Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за акъли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Тема за акъли

    Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
    Що не? Какво се случва в момента? Първите и най-добри се състезават сами със себе си, и тройката е ясна на 99% още преди старта. С обратния старт, ще има предпоставка да разбъркване на класацията, а не за закостеняла такава.
    Определено ще има разбъркване , защото основно ще зависиш от късмета и по малко от това какво умееш. А късмета не трябва да е определящ при състезание. Забий се в една-две тапи по половин час и върви гони класиране.
    Диян Димитров

    Коментар


    • #62
      От: Тема за акъли

      Moже би ще е по интересно да се разнообразят трасетата, да има по-дълги заобиколки които да слагат повече време или "Chicken line" за тези които не се чувстват сигурни и съответно хард алтернатива която да спестява много време при успешно преминаване, ако терена не позволява просто да се добавя време за миналите през по лекото трасе за да може да се разкъса потока. А и няма да се правят трасета за различните класове, както и създаването на една камара класове.

      п.п. Генчев ако не си се научил да пушиш хвани Ванката да те научи, Аз примерно нещо като не ми е ясно си питам моя келеш.
      Последно редактирано от Tpunep; 14-11-15, 15:52.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #63
        От: Тема за акъли

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        ...
        п.п. Генчев ако не си се научил да пушиш хвани Ванката да те научи, Аз примерно нещо като не ми е ясно си питам моя келеш.
        Че той пуши ли?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #64
          От: Тема за акъли

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Че той пуши ли?
          Eбавам те бе..... споко.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #65
            От: Тема за акъли

            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
            Eбавам те бе..... споко.
            Уффф... Бях се притеснил, че е сгънал от правия път.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #66
              От: Тема за акъли

              Определено е добре един от резултатите да се вади. И както беше някога, това да бъде най-слабият. Все пак не сме профита които само това да правят и да участват на всяко мероприятие. Ние сме хора с ангажименти и работа. Иначе и да си добър с едно отсъствие някои с пълен актив те измества! Замислете се!

              Коментар


              • #67
                От: Тема за акъли

                Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                Определено е добре един от резултатите да се вади. И както беше някога, това да бъде най-слабият. Все пак не сме профита които само това да правят и да участват на всяко мероприятие. Ние сме хора с ангажименти и работа. Иначе и да си добър с едно отсъствие някои с пълен актив те измества! Замислете се!
                И за мен това е правилно. И тези, които са правили трасето да НЕ участват в класирането.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #68
                  От: Тема за акъли

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  И за мен това е правилно. И тези, които са правили трасето да НЕ участват в класирането.
                  Да, но някой който се е хванал да се занимава с организация и трасета, за да направи кефа на всички останали и ти го наказваш по този начин. Няма смисъл от ограничения, по добре е да има повече състезатели.
                  Диян Димитров

                  Коментар


                  • #69
                    От: Тема за акъли

                    Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                    Да, но някой който се е хванал да се занимава с организация и трасета, за да направи кефа на всички останали и ти го наказваш по този начин. Няма смисъл от ограничения, по добре е да има повече състезатели.
                    Да, прав си, но попадал ли си в ситуация няколко състезателя обикаляте като мухи на ла*но, за да търсите вярната пътека по трака и в този момент да се появи някой от "местните" и изобщо без да погледне ГПС-а да се шмугне без колебание в храстите и като го последвате да се окаже, че съвсем случайно е точно по трака.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #70
                      От: Тема за акъли

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Да, прав си, но попадал ли си в ситуация няколко състезателя обикаляте като мухи на ла*но, за да търсите вярната пътека по трака и в този момент да се появи някой от "местните" и изобщо без да погледне ГПС-а да се шмугне без колебание в храстите и като го последвате да се окаже, че съвсем случайно е точно по трака.
                      Имало е такива ситуации, сещам се за Кърнаре. Но пък ако на собственото си състезание не се представят добре, кога.
                      Диян Димитров

                      Коментар


                      • #71
                        От: Тема за акъли

                        Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                        Имало е такива ситуации, сещам се за Кърнаре. Но пък ако на собственото си състезание не се представят добре, кога.
                        Ако за мен ли става въпрос няма как да се сетиш. Аз когато финиширам ти стартираш.

                        Пък друг не е правил трасета в Кърнаре освен тази година на второто Ганчо но той не кара.

                        Така че и за мен няма как де е.Карал сам само тази пролет на мое трасе и нали ти казах аз като финишираш ти се мъдреше да стартираш.
                        Последно редактирано от Pacharoza; 16-11-15, 18:49.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #72
                          От: Тема за акъли

                          Е що се пениш сега. На второто ти състезание, малко след старта се бяхме набили около 20 мотора в едно място оградено с тел. Трака минаваше оттам, но някои знаеха откъде се заобикаля. Не говоря конкретно за теб. Твоята работа гузен негонен бяга. И ако не си разбрал, защитавах тезата, че не бива да се ограничават организаторите да участват в собствените си състезания.
                          Диян Димитров

                          Коментар


                          • #73
                            От: Тема за акъли

                            Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                            Е що се пениш сега. На второто ти състезание, малко след старта се бяхме набили около 20 мотора в едно място оградено с тел. Трака минаваше оттам, но някои знаеха откъде се заобикаля. Не говоря конкретно за теб. Твоята работа гузен негонен бяга. И ако не си разбрал, защитавах тезата, че не бива да се ограничават организаторите да участват в собствените си състезания.
                            Как няма да се пеня като казваш че някой е знаел трасето.

                            Не някой а всички които са карали в Кърнаре знаят всяка една пътека това не значи че знаят трака.

                            Мишо миналата годена изкара половината трасе бис навигация само ме питаше по тел. къде е и коя пътека да кара и нямаше наказание никъде за трак без да знае трасето.

                            Пък за организаторите аз съм против да си карат на техните състезания затова 3г не съм карал но всички други си караха.
                            .
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #74
                              От: Тема за акъли

                              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                              Определено е добре един от резултатите да се вади. И както беше някога, това да бъде най-слабият. Все пак не сме профита които само това да правят и да участват на всяко мероприятие. Ние сме хора с ангажименти и работа. Иначе и да си добър с едно отсъствие някои с пълен актив те измества! Замислете се!
                              Защо да се вади резултат?!? Отиваш на състезание караш ден или два и получаваш класиране евентуално и точки, не караш не получаваш нищо. Няма схеми всичко е реално!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Тема за акъли

                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение

                                Пък за организаторите аз съм против да си карат на техните състезания затова 3г не съм карал но всички други си караха.
                                .
                                Организатора да си кара, но да не влиза в класирането или да стартира от последна редица
                                Силата е нищо без контрол.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X