Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро "Казанлък 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Ендуро "Казанлък 2011"

    КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО:

    Мотори Експерт:
    1.Андон Чулев
    2.Георги Тодоров-Кокера
    3.Мартин Иванов

    Мотори Хоби:
    1.Пейо Лазаров
    2.Стоян Стоянов-Магарето
    3.Ангел Иванов-Пастрана

    АТВ Експерт:
    1.Дончо Цанев
    2.Цанко Цанков-Лудия
    3.Димитър Капитанов

    АТВ Хоби:
    1.Иван Генчев
    2................? (момчето е от клуб Севтополис)
    3.Светослав Генчев

    Юноши (един единствен завършил)
    1.Илия Иванов
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • #77
      От: Ендуро "Казанлък 2011"



































      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #78
        От: Ендуро "Казанлък 2011"

        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
        Такаааа, състезанието свърши и е ред за критики!!! Този път Генчев си е в правото, да има претенции(накрая ще обясня, защо така се получава) ! За късмет не стана беля, от което най се притеснявам, при подобни мероприятия ! Лов на вещици няма да правя, защото в този случай "вещиците" работят безплатно, че се и набутват
        Относно трасетата, пак вещиците са виновни; коя счупила дръжка, коя стопила съединител, на друга пък и се наложило, на далеч, да лети,,,абе вещици!!! ...за едни били лесни, за други непосилни ?!?!

        Записване-от 18.00-21.00,..първият дошъл в 20.30ч.,,,последният изчакан, в 22.15

        Брифинг-09.30ч(неделя).-,,,до 10.30ч. продължаваха, да идват състезатели, а старта е обявен за 10.00ч.

        При мотори "експерт" дисциплината беше на лице !

        За навигацията, като цяло се изложихме(говоря за мотори експерт и за АТВ хоби), едните караха по по-лесното, а другите по по-трудното(щото въртяха на обратно)

        Към затвореното трасе, имах желание, да е проходимо и да е с двойни препятствия (къде не бяха двойни, къде бяха трудно преодолими, ама така, с такъв бюджет, толкова)!!! Имаше едни, които лопаха, че им било скъпо, да плащат такса-участие повече от 35лв., но,те така и не дойдоха! Та така, каквито материали сме намерили, без пари, това сме използвали !

        Като заключение, ще цитирам ФЪРА;

        " Ни мой, хем да е рунтава, хем да бръсната" !!!

        ...пропуснах, да спомена:
        Повече няма да се занимавам, с организиране на състезания и с правене, на трасета!!!

        Най-съм доволен, че точно това приключи без произшествия

        ...
        Говорихме снощи повече от половин час с Филчев и на него му обясних нещата така както съм ги видял от моята гледна точка, спрямо това което аз съм видял и на мен ми се е случило. Изказвам мое мнение, лично виждане и от никого нищо не изисквам.
        Само не знам аз какви претенции съм имал и защо "Този път..." като че винаги до сега съм искал нещо невъзможно, винаги всичко оплювам или може би съм имал претенции за таксите...

        Аз също много се радвам, че всичко завърши без произшествия и проблеми.

        На записването организаторите бяха изненадани от моето присъствие, защото след като не съм задавал въпроси в темата предположили, че няма да дойда. А аз не съм задавал въпроси, защото бях уверен че състезанието щеше да е перфектно организирано.

        На никого не се сърдя, не съм обиден, и отново ще повторя, че имам голямо желание да посетя и следващото състезание Ендуро Енина - Първи кръг то РШЕ. Не искам "лов на вещици", не желая да влизам в спорове и нямам обвинения към никого.
        Като цяло съм доволен от уйкенда и имам приятни спомени, нищо че още дълго ще ближа рани по машините.. Кеф цена няма!

        Надявам се скоро да се видим отново. Желая просто да покарам, да пия студена бира, да се видя със всички Вас.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #79
          От: Ендуро "Казанлък 2011"

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Говорихме снощи повече от половин час с Филчев и на него му обясних нещата така както съм ги видял от моята гледна точка, спрямо това което аз съм видял и на мен ми се е случило. Изказвам мое мнение, лично виждане и от никого нищо не изисквам.
          Само не знам аз какви претенции съм имал и защо "Този път..." като че винаги до сега съм искал нещо невъзможно, винаги всичко оплювам или може би съм имал претенции за таксите...
          ..............................................................
          ..........................
          ................
          Генчев, не се засягай, просто ме е яд на много неща!!!

          Цял месец обикалям из горите, разчиствам улеи, режа дърва, бия си главата как да стане интересно за АТВ-тата!
          Със сигурност моето АТВ претърпя повече произшествия, от което и да е друго от участващите!
          И така, целият труд се оказа хвърлен, за 5 АТВ-та които караха по трасето и други 5 , които караха съвсем друго трасе!!!
          Добре че Жоро Хаджиев се нави и моторите да го ползват, че щеше да е много работа за нищо!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #80
            От: Ендуро "Казанлък 2011"











            Тука някой не си е на мястото








































            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #81
              От: Ендуро "Казанлък 2011"

              Ще може ли да качите класиранията и на останалите участници.
              Фантата

              Коментар


              • #82
                От: Ендуро "Казанлък 2011"

                Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                КЛАСИРАНЕ ГЕНЕРАЛНО:


                АТВ Хоби:
                1.Иван Генчев
                2................? (момчето е от клуб Севтополис)
                3.Светослав Генчев
                2. Стоян Стоянов (Несебър мото)

                Да напиша сега и аз няколко думи за състезанието.

                За събота, то състезание в нашата категория нямаше, но пък за сметка на това се изкефих на разходката.

                За ендуро кроса се забелязва, че в този формат състезания препятствията са много тежки за атв. Вярно е, че да се наредят дървета е по - лесно и по - евтино, но така се взема здравето на машините. Естествено не може без хич, но поне да се мислят някакви заходи преди пирамидите. Ако така е и на другите състезания просто няма да участвам, защото все пак сме давали пари за машината. Ако не искате атв та на състезанията казвайте, защото веднъж като пристигнеш, ни напред - ни назад.
                Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
                0887259409

                Коментар


                • #83
                  От: Ендуро "Казанлък 2011"















































                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Ендуро "Казанлък 2011"

                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Ендуро "Казанлък 2011"

                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Ендуро "Казанлък 2011"

                        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                        ...
                        Пусни малко видео и за Хобитите.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #87
                          От: Ендуро "Казанлък 2011"

                          Голямо браво на Евгени Филчев за качествените снимки и клипове качени тук и в facebook.Супер си!
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
                          YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

                          Коментар


                          • #88
                            От: Ендуро "Казанлък 2011"

                            Много интересно е било,аз бях на мотокроса в събота ама си ме влече повече ендурото.
                            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Ендуро "Казанлък 2011"

                              Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                              Много интересно е било,аз бях на мотокроса в събота ама си ме влече повече ендурото.
                              Силно, силно, ама не можа да те завлече 10км по-наизток. То само с гледане не става, мястото ти е на стартовата линия!
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • #90
                                От: Ендуро "Казанлък 2011"

                                Няма ли някоя друга снимка за качване?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X