Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе, 27.7.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Русе, 27.7.2009

    http://192.168.11.4/modules.php?name...rder=0&thold=0

    Enjoy

  • #2
    До: Русе, 27.7.2009

    Линкът не работи. Този ip адрес не "важи" в интернет -192.168.11.4

    Коментар


    • #3
      До: Русе, 27.7.2009

      ,,,,,(((„Нетуоркс“ събира майстори на екстремното шофиране
      Майстори на офроуда и любители на екстремните преживявания от Североизточна България ще се съберат край русенското село Пиргово тази неделя.

      Поводът е първото по рода си състезание за машини с повишена проходимост, организирано от русенския телекомуникационен оператор „Нетуоркс-България“. Очакванията са в него да вземат участие около 50 майстори на шофирането по трудно преодолими участъци. Пистата е изградена на около километър след отбивката от пътя Русе-Бяла за Пиргово. Дължината на трасето е 750 м., по което има ред естествени и изкуствени препятствия. Най-екстремните са спускане по склон с наклон около 70 градуса и изкачване по още по-стръмен скат с ъгъл на наклона около 80 градуса. Специално е направено и водно препятствие, което допълнително ще повиши изискванията към водачите, управляващи машините. Надпреварата, която ще започне в 10 часа сутринта на 26 юли, неделя, ще бъде в два класа – за автомобили „4х4“ и за ATV. Класирането ще се извърши по точки, като за всяко преодоляно препятствие ще се начисляват определен брой точки. Записването за участие ще става на място.
      Публикуване на Thursday, July 23 @ 00:00:00 EEST от maximov ,,,,,,,))))))


      за тези на който линка не работи

      Коментар


      • #4
        До: Русе, 27.7.2009

        Сиско, оправи я тая дата. 27.07 е понеделник. Мероприятието е на 26.07.2009г.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • #5
          До: Русе, 27.7.2009

          Тази вечер,аз и тати бяхме на импровизираното трасе до 22.00.ч. Вече има набити колчета, но на 100 % трасето още не е готово. Трасето е много спънато и с много тежки екстрими, които почти немогат да се преодоляват с АТВ. По трасето също има прави отсечки, които са с обратен наклон и трябва голям баланс, и неможе да се дава яка газ. На първият екстрим,на който се отзовахме тази вечер,тати беше против да го качим. Въпреки това аз не го послушах и с повече газ успях да му помахам от високо. Без много да му мисли и той веднага атакува "почти отвеса". И така, малко преди върха започна едно търкаляне в обратна посока. За голямо щастие се размина само с натъртвания. Утре пак сме там но вече имаме едно на ум.
          sigpic

          Коментар


          • #6
            До: Русе, 27.7.2009

            Ужким разбирам от компютри, а виж как съм се изложил! Правилният линк е:
            http://www.ruse-news.com/modules.php...rder=0&thold=0

            Коментар


            • #7
              До: Русе, 27.7.2009

              Ха-Ха сега е видях темата, аре пък живот и здраве там сме.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #8
                До: Русе, 27.7.2009

                И аз сега виждам темата......няма ли снимки от това екстремно трасе.

                Коментар


                • #9
                  До: Русе, 27.7.2009

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=66839

                  Коментар


                  • #10
                    До: Русе, 27.7.2009

                    Няма ли развитие по темата?
                    0887 246718

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X