Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДЖИП ТРАЯЛ СОФИЯ-2004: Състезанието свърши... Какво остана?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДЖИП ТРАЯЛ СОФИЯ-2004: Състезанието свърши... Какво остана?

    Днес за мен беше един прекрасен съботен ден. Започна с хубавото време, премина през невероятните емоции на състезанието и завърши с отпускаща вечеря и почерпка в уютното заведение "При Кулата".

    Мисля, че първо трябва да благодаря на организаторите на "Джип Траял София-2004" затова, че се осмелиха да поразчупят стандартния метод за провеждане на подобни състезания - и зрителите и участниците би трябвало да са усетили разликата. След това искам да изкажа благодарностите си и към участниците - професионалисти и любители. Всъщност професионалистите ни показаха какво е офф-роуд. Любителите ни показаха какво е дух! Заслугата е на всички! Браво!

    Ако имате желание, напишете вашето мнение за състезанието - какво ви хареса, какво не и какво ново открихте в начина на провеждане.
    2
    Перфектно
    50.00%
    1
    Да, доста добро състезание
    50.00%
    1
    Бил съм и на по-добри
    0.00%
    0
    Не
    0.00%
    0
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

  • #2
    Организация

    Благодаря за хубавите думи, но ще се радваме да чуем и критики както и предложения за промени и допълнения в едно бъдещо състезание...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Re: Организация

      Сега аз имам 1 въпрос! Като бях на трасето чух от някого че като цялото състезание се е записвало кога ще има диск с него?И от кого ще трябва да се вземе?
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        Критики? Ще измислим нещо.

        Щом ще се радваш на критики дай да измислим нещо... Сега се сещам, че нямаше мажоретки... Нямаше и безплатна бира на корем... Да търсим ли още?
        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

        Коментар


        • #5
          Снимки от състезанието:

          1. Професионалистите:
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/S...Professionals/

          2. Любителите:
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/S...2004/Amateurs/

          3. Вечерта:
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/S.../Pri%20Kulata/

          4. Разни:
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/S...fia-2004/Misc/
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • #6
            Мога само благородно да завиждам! Ние бяхме в Ломските ниви, до върха на шнорхела в кал. А е имало и здрав купон. На следващото събиране ще дойдем ако трябва и с колела!

            Т.
            Good guys drive Land Rovers!

            Коментар


            • #7
              БРАВО!Наистина отлична организация и перфектно подготвено трасе.

              Коментар


              • #8
                Е , и на мене много ми хареса ! Трасето беше супер ! Жалко само , че нямам по-тесни гуми ... С тези " баници " на излизането от реката се пързалях като на лед . Но иначе оценка - 6

                Коментар


                • #9
                  КАЛ....

                  Снощи бяхми на трасето 4 жипки все Тойоти ... След дъждовете така се е разкаляло , че по стария маршрут няма излизане от реката ! Е , опънахме по някоя лебедка и стана Поне начешахме крастата и окаляхме техниката , та сме доволни !

                  Имам предложение : Ако някой излиза на разходка / но не с лодка / да пусне два реда тук .

                  Коментар


                  • #10
                    Изчакайте да падне и снега, та тогава да видите какво е
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • #11
                      не съм бил,но като гледам снимките е бил купон...
                      ама то и леки коли са участвали
                      но бях потресен от един Трабант в публиката...беше пикап,с три фара отгоре,барове отпред и отзад...но наи-интересното е че е вдигнат,и то отпред...доста интересен ми се видя...не е лошо от списанието на напряват някой репортаж,а защо не и тест на въпросното возило

                      ПП снимките на които го има са 594,595 и 596 от снимките на В. Петров
                      БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                      (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Организация

                        Първоначално публикуван от VPetrov
                        Благодаря за хубавите думи, но ще се радваме да чуем и критики както и предложения за промени и допълнения в едно бъдещо състезание...
                        вчера забравих да ви изкритикувам...нали все критики искате
                        не видях на снимките да е имало конкурс за МИС мокра фланелка голям пропуск.не е лошо другият път да има
                        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                        Коментар


                        • #13
                          Прав си! Нямаше! Щеше да има, ама кандидатките си намокриха тениските в калната река и се загуби естетиката. Другия път организаторите ще осигурят отделен басейн, за да могат да си мокрят фланелките в чиста вода.

                          BTW, пуснете победителката за специална утешителна награда на последния в класирането
                          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Stas

                            BTW, пуснете победителката за специална утешителна награда на последния в класирането
                            не става така...ми че то тогава няма да има победител,или по-точно всеки ще се "състезава" да е последен
                            БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                            (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                            Коментар


                            • #15
                              Ами не знам, по-точно не съм сигурен. За да си състезател по оф-роуд трябва да си поне малко луд... А има и много луди... Така, че не си мисли че утешителната награда ще се радва на много внимание
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X