на такса по съответен ред.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018 - отложен за 14-15 април

                        Генчев, нещата са значително по - комплексни от колкото си ги представяш. Поне за мен е така от гледна точка на това, което предстои. И затова има нужда от малко идея а не първично генериране на някаква си форма.
                        Последно редактирано от Тодор Пашов; 19-04-18, 22:42.
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

                          Дали да не се помисли по въпроса за уеднаквяване на маркировката?
                          Примерно еднакъв цвят лента за отделните класове за всеки кръг.
                          Да помислим за еднакви знаци и обозначения - за внимание, следващ екстрим, огрничение и край на ограничението за скорост.
                          Мисля, че ще е по-лесно за самите състезатели.

                          Коментар


                          • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

                            Състезателите ,записвайки се попълва имеил не може ли на него да се изпращат класиранията. Може поне на наказаните да се изпрати съобщение за да може да реагират своевременно . А то сега през 10 мин. проверявай , ама къде ?

                            Коментар


                            • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

                              Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
                              Дали да не се помисли по въпроса за уеднаквяване на маркировката?
                              Примерно еднакъв цвят лента за отделните класове за всеки кръг.
                              Да помислим за еднакви знаци и обозначения - за внимание, следващ екстрим, огрничение и край на ограничението за скорост.
                              Мисля, че ще е по-лесно за самите състезатели.
                              Ти да не са побърка бе ?
                              Те ги мързи половин лента да вържат-(справка Търново.)
                              Ти искаш да ти връзват и цветни.
                              Това е приом на местните кандидати за стълба.
                              Те си знаят трасето,конкретните най удобни места за подхождане към екстримите.
                              Никой не може да ме убеди че има равнопоставеност между двама състезателя, когато единият е минавал многократно по трасето ,и когато другия го вижда за сефте.
                              Тези неща не се ли премахнат, няма да има нищо честно в нашия спорт.

                              П.П. Защо няма трасе координатор,който да е независим.Представител на БГ-Х?Да провери трасетата,да каже че е маркирано,обезопасено и т.н.

                              Коментар


                              • От: Разяснения за състезателен сезон 2018

                                Те ги мързи половин лента да вържат-(справка Търново.)
                                Ти искаш да ти връзват и цветни.

                                Да не говорим за Кърнаре . От години не съм виждал една маркировка .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X