Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА 10 - ЕНДУРО, ТРОФИ И КРОС... 1,2,3 МАЙ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ВАРНА 10 - ЕНДУРО, ТРОФИ И КРОС... 1,2,3 МАЙ 2013

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    миналата година на Варна 10 за първи път се случи ендуро шампионата да намери място сред състезанията с 4х4. Всички желаещи бяха поканени, но за точките важеше само първия ден ( или и втория? ). Както и да е. Никой (или поне по-голямата част) не дойде в хотела, никой не уважи труда на организаторите, да дойде и да седне с нас поне на по бира. Всеки от ендурото си би камшика на някъде и все едно че състезанието за него не съществуваше. .
    Не сте видели ендуристи в хотела защото не сте гледали на плочките, парапетите и шезлонгите около басейна. Там бяха всички ендуристи защото освен свободни маси и столове нямаше. Въртяхме се и се чудехме какво правим тук. Ей затова ендуристите се чустват като пълнеж в тия мероприятия.

    ПП Освен това се оказа и, че не достигнаха фланелките за нас.
    Диян Димитров

    Коментар


    • #92
      От: ВАРНА 10 - ЕНДУРО, ТРОФИ И КРОС... 1,2,3 МАЙ 2013

      И аз да се вкюча.

      Нормално е в хотел олинклузив да не се допускат хора до ресторанта.Награждаването според мен мина добре, може би аз трябва да се чувствам виновен че непредоставихме безплатна вечеря.

      За фланелките пак аз съм виновен че в деня на записването не ги раздадох, ама я се замислете колко човека присъстваха на брифинга преди ден 1.

      Тази година ще се кара три дни от 40 до 80 км. на ден(баирчета и пътечки).Ще отворим и отделна тема за моторите, да не се чувстват като пълнеж.

      ПП. А Чичко ви Фъра си имаше маса резерве с неговото име, даже и фланелка си има.
      Последно редактирано от boevski; 10-04-14, 20:25.
      __KTM__

      Коментар


      • #93
        От: ВАРНА 10 - ЕНДУРО, ТРОФИ И КРОС... 1,2,3 МАЙ 2013

        Митак, айде стига с тия безплатни вечери и прочие подмятания за кьорсофри - никой, ама никой от хората, с които общувам на тема "ендуро" не се интересува на първо място от софрите и "безплатните екстри". И мисля, че след като толкова състезатели ви казват, че отношението е било неадекватно, е редно поне да се замислите, а не да иронизирате и остроумничите. Ама пък в крайна сметка организацията си е ваша, правете каквото искате ...

        Коментар


        • #94
          От: ВАРНА 10 - ЕНДУРО, ТРОФИ И КРОС... 1,2,3 МАЙ 2013

          Темата за 2014-та
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #95
            От: ВАРНА 10 - ЕНДУРО, ТРОФИ И КРОС... 1,2,3 МАЙ 2013

            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
            Те ти, булка, Спасовден ... аз все си мислех, че уважението към труда на организаторите се обективира с участие в организираното мероприятие, а кой къде ще ходи, с кого ще пие бира, с кого ще се "уважава" и прочие дейности извън чисто състезателния регламент са по личната преценка на всеки участник.

            Желая ви тази година да се почувствате по - уважени.
            благодаря от името и на другите организатори за пожеланието ти.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #96
              От: ВАРНА 10 - ЕНДУРО, ТРОФИ И КРОС... 1,2,3 МАЙ 2013

              Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
              Митак, айде стига с тия безплатни вечери и прочие подмятания за кьорсофри - никой, ама никой от хората, с които общувам на тема "ендуро" не се интересува на първо място от софрите и "безплатните екстри". И мисля, че след като толкова състезатели ви казват, че отношението е било неадекватно, е редно поне да се замислите, а не да иронизирате и остроумничите. Ама пък в крайна сметка организацията си е ваша, правете каквото искате ...
              Нормално е Тенев и Венко да проявяват неадекватно отношение към моторите, по простата причина че имат куп задължения и отговорности с джипките и не са в течение с моторите.
              Ако аз и Монката по някакъв начин сме те пренебрегнали извинявай, много добре знаеш че не е било нарочно.
              __KTM__

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X