Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
    Изцяло маркиран,както казваше Тодоса и Стиви Уондър няма да се обърка! [/COLOR]
    Да ве немога да се объркам, вие ще ми кажете ха ха ха :*. Като дойда ще пробвам. Дано да сме по голяма група от Плевен.
    П.С. Фърааа, мерси за обаждането.
    За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

    Коментар


    • #17
      От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

      Първоначално публикуван от CAGIVA 125 Преглед на мнение
      Здравейте.Вярвам,че всичко ще е на ниво и ще е супер.Имам един въпрос.Ще има ли клас ''125''?Ако има дайте отговор и да стягаме машинките.
      Клас кои каквото има само дупе да му стиска и да кара.

      Коментар


      • #18
        От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

        Oт Габрово 38 човека.

        Коментар


        • #19
          От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

          Мале мале от Габрово 38 човека обърнете особенно внимание.

          Коментар


          • #20
            От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

            От Плевен аз сам като за 38 чожека но ще доведа все пак още някои и очастваме на състезанието стига да няма сняг АМАТИОРИ
            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

            Коментар


            • #21
              От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

              фъре 99 % съм там.
              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • #22
                От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

                Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                Ех, с голям кеф бих се включил, ама през 20011 сигурно ще бъда вече стар и немощен за ендуро - състезания, ама дори и така да е - ще кибича на беседката
                А бе аз мисля , че от всички само един замей горянин може да доживее таз далечна дата.

                Коментар


                • #23
                  От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

                  Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                  А бе аз мисля , че от всички само един замей горянин може да доживее таз далечна дата.
                  Аз си мислех че ще се състезават с Луноходи и Комети.Това е в каргъ на майтапа.Иначе какво ли ще се кара тогава.........................
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #24
                    От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

                    Ако позволите да се включа с 3 реда и половина....чудесно го замисляте! Аз имам рожден ден на 12 февруари и макар, и като чист кибик, бих се разходила до там, заради удоволствието да съм на непознати места, и да се запознавам с непознати за мен моменти. Може би така ще си самоподаря един прекрасен подарък! Но...да сме живи до тогава! Пък ще видим. Човек не трябва да пропуска миговете, а и съм обещала на дъщеря си един път да я заведа на състезание с мотори, че много им се кефи!

                    Коментар


                    • #25
                      От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

                      И аз смятам да доведа няколко ендуриста при вас,хем да покараме ,хем да попиеме.А пък дано се съберем повечко Севлиевци.
                      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                      Коментар


                      • #26
                        От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

                        Ами записването за участие,как ще става.Или всеки който си реши ще се пусне да кара.Ако е със записване,аз се записвам.
                        Драгомир Цанев-Севлиево
                        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                        Коментар


                        • #27
                          От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

                          Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                          Ами записването за участие,как ще става.Или всеки който си реши ще се пусне да кара.Ако е със записване,аз се записвам.
                          Драгомир Цанев-Севлиево
                          Тъи като формата на състезанието не изисква предварирелна заявка,записването за участие може да стане и в деня преди старта!! Но щом заявяваш участие вече си 39ти,след Габровлии!!!
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

                            е дано само в записването да съм след тях.
                            Джарта стягай те се , ще ви наказваме(НА МАСА).
                            Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                            Коментар


                            • #29
                              От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

                              Момчета,стягаите опинците!!Дните до Буркана намаляват а нещата по провеждането му се изясняват!! А именно:Трасето почти е окастрено и орязано като че ли по него ще преминава девето септемврииски парад!Остава само трибуната!!Решено е вече и за наградите на победителите . Запомнящисе и неповторими!! Помислихме и го измислихме как да вдъхнем вяра и оптимизъм в състезателите с по малак шанс в борбата с майсторите. За отпадналите от елиминациите да неим клюмват гребените ще има втори шанс да докажат че не са ептен боси!!Ще им дадем възможност да се докажат с от делни не по малко атрактивни и запомнящисе награди за победителите!!
                              А след като бръмбарите вземат да бошуват в главите ще има и поле за изява,знаете каква!!Така че няма време!!

                              пп А оня да си стяга Wora Щот има място на бора!! в следващия пост ще има и фото!
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: ГРАНД БУРКАН-ЕНИНА 12 02 20011г.

                                Аз имам само едно притеснение.
                                Никой сериозен пияч няма да си задържи виното до средата на февруари, освен ако не го е кръщисал с десетина кофи вода.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X