Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за акъли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Тема за акъли

    Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
    Защо да се вади резултат?!? Отиваш на състезание караш ден или два и получаваш класиране евентуално и точки, не караш не получаваш нищо. Няма схеми всичко е реално!
    Знаеш ли че тази година само двама състезателя са били на всички кръгове?
    Това ни е хоби, не задължение и работа.
    ..

    Коментар


    • #77
      От: Тема за акъли

      Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
      да стартира от последна редица
      Това ми хареса.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #78
        От: Тема за акъли

        Това е стара и дискутирана тема, махането на едно състезание на състезател е грешка,защото всеки се е подготвял, гуми,масла,бензин,лично време,транспорт,хотели и т.н. всеки си знае какво му коства участието в този кръг и накрая да ти донесе 0 точки = на този,който е спал в леглото и въобще не е взимал участие в състезанието.....е не е справедливо.Според мен е добре кръговете в България да са по-малко, по-качествени,за да могат да вземат участия почти всички състезатели.Не на последно място, време е да помислим за годишни застраховки и лицензиране на състезателите към БМФ.
        Това ще гарантира:
        -Повече сигурност за организаторите на кръгове при злополука
        -Здравна застраховка за участниците
        -Възможност на Български състезатели да участват в чуждестранни състезания,както и чужденци да идват в Бг.
        -Чрез лицензиране излизаме на светло и се вижда реално колко състезателя има в България.
        - Възможност за състезателите да получат субсидиране от местните общини, за точки в националния ендуро шампионат
        -Лоби и отстояване на позиций пред обществото и другите организации
        -Организиране на международни състезания включени в календара на FIM и по този начин привличане на рекламодатели.
        Има още много за писане,но това е дълга тема и не е лошо да я обсъдим за следващият сезон.
        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

        Коментар


        • #79
          От: Тема за акъли

          Време е за нова среща "на върха" !
          Какво ще кажат организаторите на състезания и ПРЕЗИДЕНТИ на клубове за 13 декември - неделя ?
          Ще се обадя на всички за потвърждение, но ако пропусна някой, нека ми звънне !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #80
            От: Тема за акъли

            Това което е написал Смилен е хубаво но имайте в предвид като се съберете вождовете, че доста хора нямат средства дори за нова гума на всяко състезание и карат само за идеята и кефа, ако го решите само с лицензи да се кара, то тогава помислете и начин да не загубите и другите хора. Че не всеки ще има пари за застраховка-лиценз-хотел-гориво мотор-гориво кола-гуми,масла-гпс и т.н. знаете по добре от мен разходите какви са.
            Който оцелее ще закусва!

            Коментар


            • #81
              От: Тема за акъли

              Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
              Това което е написал Смилен е хубаво но имайте в предвид като се съберете вождовете, че доста хора нямат средства дори за нова гума на всяко състезание и карат само за идеята и кефа, ако го решите само с лицензи да се кара, то тогава помислете и начин да не загубите и другите хора. Че не всеки ще има пари за застраховка-лиценз-хотел-гориво мотор-гориво кола-гуми,масла-гпс и т.н. знаете по добре от мен разходите какви са.
              Ще се помъчим да я измислим така, че ем агнето да е сито, ем вълкът цял
              В неделя в 13:00 - горе !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #82
                От: Тема за акъли

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                Ще се помъчим да я измислим така, че ем агнето да е сито, ем вълкът цял
                В неделя в 13:00 - горе !
                И който уважава спорта ще дойде на 2 колела през гора.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #83
                  От: Тема за акъли

                  ...и намалете броя на състезанията ,защото два пъти в месеца да спим по поляните ни идват в повечко ... По-добре малко ,но качествени, като Дамасцената например..
                  Силата е нищо без контрол.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Тема за акъли

                    Някаква тайна ли са взетите решения?
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #85
                      От: Тема за акъли

                      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                      Някаква тайна ли са взетите решения?
                      Не, не са, но само за посветените...
                      Пий си бирата, и не гледай на старите в канчето.
                      Наздраве!
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #86
                        От: Тема за акъли

                        Много интересен шампионат се очертава,събрание имаше преди доста време календар има вече но правила няма.С всяка година става все по добре и по добре.ПРОДЪЛЖАВАМЕ НАПРЕД

                        Коментар


                        • #87
                          От: Тема за акъли

                          И аз не разбрах какво стана решихме едно прави се друго.
                          Класовете трябваше да са:
                          Екпперт
                          Стандарт
                          Хоби
                          45 ветерани които карат трак на Стандарт
                          АТВ Експерт
                          АТВ хобиц.

                          Пък тук е писано съвсем друго.

                          11:00 СТАРТ КЛАС АТВ ДЕН1 ОТ БИВАКА
                          11:30 СТАРТ НА НАВИГАЦИЯ ДЕН 1 КЛАС АТВ
                          11:30 СТАРТ КЛАСОВЕ МОТОРИ ДЕН 1 ОТ БИВАКА
                          11:40 СТАРТ НА НАВИГАЦИЯ ДЕН 1 КЛАС МОТОРИ ПРОФИ
                          11:50 СТАРТ НА НАВИГАЦИЯ ДЕН 1 КЛАС МОТОРИ ЕКСПЕРТ
                          12:00 СТАРТ НА НАВИГАЦИЯ ДЕН 1 КЛАС МОТОРИ ХОБИ, СЕНЬОРИ
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • #88
                            От: Тема за акъли

                            Ееееее Пачароз че ти ако не си разбрал при положение че си бил там за останалите какво остава .Имам предвид че миналата година имаше много пропуски,издънки,проблеми както от организатори така и от състезатели и от класирания в което лошо няма учим се от грешките си.Но вместо да става по добри и прозрачни състезанията за да идват нови хора става все по зле.Нас ни остави дъртите мисля че повечето караме за себе да се забавляваме поне за мен е такаоще от миналата година.Какво е това затъмнение не мога да разбера че то толкова години се забавляваме а сега някви тайни конспираций как пък един ред никой не написа какво що как нали затова се събирахте става малко смешно само някви слухове ма верно ли това или онова секи чул не дочул казва на другия.Поне за мене това не е нормално и няма да доведе до нищо хубав.
                            Нямам предвид че ти си виновен за нещо Пачароз просто ти отговори нещо.Всички сме виновни за случващото се ама вие дето бяхте горе на събирането повече.
                            Абе с две думи нещо ми се губи духа на ендурото каквото беше едно време лично мнение не ангажирам никого с него.
                            Последно редактирано от KOLEV; 13-01-16, 02:07.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Тема за акъли

                              Първоначално публикуван от KOLEV Преглед на мнение
                              Ееееее Пачароз че ти ако не си разбрал при положение че си бил там за останалите какво остава .Имам предвид че миналата година имаше много пропуски,издънки,проблеми както от организатори така и от състезатели и от класирания в което лошо няма учим се от грешките си.Но вместо да става по добри и прозрачни състезанията за да идват нови хора става все по зле.Нас ни остави дъртите мисля че повечето караме за себе да се забавляваме поне за мен е такаоще от миналата година.Какво е това затъмнение не мога да разбера че то толкова години се забавляваме а сега някви тайни конспираций как пък един ред никой не написа какво що как нали затова се събирахте става малко смешно само някви слухове ма верно ли това или онова секи чул не дочул казва на другия.Поне за мене това не е нормално и няма да доведе до нищо хубав.
                              Нямам предвид че ти си виновен за нещо Пачароз просто ти отговори нещо.Всички сме виновни за случващото се ама вие дето бяхте горе на събирането повече.
                              Абе с две думи нещо ми се губи духа на ендурото каквото беше едно време лично мнение не ангажирам никого с него.
                              Колев на Шипка се реши само това : 4 класа за мотори и 2 за АТВ и някой от датите за календар 2016г.
                              Мотори Експер,Стандарт,Хоби и Ветирани като Ветерани карат навигацията на Стандарт и Х-крос им е самостоятелно.
                              АТВ-то са Хоби и Експерт.

                              Правелата си останаха същите както бяха за 2015г.имаше една точка за влизана в БФМ и лицензиране но тя остана не решена.
                              В крайна сметка аз разбрах който иска може да се лицензира безплатно за 2016г. само да си плати застраховка но не е задължително.
                              И аз мисля че Жоро трябва да напише два реда че и на мен малко ми е мътно
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • #90
                                От: Тема за акъли

                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                                ...
                                И аз мисля че Жоро трябва да напише два реда че и на мен малко ми е мътно
                                И аз мисля, че тези, които са били на срещата трябва да споделят с нас обикновените мазохисти за какво се е думало и какви решения са взети. Не искам чак официална стенограма на дебатите, но поне най-важното би било добре да знаем.
                                А защо на теб ти е мътно, не ми е ясно, може пак да си замътил главата.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X