Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.



    Колеги, пускам този анонс, за да обявя първата луда проява на шуменския хард ендуро клуб, която разбира се, веднага включваме в националната верига от ендуро състезания - BG X-Enduro Championship !
    Състезанието ще бъде в Източна Стара Планина, двудневно (два дни чиста навигация), а трасе-мейкъра Георги Митев обещава кратки, но в замяна на това нард трасета, което личи от кадрите, които ще пуснем.
    Не пропускайте тази вълнуваща проява близо до морето в средата на юли !
    Шуменския клуб ще ви държи в течение на събитията по подготовката ...







    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

    Ехааа ще има веселие.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • #3
      От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

      По-скоро Георги Митев е Организатора,но и ние ще помогнем с каквото можем.

      Коментар


      • #4
        От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

        Включвам се и аз с малко разяснение относно мероприятието:
        Не всички от "Шумен Хард Ендуро" ще участват в организацията, защото някой от тях също ще се състезават.

        Пускаме тази тема малко по-рано, защото много от вас трябва да си предвидят отпуските от сега, ако вече не са го направили. Мисля, че ще можете да комбинирате ендуро с почивка до морето.
        Спицифичното за това състезание, е че стартове финали и спане ще са на едно и също място....импровизиран палатков лагер. на около 10-15км от морето.
        Лагера ще бъде устроен на поляна близо до река и гора. На мястото има чешма и голяма беседка. Ще бъдат осигурени и химически тоалетни. В близост от 500-600м. има и малко хотелче с около 15 стаи и ресторант само за най- претенциозните.

        Относно траковете:
        за мотори - хоби и експерт с "малки" разлики.
        за АТВ-тата трака ще е само един.
        Всички ще карат само навигация пo "gps" - два дни.

        Траковете за моторите се очертават доста спънати и изморителни, но за сметка на това се очаква температурите по това време да са доста високи.
        Атв-тата ще се надават на газове основно по черни пътища, освен ако неискат малко хард.

        Ще се опитам да пускам редовно снимки от трасетата и обещавам видео трейлър, но след като са готови всички тракове.
        За сега мисля, че това е достатъчно като информация.
        Последно редактирано от Joro_M; 22-04-14, 15:40.

        Коментар


        • #5
          От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

          Къде точно около морето ще бъде? Повечето от каруцарите биха се зарадвали на по-тежки терени.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

            Село Гюльовца:
            42°46'52.9"N 27°35'44.3"E
            42.781363, 27.595641
            Ride to arrive.

            Коментар


            • #7
              От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

              Тъй като гледам снимките и като знам сефтето на трасе - мейкъра какво беше, май по - добре да се пиша като отговорник по хигиената на женската баня. От друга страна пък, след като ще е сафари би трябвало да има осигурени поне сърнички за отстрелване ... или само на температура ще го докарва като такова ?

              Коментар


              • #8
                От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

                Ако спретнете нещо по хард, но не невъзможно за каручките аз, сина ми и един приятел сме там.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

                  Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                  ... или само на температура ще го докарва като такова ?
                  И на прахоляк, г-н Денев!
                  Ride to arrive.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

                    Архитекта на трасето ми е ясен, но КОЙ ще е конструктора, че да знам дали ще издържи на натоварването ни...???
                    Аз искам да съм в комисията по АКТ 16, по-точно ще отговарям за "Енергийна ефективност", че май тя ще е най-големият проблем на ездачите.

                    Успех.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

                      най после ендуро на морето при това лятото ,,чудесна идея

                      Коментар


                      • #12
                        От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

                        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                        най после ендуро на морето при това лятото ,,чудесна идея
                        Митков, може да си напалим пак лагерен огън!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • #13
                          От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

                          Подготовката по траковете тече с пълна сила.
                          На много от местата през които ще се преминава не е стъпвал мотор. Тепърва се пробиват и разчистват пътеки. Мисля, че това ще се хареса на повечето.
                          Няма много сложни места, но са доста интерестни, изморителни и непозволяват висока скорост. Най-вероятно жегата ще си каже думата и това ще е най-големият проблем. Пускам линк със снимки от подготовката на траковете... https://plus.google.com/photos/11015...96460275110609

                          Коментар


                          • #14
                            От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

                            Първоначално публикуван от Joro_M Преглед на мнение
                            Подготовката по траковете тече с пълна сила.
                            На много от местата през които ще се преминава не е стъпвал мотор. Тепърва се пробиват и разчистват пътеки. Мисля, че това ще се хареса на повечето.
                            Няма много сложни места, но са доста интерестни, изморителни и непозволяват висока скорост. Най-вероятно жегата ще си каже думата и това ще е най-големият проблем. Пускам линк със снимки от подготовката на траковете... https://plus.google.com/photos/11015...96460275110609

                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #15
                              От: Хард ендуро Сафари - 12 и 13 юли 2014 г.

                              за каручките нещо хард ще има ли

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X