Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HARD Enduro 2017 В.Търново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: HARD Enduro 2017 В.Търново

    Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
    Нещо май не е как трябва!
    Оправено.

    Коментар


    • #47
      От: HARD Enduro 2017 В.Търново

      Как стана така ,че при АТВ г-н Пантев аз стартирам 28 по ред а финиширах 8?А според вашето класиране даже не съм завършил състезанието .....Нямам никакво обяснение за постъпката ви!Ако обичате да проверите отново трака и да ме класирате както останалите състезатели,които имат финал!Николай Николаев 727!Благодаря ви предварително!

      Коментар


      • #48
        От: HARD Enduro 2017 В.Търново

        То май нищо не е наред.......

        Коментар


        • #49
          От: HARD Enduro 2017 В.Търново

          Екстра си беше!Едно голямо Благодаря организаторите.

          Коментар


          • #50
            От: HARD Enduro 2017 В.Търново

            кое точно не е наред споделете моля!

            Коментар


            • #51
              От: HARD Enduro 2017 В.Търново

              Когато отидеш на гости домакинът слага на масата това, което сърце му сака. Лично аз усетих Болярите като сърцати домакини и за мен си се получи ендуро празник. Естествено всеки има собствено наблюдение по отношение на това какво още има да се желае по организацията и траковете. Винаги може повече. И като мерки за безопастност и като тракове или препятствия за ендурокрос...

              За ПРО се кефя, че имаше относително разнообразен трак. Може би с малко повече каране по черни пътища. И високо оценявам благосклонното време, че на мокро щеше да е значително по-тегаво по пътеките. Оценявам също много високо, че имаше няколко стръмни изкачвания (хил), които направиха надпреварата по-непредвидима и интересна като изкараха от зоната на комфорт доста участници.

              Поздрави на най-достойните участници и всички положителни герои в това събитие ��

              Коментар


              • #52
                От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                Валка, моля те дай окончателните резултати от навигация ПРО с времената. Благодаря предварително.
                Последно редактирано от EmoSKALATA; 02-04-17, 21:11.

                Коментар


                • #54
                  От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17620235_1286893461378725_6868614376831022536_o.jpg
Прегледи:1
Размер:125.6 КБ
ID:5748056

                  Май се разминава нещо от това тук

                  Коментар


                  • #55
                    От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                    Нямам никакво обяснение как на едно състезание с професионална техника може да излизат 5 или 10 различни класирания, кое в крайна сметка е вярното и как да съм сигурен че найстина е така???????
                    Много ми хареса трасето от навигацията но всичко свършва с това.Това е моето мнение за състезанието, мога да съм много по подробен но надали ще получа адекватен отговор от някого.

                    Коментар


                    • #56
                      От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                      Първоначално публикуван от KOLEV Преглед на мнение
                      Нямам никакво обяснение как на едно състезание с професионална техника може да излизат 5 или 10 различни класирания, кое в крайна сметка е вярното и как да съм сигурен че найстина е така???????
                      Много ми хареса трасето от навигацията но всичко свършва с това.Това е моето мнение за състезанието, мога да съм много по подробен но надали ще получа адекватен отговор от някого.
                      1.Никой не е безгрешен
                      2.от 1 до 5 до 10 има доста разлика и имам чуството че говориш на едро т.е хвърляш не твърде обосновани и конкретизирани обвинения.
                      3.ДА имаше грешка в класирането на Хоби и Жени, което излезна около 24:00 в събота и около 02:00 в неделя през ноща беше оправено.
                      4.Всички тракове довечера ще бъдат качени на общодостъпно място довечера както ти обещах Колев в 01:00 през ноща в събота
                      5.Колев, времеизмерването се прави не с транспондери а с фотоклетка и визуално се регистрира номера на състезателя - в тази връзка колко от АТВ-та имат видим и контрастен номер? и въобще дали имат...
                      6.С Жоро Хаджиев обсъждахме въпроса за следващото състезание да се направят номера за моторите и атв-та по On-Line заявките които всеки състезател да си получи, заплати и сложи.
                      Защото събота вечер в профи класа 2 часа загубихме да уточняваме бр. на обиколките тъй като на 266 номер едната шестица почти липсваше от пред и стана объркване с 26 номер.

                      Нямам НИКАКВО отношение нито към теб нито към някой ДРУГ по отношение на времеизмерването - особенно когато са 185 състезателя в състезанието - няма как стане.
                      Последно редактирано от vpantev; 03-04-17, 13:09.

                      Коментар


                      • #57
                        От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                        Пантев приемаш го много лично ми се струва а аз не искам от тебе да ми сготвиш вечеря исках друго а не мънкане под носа
                        1 прав си така е никой не е безгрешен дори и като прави нещо за което му се плаща
                        2 от 1 до 5 имаше промени само в клас атв имам чувството че забравяш
                        3 да имаше и в клас атв няколко пъти го поправи
                        4 ок чакам да ги качиш след "когато ти е удобно"
                        5 не ми обеснявай точно на мен какво трябва за едно класиране ( ако има точен стартов списък с час на тръгване не ми трябва транпондер или сложна апаратура да изчисля 2+2 за да дам класиране без наказания от GPS на момента
                        6 хубаво е да се обсъжда защото това води до адекватни промени ( въпроса с номерата мисля че е обсъден в правилника а има и организатор за това така че твоите думи за номерата след няколко сезона ми звучат като оправдание

                        нямам никакво лично отношение към теб и не го правя за себе си мисля че като се изчистят тези раково хронични заболявания и при организатори и при състезатели всичко ще стане много по приятно
                        Забележките ми са градивни такава ми е идеята от много време и точно ТИ знаеш много добре така че не ми говори на едро и не хвърляй необоснованите си коментари в стил ИЗВИНЕТЕ

                        Коментар


                        • #58
                          От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                          Състезанието стана добре. Трасетата като за първо състезание бяха премерени. Естествено ако беше мокро щеше да е доста по тежко. Имаше организация, спазваше се програмата.
                          Единствения минус беше че липсваше времеизмерване на x-кроса и малко ми приличаше на селска кушия.
                          Като цяло състезанието според мен беше успешно и хубаво с много приятни моменти през дните.
                          Поздравления на организаторите. Догодина пак, като вземете предвид срещнатите проблеми и недостатъци.

                          Коментар


                          • #59
                            От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                            Здравейте, колеги !
                            Искам да уточня някои моменти, които са изключително важни за едно състезание и които трябва да се спазват, за да не се получават нередности с класиранията.
                            Както Вальо Пантев е написал, номерата на много от състезателите са написани с химикалка, фулмастер, тиксо, изолирбанд и т.н и т.н. Някъде към стар номер са добавени цифри, направени от същите строителни материали. Това изключително затруднява съдийстването. Все пак сте на състезание от национален мащаб и не може да се явявате на него по такъв кебапчийски начин, затова решихме:
                            При подаване ONLINE заявката за следващото състезание, този, който мисли, че не може да си направи ясен, голям, читав номер, моля да поиска такъв и ще му бъде изготвен служебно. Той ще заплати 3 бр. номера и проблемът ще бъде решен. Няма да се допуска до състезание нито един състезател, чийто номера не отговарят на горепосочените изисквания ! Вижте снимките на пилотите от WINBET Hard Riders и ще ви стане ясно за какво става дума ! Тези неща трябва да се правят с мерак и отговорност !
                            По въпроса за някои "странности" в класирането ...
                            От този сезон, както знаете, се взе решение, на когото липсва трак над 1 км, той да бъде декласиран. Има няколко такива случаи на състезанието във В.Търново, но такъв е правилникът за сезон 2017. Трябва да се научите да се справяте с GPS-a, а не да го гледате като голям камък. GPS-ът трябва да се предоставя за вкарване на трак със заредени батерии, тъй като постоянно прехвърляме наши батерии, с което губим много време, а при 200 и кусур GPS-a, сами разбирате, колко време се губи.
                            Относно класирането на Краси Колев, мисля, че се разбрахме вече.

                            Аз съм доволен от състезанието на Болярите. Беше весело, приятелски настроено, имаше дух. Кметът е на наша страна и не бива да губим тази инициатива ! Браво на организаторския екип ! Само който не е правил състезание, не знае какъв огромен труд се хвърля по организацията му.
                            Тъй като нямаме право да се намесваме в организацията на състезанията, само бих отправил една лична препоръка към всички организатори, а тя е ендурокросът да се обезопасява повече и да има повече ред на трасето и около него. Сигурен съм, че разбирате, за какво става въпрос !
                            Благодаря на всички за доброто настроение и страхотната атмосфера !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #60
                              От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                              Благодаря на Организаторите за съзтезанието което направиха, събраха доста от нас да си прекараме чудесно от това по хубаво здраве му кажи
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X