Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс за навигатори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Курс за навигатори

    Асене учи се, че знае ли човек. Може и да ми потрябваш.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #17
      Re: Курс за навигатори

      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
      Асене учи се, че знае ли човек. Може и да ми потрябваш.
      Ако слушаш,може и да ти го дам...под наем и за малко...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #18
        Re: Курс за навигатори

        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
        Ако слушаш,може и да ти го дам...под наем и за малко...
        Ти недей! Че Асен като се квалифицира, и като има търсене за навигатори, че като му се дигнат акциите ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          Re: Курс за навигатори

          Този курс да не би да е безплатен?

          Коментар


          • #20
            Re: Курс за навигатори

            На мен теоритичната част ми я преподаваше самия Асен вечерта преди практиката, наистина научих доста и беше много интересно!!! Но за съжаление практическата част не мина точно, както си я представях... Джипа в който се возих нямаше нужната техника (дори и колометража му бе в мили ), седях на задната седалка (почти нямах видимост), такива подробности... Е поне се научих, как навигатора да отваря ПРАВИЛНО кенове в движение! В общи линии се справях, макар екипажът ми да се състоеше от весели батковци и нали се сещате... Но като се има в предвид, че от трите джипа, които завършиха, само нашата Витарка нямаше поражения...
            Ако има поправителен (и съм си тука), ще се старая повече!
            Благодарности на Иван Маринов, Асен и Вожда, шоферът, който ме приюти!
            На останалите, поздрави!
            Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

            Коментар


            • #21
              Re: Курс за навигатори

              Поради интереса краткото време на обявяване, а и за затвърждаване на знанията курса ще го проведем поне още веднъж.
              Курса е напълно безплатен и за да се запишете е необходимо само желание от ваша страна и да го обявите тук в тази тема (с обратни кординати), на лично съобщение до мен или на моя телефон. Или да се появите на уговореното място когато обявим сборен пункт.

              Коментар


              • #22
                Re: Курс за навигатори

                Относно първата тренировка си имаше всичко което може да се случи на едно състезание (повреди, потрошаване на колите, загубвания, съкращаване на трасето, весели групи на разходка и т.н.).
                Голди ако не ти дадат Асен ще ти намерим друг който да го замести, макар че показва възможности и спори с мен на къде е пътя. И ако има желание и Соти не се пусне по трасето сигурно ще му намерим с кого да покара в реални условия (борсата за навигатори се завежда от Долфи, ако не знаете да ви кажа).
                Следващия път ще направим завъртане за да може всеки да попадне в различни условия, но това да се кара по километраж е нещо нормално и всеки навигатор трябва да е готов за него, дори и да кара само по картинки (на мен това ми се случи на второто ми състезание в което участвах заедно с куп други допълнителни неща).

                Коментар


                • #23
                  Re: Курс за навигатори

                  Хммм. Два дена немам време да се усмихна, та чак сега виждам какви далаверки си правите без чорбаджията По въпроса къде, как и с кой - Соти е 1-ви в списъка. Оттам нататък - ... търг ще правим . Ще е интересно да видя как става номера по километраж, че нещо с трипа си е тарикатско, ма като го няма ... .
                  ...макар че показва възможности и спори с мен на къде е пътя.
                  - надявам се, да не съм те убидил с нещо. Но на онези картинки, наистина не видях да има някъде завой, а ние изведнъж направихме ляв. Надявам се, грешката ще ми бъде простена и занапред няма да има такива обърквания. С удоволстие ще се включа и в следващия курс ( живи и здрави естествено ). И изобщо не се чувствам толкова добър и си мисля, че има още много лЕб да изям.
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Курс за навигатори

                    Имаше ляв, може да го разгледаме пак. А за другото апетита идва с яденето. На километраж се кара по картинки и преценки, за това ни трябва следващия път и Соти.
                    Правим сметка къде ще трупаш опит на чужд гръб ако Соти не се състезава или разхожда по състезанията, защото организаторите обещават родбуци за тези които искат да минат трасето без да се състезават.

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Курс за навигатори

                      Ванка,кога е следващата тренировка?
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Курс за навигатори

                        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                        ....като му се дигнат акциите ...
                        Ще трябва да го прекръстим на Акцен

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Курс за навигатори

                          ...
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Курс за навигатори

                            За тази седмица е късно за голяма организация, другата е женското състезание, но после може да действаме.
                            Ако имате възможност може да се разходим малко в събота или неделя, но ще пазим колите.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X