Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

    Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
    Е, аз заради водещата ли висях до два и половина, а имах 380 км път за прибирне. Явно пак някой не си е свършил работата, а ситуацията показва неуважение към една част от участниците. Тошо, не е нужно да се реваншираш всеки път, просто се опитвай да няма за какво да се реваншираш.
    Тук вината е в мен. Аз трябваше да извадя класирането, но пропуснах... Извинявам се!

    Коментар


    • #77
      От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

      Класирания от Самоков 2015:
      Корекция за тези състезатели в Хоби които са карали и двата дни и имат 0 точки - номера 306 и 50. Трябва да са преди тези които са карали само един ден.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #78
        От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

        Ето малко снимки от мен.

        https://www.facebook.com/KartabgOfrm

        Коментар


        • #79
          От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

          Ето снимки и от мен:
          http://1drv.ms/1VXddFI

          Коментар


          • #80
            От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

            Стана ми интересно как правите класирането, гледам че преди мен има хора които не са завършили даже на навигацията? Други които имат над 6 часа време като тотал, пак са преди мен, как го правите? Точките са ми една голяма 0 и не ми дреме за тях, любопитно ми е как стават другите работи обаче че нещо не им хващам нишката
            Който оцелее ще закусва!

            Коментар


            • #81
              От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

              Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
              Стана ми интересно как правите класирането, гледам че преди мен има хора които не са завършили даже на навигацията? Други които имат над 6 часа време като тотал, пак са преди мен, как го правите? Точките са ми една голяма 0 и не ми дреме за тях, любопитно ми е как стават другите работи обаче че нещо не им хващам нишката
              Пиши (може и на ЛС ако искаш) за кои хора става въпрос и ще ги проверя.
              Класирането за отделните дни е по време. Състезателите от 1-во до 20-то място получават съответните точки според мястото си. Крайното класиране е сбор от точките за 2-та дни, като при равен брой, по напред е този с по добро време в навигацията.
              Последно редактирано от Гълъбин Колев; 14-09-15, 19:36.
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • #82
                От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

                Направо тук ще ти пиша че може и други да се интересуват но да ги е срам да питат

                Примерно номер 173 Александър Мицев е извъртял трасето за 4:25, аз съм го извъртял за 4:57мин. заедно с наказанието, обаче в крайното класиране той е след мен, аз съм на 35 място той на 45място.

                Друг пример номер 517 и номер 613 са карали до втора контрола и след това спират защото времето е било изчерпано, съответно те имат над 13 часа тотал, за прехода, а в крайното класиране 517 Сандра е преди мен на 32 място, Светльо с номер 613 до в дъното на класирането при условие че са карали постоянно двамата.

                Друг пример , групата на Бабачите, пичовете имат за прехода по над 6 часа, близо 7 часа както тотал време, но в крайното класиране са на 29,30,31.

                Номер 181 си караше с номер 107 комплект. И двамата ме оставиха на една пътека и после до финиша само ги виждах отдалеч, демек не съм ги изпреварвал, те са с 4:17мин. но в крайното класиране номер 181 е 37-ми а другия 107номер е чак 54.

                Ей затова имах в предвид да ми разясните как се получават тези неща, каква е системата на класиране че нещо не връзвам
                Който оцелее ще закусва!

                Коментар


                • #83
                  От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

                  Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                  Направо тук ще ти пиша че може и други да се интересуват но да ги е срам да питат

                  Примерно номер 173 Александър Мицев е извъртял трасето за 4:25, аз съм го извъртял за 4:57мин. заедно с наказанието, обаче в крайното класиране той е след мен, аз съм на 35 място той на 45място.

                  Друг пример номер 517 и номер 613 са карали до втора контрола и след това спират защото времето е било изчерпано, съответно те имат над 13 часа тотал, за прехода, а в крайното класиране 517 Сандра е преди мен на 32 място, Светльо с номер 613 до в дъното на класирането при условие че са карали постоянно двамата.

                  Друг пример , групата на Бабачите, пичовете имат за прехода по над 6 часа, близо 7 часа както тотал време, но в крайното класиране са на 29,30,31.

                  Номер 181 си караше с номер 107 комплект. И двамата ме оставиха на една пътека и после до финиша само ги виждах отдалеч, демек не съм ги изпреварвал, те са с 4:17мин. но в крайното класиране номер 181 е 37-ми а другия 107номер е чак 54.

                  Ей затова имах в предвид да ми разясните как се получават тези неща, каква е системата на класиране че нещо не връзвам
                  Тук претенциите са напълно основателни. До сега съм класирам състезателите с 0 точки на случаен принцип (нищо лично към никой). Извинявам се отново. Не съм следил класирането от навигацията тъй като за крайното класиране само точките имат значение. Оправих проблема - виж прикачения файл. В разговор сега с Венци изникна идея за догодина - точкуването да става в зависимост от броя на състезателите примерно ако са 60 състезателя първия взема 60 точки втория 59 и т.н Така в генералното класиране всеки участвал ще взема точки а не 0 както е сега за тези които се класират от 20 място нататък. Мисля че може да се обсъди този вариант.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #84
                    От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

                    Благодаря за разяснението
                    Който оцелее ще закусва!

                    Коментар


                    • #85
                      От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

                      Значи, поне според мен това че сме завършили е постижение!
                      Колкото по- назад в класирането си, толкова по- изровени са били трудните участъци от трака.
                      Ако не си се отказал заради технически проблем и си завършил изобщо, значи преживяването си е струвало.
                      Лично на мен поради ред причини най- много ми се опъна пътеката от реката нагоре в началото. Там борбата беше епична.
                      Като цяло обаче ми хареса и бе доста поучително, тъй като до сега не бях карал по GPS.
                      Поздрави на всички.
                      Бензин в кръвта!
                      http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                      Коментар


                      • #86
                        От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

                        Браво на организаторите за мероприятието което ни предложиха, и най-вече на Самоковският клуб. Хубаво е че все още има хора които се нагърбват само заради идеята да ни правят кефа. Еваларка.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #87
                          От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          Браво на организаторите за мероприятието което ни предложиха, и най-вече на Самоковският клуб. Хубаво е че все още има хора които се нагърбват само заради идеята да ни правят кефа. Еваларка.
                          Напълно подкрепям

                          Коментар


                          • #88
                            От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

                            Аз също искам да ги поздравя и да кажа едно голямо браво на Венци и компания,за положения труд върху трасето и създаването на организацията по провеждане на това мероприятие. Получавах подкрепа и помощ винаги, когато имах нужда, чувствах се добре и се забавлявах,всеки път бях посрещан приятелски и топло, като у дома си. Благодаря ви момчета, бъдете живи и здрави и продължавайте в същия дух.

                            Коментар


                            • #89
                              От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

                              А пък аз искам да благодаря на всички участници в това състезание.Благодаря,че уважихте труда ни.Трасето беше малко трудно за част от стандарта,но начина за развитие и израстване е този.За мен беше много важно да приключим без травми и контузии,а за всичко останало времето ще се погрижи.БЛАГОДАРЯ.

                              Коментар


                              • #90
                                От: "ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2015" - 11-13 СЕПТЕМВРИ

                                Въпреки лошия старт , и кофти първата половина. Особенно първото изкачване след дървения мост, настигнах над 20-30 мотористи от клас ХОБИ. Стана ми интересно защо са се запънали толкова много , и се качих пеша 10метра по-нагоре. Там със НЕизненада установих причината, корен на пътеката, и след него няколко мотора като парни локомотиви със кипнали чайници, който бяха затапили трака.
                                Познавам повечето колеги , посещаващи повечето състезания и възможностите им. Не видях никого от въпросните субекти , всички по пътеката бяха на групички и явно им беше едно от първите състезания ! В това няма нищо лошо, но ми създадоха ненужно забавяне заради което се наложи да наваксвам над 40-50мин. Което от своя страна , доведе до едно от най-добрите ми падания за тази година, последвано от куп технически проблеми.
                                Въпреки всичко , успях да вляза във ритъм и наваксах втората половина.
                                Молбата ми е :
                                - Моля организаторите , при общ или частичен трак със мотори. Да пускат АТВ след мотори експерт.
                                Това ще подобри и облекчи ездата на всички ни.

                                Адмираций към организаторите, продължавайте в същия дух , и ще ви дават по тиливизура.
                                Благодаря за незабравимите моменти.
                                ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X