Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

    Как се прави класирането?!!? Това толкова загадъчно и обвито в мистика събитие от хилядолетия пази своите тайни... Шъ замола некой ме светне, как един бюлюк състезатели минаха пред мен?! За да не съм голословен ще дам примери с хора които познавам: 17, 45, 1000, 77... Неведоми са пътищата на правещите класиране.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
      Как се прави класирането?!!? Това толкова загадъчно и обвито в мистика събитие от хилядолетия пази своите тайни... Шъ замола некой ме светне, как един бюлюк състезатели минаха пред мен?! За да не съм голословен ще дам примери с хора които познавам: 17, 45, 1000, 77... Неведоми са пътищата на правещите класиране.
      Миро, ти сутрин вместо кафе, май пиеш бира....., при това повече от една!
      Как 45 номер е минал пред теб, на първото класиране си 27, а сега си 25.....аз от 39-ти съм станал 34-ти......баси математика си.

      Между другото, и аз отивам да пия бира след малко, тая Загорка РЕТРО, много ми се харчи.

      Коментар


      • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

        Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
        Коригирано класиране за клас ХОБИ - наказаните за nohelp зона от 30мин. стават на 60мин. :
        А какво значи S в колона тотал от X-Cros-a ?
        Диян Димитров

        Коментар


        • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

          Първоначално публикуван от KrAs Преглед на мнение
          14 място ; номер 56 - Станимир ДЯКОВ - BETA 450

          14 място ; Токо-- ченгето; номер 56 ; КТМ 350 EXC ...

          Подозирам тотален терориситичен акт спрямо Offroad Chirpan. Първо, Иван Димов класирал се на Първо място, 19-ти на навигацията. За капак, Токо стана Станимир Дяков. Обаче спокойно ние сме над тези неща, какво са някакви си точки. Но ако пак се повтори я вземете да прочетете от чл. 308 до чл. 319 от НК ..... и после ще се разправяме!!!
          Имаше дублиране на номера - 56 - Тодор КОЛЕВ и 560 - Станимир ДЯКОВ но и двата мотора караха с 56 номер, на gps - също. В неделя преди кроса Станимир ДЯКОВ ме подведе като твърдеше че той е 56 и че това били неговите времена. Затова ги размених като мислех че Тодор КОЛЕВ не е финиширал. Сега виждам че 56 номер два пъти е финиширал при мен в навигацията и това ще се оправи.

          Коментар


          • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

            "А какво значи S в колона тотал от X-Cros-a ?"
            сеньор
            Последно редактирано от vpantev; 28-04-15, 10:27.

            Коментар


            • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

              В крайното класиране, чичко Чинел, в крайното.
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                "А какво значи S в колона тотал от X-Cros-a ?"
                сеньор
                Аха, мислех, че е някакво наказание. Защото в предишното класиране бях 20-ти а сега съм разменен с номер 888 и съм 23-ти. Опитвам се да си обясня причината при положение ,че моето време е по добро.
                Диян Димитров

                Коментар


                • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                  Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                  Имаше дублиране на номера - 56 - Тодор КОЛЕВ и 560 - Станимир ДЯКОВ но и двата мотора караха с 56 номер, на gps - също. В неделя преди кроса Станимир ДЯКОВ ме подведе като твърдеше че той е 56 и че това били неговите времена. Затова ги размених като мислех че Тодор КОЛЕВ не е финиширал. Сега виждам че 56 номер два пъти е финиширал при мен в навигацията и това ще се оправи.
                  Има дублиране защото Гено раздаваше номера както му дойде. А трябваше да се съобрази с подадените заявки за състезателни номера във форума. Дублирал е също номер 86 и 96.
                  Диян Димитров

                  Коментар


                  • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                    Имаше две дублирания на номера. На мен също ми излязоха, когато проверявах GPS-ите, затова излишните GPS-и ги взех !
                    Ами, нали затова правихме тия заявки в онази тема, за да се съобразяват новите, които карат за първи път с вече регистрираните ?!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                      Не съм искал да давам тези дублирани номера.Можеш ли в тази суматоха и най-вече за тези които се записват в последния момент да мислеш дали ще дублираш някой.Ако мислете че е лесно моля заповядайте .Много малко от Вас помнят онази 2004 година когато създавахме Ендурото и питайте че всеки си имаше постоянен номер и класовете се различаваха кой е експерт кой хоби а сега само на постоянните им знам номерата а на тези които карат едно 2 състезания и си взимат номера по своя преценка няма как да не се допуснат грешки за което се извинявам .....

                      Коментар


                      • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                        И аз плахо да се обадя, ей тъй, за протокола - тоя Димитър Димитров с № 424 всъщност е Димитър Денев, дето на Кърджали беше с № 4241 - нека и в двата случая да се чете "Димитър Денев - 424".

                        Коментар


                        • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                          Относно GPS-ите за клас АТВ и жени ние процедирахме с купони. След получен купон давах съответния GPS. Доста от хората не си ги носиха и им ги давах само защото ги познавам. Самите състезатели не държат на ред....Относно номерата искам да кажа, че в петък на записването аз лично проверявах за свободни номера и тези които се заемаха ги записвах на един лист. Объркването най-вероятно е станало в събота.

                          Коментар


                          • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                            Класиране от Кърнаре 2015 (последно мисля да е):
                            Ще разбуля тайните около това как се прави класирането-
                            Подреждат се състезателите по следните критерии (за крайното класиране)
                            1.по точки -сумират се от Крос и Навигация
                            2.ако има състезатели с равни точки по-напред е този който има повече точки в навигация
                            3.ако точките са 0 от двата етапа по-напред е този който е участвал в двата етапа, ако някой е участвал в единия само, по-напред е този който има участие в Навигация.
                            4.тези които нямат завършена навигация от 65 ред (за Хоби) нататък в крайното класиране са класирани по случаен признак (нищо лично нямам към тях)

                            Относно дублирането - за в бъдеще може да се избегне това ако записването в събота е само по интернет- със уточнен номер (във форума, по е-мейл ...) защото там станаха кашите. Също ако се мери с фотоклетка моторите трябва да имат номера отпред и отстрани.
                            И Организаторите задължително да се свържат с Николай Мартинов да го попитат ще участва ли в състезанието и ако да, да има човек който да го обгрижва.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                              Дами и господа,
                              след като вече излезе окончателното класиране, ще напиша и аз няколко думи за състезанието ! Бих охарактеризирал "Кърнаре 2015" с две думи така:
                              "Интересно състезание с много животни !"
                              Имам предвид, че тази година, освен традиционния коч, беше връчено и прасе ! Та, стана състезание, приличащо по-скоро на събор, но от друга страна, от трасетата са доволни всички, което според мен е по-важно.
                              Ясно е, че не може да се предвиди всичко, когато се разчита на записвания до последния момент. Имаше някакви срокове за регистрации, които обаче не спазихме, защото трябваше да върнем много хора.
                              С г-н Пачарозов ще обсъдим някои неща по организацията, за да може догодина състезанието да стане по-стройно и по-изчистено. Само един селяндур, какъвто не е г-н Пачарозов, не би се вслушал в мнението на другите, би се възгордял от големия брой участници в "Кърнаре 2015" и би отсякал: "Ебал съм му мамата!"
                              Недоволни винаги ще има, не искам да задълбавам в повече подробности, но искам лично да похваля Пачароза и камерния му екип за огромната работа, която се опитаха да свършат !
                              Искам накрая най-приятелски да помоля онзи, който е взел явно по погрешка GPS-a "Garmin E-Trex 20", защото е бил без етикет, да го върне, тъй като апаратът е смотан, а на онова момче от Варна би му свършил прекрасна работа, като на начинаещ ! От 10 години не е изчезвал GPS и всеки се е обслужвал абсолютно коректно, срамно е някой с лека ръка да постави край на този ендуро-комунизъм, с който се гордеем !
                              Снимки пускам постоянно във фейсбук, защото ми е по-лесно и вярвам, че ги следите ...

                              https://www.facebook.com/joro.hadjie...=1&pnref=story

                              Ще пусна накрая един подбор и тук, но ще бъде по-малък, като обем.

                              Да се готви Елин Пелин !!!
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                                Да споделя и аз накратко впечатленията си от изминалия уйкенд и състезанието.

                                Събота-навигация. Трасето като цяло ми хареса, но още на първото преминаване на река закъсах и влезнах във водата до та*аците, за да зи износя загасналата каручка. Навигацията беше доста шибана, като на 2 места трака не ми съвпадна, но може и моя ГПС да лъже. Интересно беше, имаше готини изкачвания и спускания, времето беше чудесно и състезанието беше много приятно.
                                Неделя-затворен кръг. Трасето беше много тясно и ако не закъсаш няма как да те изпреварят. В реката имаше отсечени борови клонки, един от които се заби в предницата и е късмет, че не направи поразии. Хубаво беше да има и още 1 манш, защото беше сладко, но много кратко.
                                Кетъринга- Скарата беше чудесна, но събота бирата беше топла. Нямаше и кафе. В неделя кризата с ел. захранването беше преодоляна и всичко беше много добре. Само опашката беше в повече, което показва големия интерес на зрители и състезатели към ... ендурото.
                                За организацията- Ще спомена някои факти: в Кърнаре има мотоциклетисти, но няма клуб, който да поеме организацията на такова голямо и отговорно нещо.
                                Състезанието от година на година става все по посещавано и от състезатели и от публика. Но все още е състезанието на Пачароза. Помощниците му са добри и съвестни хора, но са малко. Затова не могат да огреят навсякъде. Лошото е, че поне състезателите можеше да улеснят организацията с предварително записване.
                                В заключение: Супер си беше състезанието, който мърка за трасета да изгледа репортажа на Теодор и Смилен за състезанието в Румъния, за да разбере, че трябва да се върви напред и нагоре. Имаше какво още да се направи за подобряване на организацията, но за това трябват или ентусиасти, върли фенове, които да не участват като състезатели, или да работят "на надник", за което трябват "кинти", а от 30 лв. такса записване, 15 са шапка и тениска, трябват пари за награди, за обезпечаване, съгласуване и куп други разходи, за което само ентусиазъм не стига. Супер се получи, времето също беше с нас. Сори за критиките, ако Стоян не се откаже догодина пак сме тук.
                                Очаквам много снимки и клипове, за да ни държи дълго влага Кърнаре 2015.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X